Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 100G QSFP28

Πομποδέκτης 40km 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 για τις τηλεπικοινωνίες 5G

Πομποδέκτης 40km 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 για τις τηλεπικοινωνίες 5G

Πομποδέκτης 40km 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 για τις τηλεπικοινωνίες 5G
Πομποδέκτης 40km 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 για τις τηλεπικοινωνίες 5G Πομποδέκτης 40km 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 για τις τηλεπικοινωνίες 5G Πομποδέκτης 40km 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 για τις τηλεπικοινωνίες 5G Πομποδέκτης 40km 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 για τις τηλεπικοινωνίες 5G

Μεγάλες Εικόνας :  Πομποδέκτης 40km 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 για τις τηλεπικοινωνίες 5G

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Q2xx10X-3LCD40
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, με σας, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Πομποδέκτης 40km 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 για τις τηλεπικοινωνίες 5G

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: πομποδέκτης 100G QSFP28 Πρότυπο όνομα: Q2xx10X-3LCD40
Μήκος κύματος: Μήκος κύματος 1310nm Centern Ποσοστό στοιχείων: 100Gbps
Απόσταση μετάδοσης: 40km Τύπος συνδετήρων: LC
DDM: Με Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Τύπος καλωδίων: SMF Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

Πομποδέκτης τηλεπικοινωνιών 5G 100G QSFP28

,

πομποδέκτης 40km 100G QSFP28

,

112GBASE-OTU4

Διπλός πομποδέκτης ποσοστού 100g 112GBASE-OTU4 QSFP28 qsfp για τον εξοπλισμό τηλεπικοινωνιών 5G


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø καυτός pluggable τύπος QSFP28 MSA

Ø υποχωρητικός σε Ethernet 100GBASE-ER4

       Ø συνολικό ποσοστό δυαδικών ψηφίων υποστηρίξεων 103.1Gb/s

       Ø συσκευή αποστολής σημάτων: δροσισμένο WDM TOSA του τοπικού LAN 4x25Gb/s (1295,56, 1300,05, 1304,58, 1309.14nm)

       Ø δέκτης: 4x25Gb/s APD ROSA

Ø μέχρι την προσιτότητα 40km για G.652 SMF

Ø ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V

Ø λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0~70℃

Ηλεκτρική διεπαφή Ø 4x25G (OIF cei-28g-VSR)

Ø μέγιστη κατανάλωση ισχύος 4.5W

Ø διπλό δοχείο LC

 

Εφαρμογές

Συνδέσεις Ø 100GBASE-ER4 Ethernet

Ø Infiniband QDR και ΟΔΓ διασυνδέει

Πελάτης-δευτερεύουσες 100G συνδέσεις τηλεπικοινωνιών Ø

 

Προδιαγραφή

Τύπος
QSFP28
Ποσοστό στοιχείων
Διπλό ποσοστό 103.1Gbps και 112Gbps
Μήκος κύματος
1310nm (LWDM)
Ανώτατη απόσταση καλωδίων
το 40km@SMF
Συνδετήρας
LC ντούμπλεξ
MEDIA
SMF
Τύπος συσκευών αποστολής σημάτων
WDM DML TOSA ΤΟΥ ΤΟΠΙΚΟΎ LAN 4 Χ
Τύπος δεκτών
4 Χ APD ROSA
DDM/DOM
Υποστηριγμένος
Εμπορική σειρά θερμοκρασίας
0 σε 70°C (32 σε 158°F)
TX δύναμη (100G)
-2.5~2.9dBm
Ευαισθησία δεκτών (100G)
<-15dbm>
TX δύναμη (112G)
-1~3.3dBm
Ευαισθησία δεκτών (112G)
<-19dbm>
Κατανάλωση ισχύος
4.5W
Αναλογία εξάλειψης
4dB
Σχήμα διαμόρφωσης
NRZ
CDR
TX και RX
Διαβιβάστε και ποινική ρήτρα διασποράς
2.5dB
Powerbudget
14dB
Τεχνολογία συσκευασίας
Συσκευασία ΚΙΒΩΤΙΩΝ
Λειτουργία  FEC
Υποστηριγμένος
Πρωτόκολλα
100G Ethernet, συνδέσεις τηλεπικοινωνιών 100G, Infiniband QDR και ΟΔΓ διασυνδέει
Εφαρμογή
100GBASE Ethernet, τηλεπικοινωνίες, δίκτυο 5G μέσο/Backhaul

.

 

Ποιοτικός έλεγχος

 

Πομποδέκτης 40km 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 για τις τηλεπικοινωνίες 5G 0Πομποδέκτης 40km 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 για τις τηλεπικοινωνίες 5G 1

 

Συσκευασία Linkopto

Πομποδέκτης 40km 112GBASE-OTU4 100G QSFP28 για τις τηλεπικοινωνίες 5G 2

Κατάλογος σχετικών προϊόντων

Lpt-xfp10g-bxd-40 10gbase-BXD XFP BiDi, Tx1330/Rx1270nm 40km LC DDM
Lpt-qsfp40g-SR4 40GBASE-SR4 QSFP+, 850NM 150M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP+, 850NM 400M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-LR4 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 10km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-LR42 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 20km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER43 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 30km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER4 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM
Lpt-sfp25g-SR85 25gbase-SR SFP28, ντούμπλεξ 850nm 100m MMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850NM 100M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 2km SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM 10KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM LWDM 25KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4L 100gbase-er4l-s QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα