Αρχική Σελίδα Προϊόνταethernet ενότητα SFP

διπλή LC Ethernet SFP ενότητα 1.25G CWDM 1270 60km - ενότητα δικτύων SFP 1610nm

διπλή LC Ethernet SFP ενότητα 1.25G CWDM 1270 60km - ενότητα δικτύων SFP 1610nm

διπλή LC Ethernet SFP ενότητα 1.25G CWDM 1270 60km - ενότητα δικτύων SFP 1610nm
διπλή LC Ethernet SFP ενότητα 1.25G CWDM 1270 60km - ενότητα δικτύων SFP 1610nm διπλή LC Ethernet SFP ενότητα 1.25G CWDM 1270 60km - ενότητα δικτύων SFP 1610nm

Μεγάλες Εικόνας :  διπλή LC Ethernet SFP ενότητα 1.25G CWDM 1270 60km - ενότητα δικτύων SFP 1610nm

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: ESCXX12-3LCD60
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

διπλή LC Ethernet SFP ενότητα 1.25G CWDM 1270 60km - ενότητα δικτύων SFP 1610nm

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Πομποδέκτης SFP Πρότυπο όνομα: ESCXX12-3LCD60
Μήκος κύματος: CWDM 1270~1610nm Ποσοστό στοιχείων: 1.25G
Απόσταση μετάδοσης: 60km Τύπος συνδετήρων: Διπλό LC
DDM: Με ή χωρίς Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

οπτικός πομποδέκτης SFP

,

Ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών

PN: ESCXX12-3LCD60

Οπτικός πομποδέκτης 1.25G SFP CWDM 1270-1610nm 60km SFP διπλό LC για τη Cisco


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Στοιχείο-ποσοστό Ø λειτουργίας 1.25Gbps

Λέιζερ μηκών κύματος Ø 18 CWDM DFB και φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για τη μετάδοση 60km

Ø υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472 με το διπλό δοχείο LC

Ø ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος:

Εσωτερική βαθμολόγηση ή εξωτερική βαθμολόγηση

Ø συμβατός με SONET Oc-24-LR-1

Ø συμβατός με RoHS

Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Ø +3.3V

Ø λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης:

Εμπορική θερμοκρασία: 0 σε +70°C

Βιομηχανική θερμοκρασία: -40 σε +85°C

 

Εφαρμογές

Ø Gigabit Ethernet

Ø κανάλι ινών

Ø αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

Ø μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές

Ø διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

Ø άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

 

Στοιχείο αριθ. Περιγραφή
SFP-bx-u-10 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-10 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-u-S20 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 20km
SFP-bx-δ-S20 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 20km
SFP-bx-u-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 40km
SFP-bx-δ-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 40km
SFP-bx-u-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 80km
SFP-bx-δ-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 80km
SFP-bx-u-L120 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-L120 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-10g-SR Πολλαπλού τρόπου διπλό LC 10G 850nm 300m SR SFP+
Xfp-10g-LR Διπλό LC 10G 1310nm 20km LR XFP+
SFP-10g-ER Διπλό LC 10G 1550nm 40km ER SFP+
SFP-10g-zr Διπλό LC 10G 1550nm 80km ZR SFP+
SFP-10g-ZR100 Διπλό LC 10G 1550nm 100km ZR SFP+
  SFP/SFP+ συμβατό ASR 1001-Χ 1002-Χ της Cisco
Zyxel xgs-2210-28 και zyxel xgs-4600-32
EPON OLT PX20+ 1.25G/1.25G Tx1490nm/Rx1310nm EPON OLT SFP PX20+
Συμβατό κινεζικό OLT

Περιγραφή

Οι πομποδέκτες CWDM SFP είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το στοιχείο-ποσοστό του 1.25Gbps και απόστασης μετάδοσης 60km με SMF.

Αποτελείται από τρία τμήματα: μια μη ψυχόμενη συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ CWDM DFB, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ.

συμβατό σύστημα με την πολλών πηγών συμφωνία SFP (MSA) και sff-8472. Για περαιτέρω

οι πληροφορίες, παρακαλώ αναφέρονται στο SFP MSA.

 

Ποιοτικός έλεγχος

διπλή LC Ethernet SFP ενότητα 1.25G CWDM 1270 60km - ενότητα δικτύων SFP 1610nm 0διπλή LC Ethernet SFP ενότητα 1.25G CWDM 1270 60km - ενότητα δικτύων SFP 1610nm 1

διπλή LC Ethernet SFP ενότητα 1.25G CWDM 1270 60km - ενότητα δικτύων SFP 1610nm 2διπλή LC Ethernet SFP ενότητα 1.25G CWDM 1270 60km - ενότητα δικτύων SFP 1610nm 3διπλή LC Ethernet SFP ενότητα 1.25G CWDM 1270 60km - ενότητα δικτύων SFP 1610nm 4

 

Οι πομποδέκτες SFP είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το στοιχείο-ποσοστό του 1.25Gbps και απόστασης μετάδοσης 120km με SMF.
Ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: μια μη ψυχόμενη συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ CWDM DFB, μια φωτοδίοδος APD που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ.
Οι πομποδέκτες είναι συμβατοί με την πολλών πηγών συμφωνία SFP (MSA) και sff-8472. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ αναφερθείτε στο SFP MSA.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα