Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 100G QSFP28

PSM4 1310nm 500m χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών MPO 100G QSFP28

PSM4 1310nm 500m χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών MPO 100G QSFP28

PSM4 1310nm 500m χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών MPO 100G QSFP28
PSM4 1310nm 500m χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών MPO 100G QSFP28 PSM4 1310nm 500m χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών MPO 100G QSFP28 PSM4 1310nm 500m χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών MPO 100G QSFP28

Μεγάλες Εικόνας :  PSM4 1310nm 500m χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών MPO 100G QSFP28

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: hQSP3110A-3MCD05
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

PSM4 1310nm 500m χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών MPO 100G QSFP28

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: πομποδέκτης 100G QSFP28 Πρότυπο όνομα: EQSP3110A-3MCD05
Μήκος κύματος: 1310nm Ποσοστό στοιχείων: 100Gbps
Απόσταση μετάδοσης: 500m Τύπος συνδετήρων: MPO/MTP
DDM: Με Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Τύπος καλωδίων: MMF Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

πομποδέκτης cisco 100g

,

πομποδέκτης 100g qsfp

PN: EQSP3110A-3MCD05

Συμβατός 100G QSFP28 πομποδέκτης PSM4 1310nm 500m MPO της Cisco qsfp-100g-psm4-s


Περιγραφή

Το LInkopto EQSP3110A-3MCD05 σχεδιάζεται γιατί η χρήση σε 100 Gigabit συνδέει ανά δευτερόλεπτο πέρα από την ενιαία ίνα τρόπου. Είναι υποχωρητικοί με το QSFP28 MSA και IEEE 802.3bm.

 

Η οπτική μερίδα συσκευών αποστολής σημάτων του πομποδέκτη ενσωματώνει μια σειρά λέιζερ 4 καναλιών DFB, έναν οδηγό απομονωτών και λέιζερ εισαγωγής 4 καναλιών, τα διαγνωστικά όργανα ελέγχου, τον έλεγχο και τους προκατειλημμένους φραγμούς. Για τον έλεγχο ενότητας, η διεπαφή ελέγχου ενσωματώνει μια τμηματική διεπαφή δύο καλωδίων των σημάτων ρολογιών και στοιχείων. Τα διαγνωστικά όργανα ελέγχου για την προκατάληψη DFB, θερμοκρασία ενότητας, διεβίβασαν την οπτική δύναμη, η λαμβανόμενη οπτική τάση ισχύος και ανεφοδιασμού εφαρμόζεται και τα αποτελέσματα είναι διαθέσιμα μέσω της διεπαφής TWS. Τα κατώτατα όρια συναγερμών και προειδοποίησης καθιερώνονται για τις ελεγχόμενες ιδιότητες. Οι σημαίες τίθενται και διακόπτουν παραγμένος πότε οι ιδιότητες είναι έξω από τα κατώτατα όρια. Οι σημαίες είναι θέτουν επίσης και διακόπτουν παραγμένος για την απώλεια σήματος εισαγωγής (Los) και όρων ελαττωμάτων συσκευών αποστολής σημάτων. Όλες οι σημαίες είναι κλεισμένες με μάνταλο και θα παραμείνουν σύνολο ακόμα κι αν ο όρος που αρχίζει το σύρτη καθαρίζει και η λειτουργία επαναλαμβάνει. Όλος διακόπτει μπορεί να καλυφθεί και οι σημαίες επαναρυθμίζονται με την ανάγνωση του κατάλληλου καταλόγου σημαιών.

 

Η οπτική παραγωγή θα καταστείλει για την απώλεια σήματος εισαγωγής εκτός αν το πλατσούρισμα είναι εκτός λειτουργίας. Η ανίχνευση ελαττωμάτων ή η απενεργοποίηση καναλιών μέσω της διεπαφής TWS θα θέσει εκτός λειτουργίας το κανάλι. Η θέση, ο συναγερμός/η προειδοποίηση και οι πληροφορίες ελαττωμάτων είναι διαθέσιμοι μέσω της διεπαφής TWS.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø μέχρι το ποσοστό 27,952 στοιχείων GBP ανά κανάλι

Ø μέγιστο μήκος συνδέσεων 500m

Ø υψηλό λέιζερ αξιοπιστίας 1310nm DFB

Ø υποχωρητικός με QSFP28 MSA

Ø λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης: 0°C σε 70°C

Ø διασκεδασμός δύναμης < 2="">

Ø ηλεκτρικά καυτός-pluggable

Ø ψηφιακά διαγνωστικά sff-8436 υποχωρητικά

 

Εφαρμογές

Ø κέντρο δεδομένων

Ø κανάλι ινών

Ø Infiniband QDR

 

Πρότυπα

Ø υποχωρητικός IEEE 802,3 BM

Ø RoHS υποχωρητικό

Ø υποχωρητικός σε sff-8436

 

Ποιοτικός έλεγχος

PSM4 1310nm 500m χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών MPO 100G QSFP28 0PSM4 1310nm 500m χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών MPO 100G QSFP28 1

PSM4 1310nm 500m χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών MPO 100G QSFP28 2PSM4 1310nm 500m χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών MPO 100G QSFP28 3

 

συσκευασία linkopto

PSM4 1310nm 500m χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών MPO 100G QSFP28 4

Κατάλογος σχετικών προϊόντων

Lpt-xfp10g-bxd-40 10gbase-BXD XFP BiDi, Tx1330/Rx1270nm 40km LC DDM
Lpt-qsfp40g-SR4 40GBASE-SR4 QSFP+, 850NM 150M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP+, 850NM 400M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-LR4 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 10km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-LR42 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 20km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER43 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 30km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER4 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM
Lpt-sfp25g-SR85 25gbase-SR SFP28, ντούμπλεξ 850nm 100m MMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850NM 100M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 2km SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM 10KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM LWDM 25KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4L 100gbase-er4l-s QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)