Αρχική Σελίδα Προϊόντα40G πομποδέκτης QSFP+

Ανθεκτικός διπλός Qsfp 40gb πομποδέκτης LC, πομποδέκτης 40km QSFP+ CWDM Cisco 40g

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Ανθεκτικός διπλός Qsfp 40gb πομποδέκτης LC, πομποδέκτης 40km QSFP+ CWDM Cisco 40g

Ανθεκτικός διπλός Qsfp 40gb πομποδέκτης LC, πομποδέκτης 40km QSFP+ CWDM Cisco 40g
Ανθεκτικός διπλός Qsfp 40gb πομποδέκτης LC, πομποδέκτης 40km QSFP+ CWDM Cisco 40g Ανθεκτικός διπλός Qsfp 40gb πομποδέκτης LC, πομποδέκτης 40km QSFP+ CWDM Cisco 40g

Μεγάλες Εικόνας :  Ανθεκτικός διπλός Qsfp 40gb πομποδέκτης LC, πομποδέκτης 40km QSFP+ CWDM Cisco 40g

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: LQxx4X-3LCD40
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Ανθεκτικός διπλός Qsfp 40gb πομποδέκτης LC, πομποδέκτης 40km QSFP+ CWDM Cisco 40g

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: πομποδέκτης 40G QSFP+ Πρότυπο όνομα: LQxx4X-3LCD40
Ποσοστό στοιχείων: 40G Απόσταση μετάδοσης: 40km
Τύπος συνδετήρων: LC ντούμπλεξ Μήκος κύματος: CWDM 1270, 1290, 1310 και 1330 NM
Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃ Τύπος καλωδίων: SMF
DDM: Με Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

qsfp πομποδέκτης 40gb

,

πομποδέκτης cisco 40g

PN: LQxx4X-3LCD40

Συμβατοί 40G QSFP+ συνδετήρες πομποδεκτών 40G QSFP+ CWDM 40km LC της Cisco


Περιγραφή

τα κεντρικά μήκη κύματος 40G QSFP+ των 4 καναλιών CWDM είναι 1271, 1291, 1311 και 1331 NM ως μέλη του πλέγματος μήκους κύματος CWDM που καθορίζεται στο ITU-τ G694.2. Περιέχει ένα MPO/MTP για την οπτική διεπαφή και έναν συνδετήρα καρφιτσών 148 για την ηλεκτρική διεπαφή. Για να ελαχιστοποιήσει την οπτική διασπορά στο μεγάλης απόστασης σύστημα, η single-mode ίνα (SMF) πρέπει να εφαρμοστεί σε αυτήν την ενότητα.

 

Η ενότητα πομποδεκτών LINKOPTO QSFP+ σχεδιάζεται για τις εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών 2m40km. Το σχέδιο είναι υποχωρητικό σε 40GBASE-LR4 των IEEE P802.3ba προτύπων. Η ενότητα μετατρέπει 4 κανάλια εισαγωγών (CH) των ηλεκτρικών στοιχείων 10Gb/s σε 4 οπτικά σήματα CWDM, και τα πολλαπλασιάζει σε ένα ενιαίο κανάλι για την οπτική μετάδοση 40Gb/s. Reversely, από την πλευρά δεκτών, η ενότητα αποδιαυλώνει οπτικά ένα 40Gb/s που εισάγεται σε 4 σήματα καναλιών CWDM, και τους μετατρέπει σε 4 ηλεκτρικά στοιχεία παραγωγής καναλιών.

 

Το προϊόν σχεδιάζεται με το τύπο, την οπτική/ηλεκτρική σύνδεση και την ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή σύμφωνα με την πολλών πηγών συμφωνία QSFP (MSA). Έχει ως σκοπό να ικανοποιήσει τους πιό σκληρούς εξωτερικούς λειτουργούντες όρους συμπεριλαμβανομένης της θερμοκρασίας, της υγρασίας και της παρέμβασης της EMI.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

1. Ποσοστό στοιχείων μετάδοσης μέχρι 11.2Gbps ανά κανάλι

2. QSFP+ MSA υποχωρητικό

3. Υποχωρητικός IEEE 802.3ba

4. 4 μη ψυχόμενα DFB λέιζερ CWDM, που χρησιμοποιούν το μήκος κύματος ITU G.694.2

πλέγμα σε 1270, 1290, 1310 και 1330nm

5. Υψηλή ευαισθησία καρφίτσα-TIA με οπτικό DEMUX

6. Προσιτότητα μέχρι 40km πέρα από την τυποποιημένη ενιαία ίνα τρόπου

7. Υποχωρητικός με τα ποσοστά στοιχείων QDR/DDR Infiniband

8. 3.3V παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

9. Πιό μικρή κατανάλωση ισχύος

10. RoHS 6 υποχωρητικό (αμόλυβδος)

11. Καυτή pluggable ηλεκτρική διεπαφή

12. Λειτουργούσα θερμοκρασία 0°C περίπτωσης σε +70°C

 

Εφαρμογές

Το Infiniband QDR και ΟΔΓ διασυνδέει

Συνδέσεις 40GBASE-ER4 40G Ethernet

Πελάτης-δευτερεύουσες συνδέσεις τηλεπικοινωνιών 40G

 

Συμβατός κατάλογος της Cisco

LTU αριθμός μερών Περιγραφή του στοιχείου Αριθμός μερών της Cisco
LS8512-3LC05 1.25G 850nm 550m SFP LC MMF GLC-SX-ΚΚ/MGBSX1
LS3112-3LC20 1.25G 1310nm 20km SFP LC SMF GLC-LH-SM/MGBLH1/MGBLX1
LS3112-3LCD40 1.25G 1310nm 40km SFP LC SMF Glc-lh40-SM
LS5512-3LCD40 1.25G 1550nm 40km SFP LC SMF 1000Base-πρώην
LS5512-3LC80 1.25G 1550nm 80km SFP LC SMF Glc-zx-SM
LS5512-3LCD120 1.25G 1550nm 120km SFP LC SMF Glc-zx-sm-120
LS8512-3LCD05 1.25G 850nm 550m SFP LC MMF με DDM GLC-SX-MMD/SFP-ΓΕΡΜΑΝΊΑ-S
LS3112-3LCD20 1.25G 1310nm 20km SFP LC SMF με DDM GLC-LH-SMD/SFP-ΓΕΡΜΑΝΊΑ-Λ
LS5512-3LCD80 1.25G 1550nm 80km SFP LC SMF με DDM GLC-ZX-SMD/SFP-ΓΕΡΜΑΝΊΑ-Ζ
LS8524-3LCD03 2.5G 850nm 300m SFP LC MMF Ds-SFP-fc-2g-SW
LS3124-3LCD20 2.5G 1310nm 20km SFP LC SMF Ds-SFP-fc-2g-LW

 

FAQ

 

1. Έχετε οποιοδήποτε MOQ;

ANS: Όχι, δεν θέσαμε οποιοδήποτε MOQ εκτός αν για το ειδικό στοιχείο προώθησης.

2. Πώς μπορώ να σας πληρώσω;

ANS: Δεχόμαστε τη μεταφορά καλωδίων τράπεζας, Paypal (για <>

Παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με για τον απολογισμό Paypay μας.

3. Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

ANS: Προσφέρουμε βασικά 3 έτη εξουσιοδότησης για όλα τα προϊόντα.

4. Μπορώ να χρησιμοποιήσω την ενότητα πομποδεκτών σας στη Cisco ή τον Alcatel-λαμπρό εξοπλισμό;

ANS: Ναι, μπορούμε να προσφέρουμε τις ενότητες πομποδεκτών συμβατές στη Cisco, Alcatel-λαμπρός, το HP, ακραίο… κ.λπ.

5. Πόσο περίπου η χρονική ανοχή σας;

ANS: Για την κανονική διαταγή, μπορούμε να παραδώσουμε σε 1~2 εβδομάδες, για τα καυτά πωλώντας προϊόντα, μπορούμε να παραδώσουμε μέσα σε 3 ημέρες.

 

Ποιοτικός έλεγχος

Ανθεκτικός διπλός Qsfp 40gb πομποδέκτης LC, πομποδέκτης 40km QSFP+ CWDM Cisco 40g 0Ανθεκτικός διπλός Qsfp 40gb πομποδέκτης LC, πομποδέκτης 40km QSFP+ CWDM Cisco 40g 1

Ανθεκτικός διπλός Qsfp 40gb πομποδέκτης LC, πομποδέκτης 40km QSFP+ CWDM Cisco 40g 2Ανθεκτικός διπλός Qsfp 40gb πομποδέκτης LC, πομποδέκτης 40km QSFP+ CWDM Cisco 40g 3

 

LINKOPTO συσκευασία

Ανθεκτικός διπλός Qsfp 40gb πομποδέκτης LC, πομποδέκτης 40km QSFP+ CWDM Cisco 40g 4

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ning Pang

Τηλ.:: +8618778390321

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα