Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 100G QSFP28

CWDM4 Lite 2km Pluggable SMF πομποδεκτών LC 100G QSFP28 τύπος καλωδίων ενότητας

CWDM4 Lite 2km Pluggable SMF πομποδεκτών LC 100G QSFP28 τύπος καλωδίων ενότητας

CWDM4 Lite 2km Pluggable SMF πομποδεκτών LC 100G QSFP28 τύπος καλωδίων ενότητας
CWDM4 Lite 2km Pluggable SMF πομποδεκτών LC 100G QSFP28 τύπος καλωδίων ενότητας CWDM4 Lite 2km Pluggable SMF πομποδεκτών LC 100G QSFP28 τύπος καλωδίων ενότητας

Μεγάλες Εικόνας :  CWDM4 Lite 2km Pluggable SMF πομποδεκτών LC 100G QSFP28 τύπος καλωδίων ενότητας

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: EQSPXX10A-3LCD2
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

CWDM4 Lite 2km Pluggable SMF πομποδεκτών LC 100G QSFP28 τύπος καλωδίων ενότητας

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: πομποδέκτης 100G QSFP28 Πρότυπο όνομα: EQSPXX10A-3LCD2
Μήκος κύματος: Μήκος κύματος 1310nm Centern Ποσοστό στοιχείων: 100Gbps
Απόσταση μετάδοσης: 2km Τύπος συνδετήρων: LC
DDM: Με Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 10~60℃
Τύπος καλωδίων: SMF Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

πομποδέκτης cisco 100g

,

100gbase sr4 qsfp28

PN: EQSPXX10A-3LCD2

Συμβατός 100G QSFP28 της Cisco πομποδέκτης CWDM4 Lite 2km LC qsfp-100g-sm-SR


Περιγραφή

Αυτό το προϊόν είναι μια ενότητα πομποδεκτών 100Gb/s που σχεδιάζεται για τις εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών υποχωρητικές

σε 100GBASE-LR4 των IEEE P802.3ba προτύπων. Η ενότητα μετατρέπει 4 εισαγμένα κανάλια 25Gb/s

το ηλεκτρικό στοιχείο σε 4 κανάλια WDM του τοπικού LAN των οπτικών σημάτων και τους πολλαπλασιάζει έπειτα σε ένα ενιαίο κανάλι

για την οπτική μετάδοση 100Gb/s. Reversely από την πλευρά δεκτών, η ενότητα αποδιαυλώνει ένα 100Gb/s

η οπτική εισαγωγή σε 4 κανάλια WDM του τοπικού LAN των οπτικών σημάτων και τους μετατρέπει έπειτα σε 4 κανάλια παραγωγής

ηλεκτρικά στοιχεία.

 

Τα κεντρικά μήκη κύματος των 4 WDM του τοπικού LAN καναλιών είναι 1295,56, 1300,05, 1304,58 και 1309,14 NM όπως

τα μέλη του WDM του τοπικού LAN πλέγματος μήκους κύματος καθόρισαν IEEE 802.3ba. Το δροσισμένο υψηλή επίδοση τοπικό LAN

WDM ea-DFB οι συσκευές αποστολής σημάτων και οι υψηλοί δέκτες ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ ευαισθησίας παρέχουν την ανώτερη απόδοση για

εφαρμογές 100Gigabit Ethernet μέχρι τις συνδέσεις 10km και υποχωρητικός στην οπτική διεπαφή με IEEE802.3ba

Πρόταση 88 απαιτήσεις 100GBASE-LR4.

 

Το προϊόν σχεδιάζεται με το τύπο, την οπτική/ηλεκτρική σύνδεση και την ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή

σύμφωνα με την πολλών πηγών συμφωνία QSFP+ (MSA). Έχει ως σκοπό να συναντήσει τον πιό σκληρό

εξωτερικοί λειτουργούντες όροι συμπεριλαμβανομένης της θερμοκρασίας, της υγρασίας και της παρέμβασης της EMI.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø καυτός pluggable τύπος QSFP28 MSA

Ø υποχωρητικός IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4

Ø μέχρι την προσιτότητα 2km για G.652 SMF

Ø ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V

Ø συσκευή αποστολής σημάτων: δροσισμένο WDM EML TOSA του τοπικού LAN 4x25Gb/s (1295,56, 1300,05, 1304,58, 1309.14nm)

Ø λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0~70 ο Γ

Ø μέγιστη κατανάλωση ισχύος 4.0W

Ηλεκτρική τμηματική διεπαφή Ø 4x28G (cei-28g-VSR)

Ø διπλό δοχείο LC

 

Εφαρμογές

Συνδέσεις Ø 100GBASE-LR4 Ethernet

     

Πελάτης-δευτερεύουσες 100G συνδέσεις τηλεπικοινωνιών Ø

Ø Infiniband QDR και ΟΔΓ διασυνδέει

 

Ποιοτικός έλεγχος

 

CWDM4 Lite 2km Pluggable SMF πομποδεκτών LC 100G QSFP28 τύπος καλωδίων ενότητας 0CWDM4 Lite 2km Pluggable SMF πομποδεκτών LC 100G QSFP28 τύπος καλωδίων ενότητας 1

 

Συσκευασία LTO

CWDM4 Lite 2km Pluggable SMF πομποδεκτών LC 100G QSFP28 τύπος καλωδίων ενότητας 2

Κατάλογος σχετικών προϊόντων

Lpt-xfp10g-bxd-40 10gbase-BXD XFP BiDi, Tx1330/Rx1270nm 40km LC DDM
Lpt-qsfp40g-SR4 40GBASE-SR4 QSFP+, 850NM 150M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP+, 850NM 400M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-LR4 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 10km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-LR42 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 20km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER43 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 30km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER4 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM
Lpt-sfp25g-SR85 25gbase-SR SFP28, ντούμπλεξ 850nm 100m MMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850NM 100M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 2km SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM 10KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM LWDM 25KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4L 100gbase-er4l-s QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα