Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕνότητες BIDI SFP

ενότητες 1.25G BIDI SFP 40km μονοκατευθυντικοί συνδετήρες Sc για την πιστοποίηση CE της Cisco

ενότητες 1.25G BIDI SFP 40km μονοκατευθυντικοί συνδετήρες Sc για την πιστοποίηση CE της Cisco

ενότητες 1.25G BIDI SFP 40km μονοκατευθυντικοί συνδετήρες Sc για την πιστοποίηση CE της Cisco
ενότητες 1.25G BIDI SFP 40km μονοκατευθυντικοί συνδετήρες Sc για την πιστοποίηση CE της Cisco ενότητες 1.25G BIDI SFP 40km μονοκατευθυντικοί συνδετήρες Sc για την πιστοποίηση CE της Cisco

Μεγάλες Εικόνας :  ενότητες 1.25G BIDI SFP 40km μονοκατευθυντικοί συνδετήρες Sc για την πιστοποίηση CE της Cisco

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: LPSB3512-3SCD40
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

ενότητες 1.25G BIDI SFP 40km μονοκατευθυντικοί συνδετήρες Sc για την πιστοποίηση CE της Cisco

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Πομποδέκτης BIDI SFP Πρότυπο όνομα: LPSB3512-3SCD40
Μήκος κύματος: Tx1310/Rx1550nm Ποσοστό στοιχείων: 1.25G
Απόσταση μετάδοσης: 40km Τύπος συνδετήρων: Μονοκατευθυντικό Sc
DDM: ναι Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

Πομποδέκτης BIDI SFP

,

pluggable οπτική ενότητα SFP

1.25G SFP BIDI Tx1310/Rx1550nm 40km μονοκατευθυντικοί συνδετήρες Sc για τη Cisco


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø διπλό στοιχείο-ποσοστό λειτουργίας 1.25Gbps/1.063Gbps

Λέιζερ Ø 1310nm DFB και φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για τη μετάδοση 40km

Ø υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472 με το μονοκατευθυντικό δοχείο Sc

Ø ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος: Εσωτερική βαθμολόγηση ή εξωτερική βαθμολόγηση

Ø συμβατός με SONET Oc-24-LR-1

Ø συμβατός με RoHS

Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Ø +3.3V

Ø λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης:

0 °C σε +70 °C (εμπορικά)

-40 °C σε +85 °C (βιομηχανικά)

 

Εφαρμογές

Ø Gigabit Ethernet

Ø κανάλι ινών

Ø αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

Ø μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές

Ø διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

Ø άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

 

Περιγραφή

Οι πομποδέκτες Linkopto SFP-BIDI είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το διπλό στοιχείο-ποσοστό

1.25Gbps/1.0625Gbps και απόσταση μετάδοσης 40km με SMF.

 

ο πομποδέκτης linkopto αποτελείται από τρία τμήματα: Συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ DFB, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ.

 

Οι πομποδέκτες είναι συμβατοί με την πολλών πηγών συμφωνία SFP (MSA) και sff-8472. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ αναφερθείτε στο SFP MSA.

ενότητες 1.25G BIDI SFP 40km μονοκατευθυντικοί συνδετήρες Sc για την πιστοποίηση CE της Cisco 0

 

Ποιοτικός έλεγχος

ενότητες 1.25G BIDI SFP 40km μονοκατευθυντικοί συνδετήρες Sc για την πιστοποίηση CE της Cisco 1ενότητες 1.25G BIDI SFP 40km μονοκατευθυντικοί συνδετήρες Sc για την πιστοποίηση CE της Cisco 2

 

 

Συσκευασία

ενότητες 1.25G BIDI SFP 40km μονοκατευθυντικοί συνδετήρες Sc για την πιστοποίηση CE της Cisco 3

Κατάλογος σχετικών προϊόντων

Στοιχείο αριθ. Περιγραφή
SFP-bx-u-10 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-10 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-2gbx-u-S20 Sc DOM BiDi SFP 2.5G Tx1310nm/Rx1550nm 20km
SFP-2gbx-δ-S20 Sc DOM BiDi SFP 2.5G Tx1550nm/Rx1310nm 20km
SFP-b10g27-40 BIDI SFP+40km, TX1270nm RX 1330 10G LC
SFP-b10g33-40 BIDI SFP+40km, TX1330nm RX1270 10G - LC
CW-sfp10g-ZR47 Διπλό LC 10G 1470nm 80km CWDM SFP+,
CW-sfp10g-ZR61 Διπλό LC 10G 1610nm 80km CWDM SFP+,
Dw-sfp10g-ZR57 Διπλό LC 10G C57 1531.90nm 80km DWDM SFP+,
Dw-sfp10g-ZR58 Διπλό LC 10G C58 1531.12nm 80km DWDM SFP+,
SFP-10g-SR Πολλαπλού τρόπου διπλό LC 10G 850nm 300m SR SFP+
Xfp-10g-LR Διπλό LC 10G 1310nm 20km LR XFP+
SFP-10g-ER Διπλό LC 10G 1550nm 40km ER SFP+
SFP-10g-zr Διπλό LC 10G 1550nm 80km ZR SFP+
SFP-10g-ZR100 Διπλό LC 10G 1550nm 100km ZR SFP+
Συμβατός SFP/SFP+ συμβατό ASR 1001-Χ 1002-Χ της Cisco
Δ-σύνδεση, Zyxel xgs-2210-28 και zyxel xgs-4600-32
EPON OLT PX20+ 1.25G/1.25G Tx1490nm/Rx1310nm EPON OLT SFP PX20+
Συμβατό κινεζικό OLT
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)