ETU-Link Technology Co., Ltd

Co. τεχνολογίας ETU-συνδέσεων, ΕΠΕ.

  Η συνεχής αναζήτησή μας είναι να κερδίσουμε την κίνησή σας!

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Top Προϊόντα

είμαστε καλής ποιότητας προμηθευτής του ethernet ενότητα SFP, Ενότητες BIDI SFP, RJ45 ενότητα SFP από την Κίνα.

ETU-Link Technology Co., Ltd ETU-Link Technology Co., Ltd ETU-Link Technology Co., Ltd ETU-Link Technology Co., Ltd ETU-Link Technology Co., Ltd ETU-Link Technology Co., Ltd ETU-Link Technology Co., Ltd ETU-Link Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Γραφείο του Rehttp://www.maoyt.com/test/ethernetsfpmodule.com/photo/cm20020663-maoyt.jpgception Δείγματα και περιοχή επίδειξης πιστοποιητικών Προσωπικό του γραφείου Αίθουσα Συσκέψεων Αίθουσα Συσκέψεων Περιοχή εργασίας γραφείων Περιοχή εργασίας γραφείων Γραφείο του γενικού διευθυντή

ETU-Link Technology Co., Ltd

ETU-Link Technology Co, Ltd ( ETU-Link ) , είναι μια υψηλής τεχνολογίας εταιρεία βάσης στην Shenzhen, εστιάζουμε κυρίως στην ανάπτυξη και προώθηση των νέων προϊόντων και τεχνολογιών στον οπτ... Διαβάστε περισσότερα

40G πομποδέκτης QSFP+

Οπτικός πομποδέκτης 40G Qsfp συνδετήρων LR4 CWDM διπλός LC συμβατός με τη Cisco

Ανθεκτικός διπλός Qsfp 40gb πομποδέκτης LC, πομποδέκτης 40km QSFP+ CWDM Cisco 40g

Συμβατοί 40G QSFP+ συνδετήρες πομποδεκτών LX4 1310nm 2km MPO της Cisco

συνδετήρας πομποδεκτών qsfp-40g-ESR4 MPO 850NM 300M/400M 40G QSFP+ με DDM

πομποδέκτης 100G QSFP28

Συνδετήρας πομποδεκτών ER4 CWDM 40km LC μετάλλων 100G QSFP28 συμβατός με τη Cisco

Πομποδέκτης LR4 CWDM 10km LC μετάλλων 100G QSFP28 συμβατό με τη Cisco

CWDM4 Lite 2km Pluggable SMF πομποδεκτών LC 100G QSFP28 τύπος καλωδίων ενότητας

10g sfp+ ενότητα

SFP-10g-zr 100km οπτικός πομποδέκτης SM Sfp+, περίφραξη μετάλλων πομποδεκτών 10gb Sfp+

ενότητα 16Gbe SFP+ CWDM, Cisco SM 10KM οπτικός διπλός LC συνδετήρας πομποδεκτών

Οπτική σύνδεση πομποδεκτών 10G SFP+ LR 1310nm 10km SMF οπτικών ινών διεπαφών

Pluggable ενότητα 300m ινών της Cisco χαμηλής ισχύος κατανάλωση μετάδοσης

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας ethernet ενότητα SFP προμηθευτής. © 2018 - 2020 ethernetsfpmodule.com. All Rights Reserved.