Αρχική Σελίδα

Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Γύρος εργοστασίων

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now
Γραμμή Παραγωγής OEM / ODM Ε & Α
1 2 3 4 5
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd
γραμμή παραγωγής
Εξεταστικοί διακόπτες Ethernet ινών
Δοκιμή συστατικών συσκευών
δεύτερο εργαστήριο για τις συσκευές
Εξεταστικοί διακόπτες Ethernet ινών

γραμμή παραγωγής

Εξεταστικοί διακόπτες Ethernet ινών

Δοκιμή ενοτήτων στους διακόπτες ινών

Δοκιμή συστατικών συσκευών

δεύτερο εργαστήριο για τις συσκευές

λειτουργώντας συσκευή

Εξεταστικοί διακόπτες Ethernet ινών

διακόπτης για

1
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd
Γραμμή παραγωγής

Γραμμή παραγωγής

dac aoc εξεταστικός

1 2 3
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd
Έρευνα και ανάπτυξη
Έρευνα και ανάπτυξη
Reasearch

Έρευνα και ανάπτυξη

Έρευνα και ανάπτυξη

Reasearch

μελέτη developtment

  • Γραμμή Παραγωγής

    Το Linkopto διοργανώνει το κύριο εργαστήριο δύο για την παραγωγή.

     

     

    Ένα εργαστήριο είναι για τους ενεργούς οπτικούς πομποδέκτες SFP

     
    • Εργαστήριο μη-σκόνης 1000㎡ Linkopto.

    • Εξοπλισμός αυτοματοποίησης με τους πεπειραμένους εργαζομένους

    • Γραμμή συγκέντρωσης: πλήρη σύνολα συγκόλλησης & ευκίνητων κάμπτοντας κοu'φωμάτων, οπτικός καθαρισμός τελών

    • Εξεταστική γραμμή: BERT, DCA, εξασθενητής, θερμικό ρεύμα, προσάρτημα δοκιμής, και πλήρως αυτοματοποιημένο λογισμικό δοκιμής

    • Οπτική συσκευάζοντας γραμμή: ο κύβος συνδέει, δεσμός καλωδίων, συγκόλληση λέιζερ, που συντονίζουν & που συνδέουν, κ.λπ.

     

    Ένα άλλο εργαστήριο είναι για τις συστατικές συσκευές, όπως Tosa, Rosa, Bosa.

     

    Ο οδηγός προϊόντων
    Ενεργός οπτική Α: (QSFP+, SFP+, XFP, SFP28, QSF28, ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΊΣ MEDIA, ΚΑΛΏΔΙΑ QSFP AOC)
    Ενεργός οπτική Β: (6G SFP, 4G SFP, 2.5G SFP, 1.25G SFP, 1.25G GBIC, 622M, 155M, X2)
    Τα καλώδια διασυνδέουν (ενεργό οπτικό καλώδιο, καλώδιο DAC άμεσος-συνδέσεων) EDFA, ενεργητικά προϊόντα DCM (CWDM, DWDM MUX/DEMUX, AAWG, MPO/MTP, FWDM, οπτικός κυκλοφορητής, σκοινιά μπαλωμάτων μονωτών)

     

    Εξοπλισμός Linkopto κυρίως:

    • Αίθουσα ανακύκλωσης υψηλής και χαμηλής θερμοκρασίας

    • OSA (οπτική συσκευή ανάλυσης φάσματος)

    • Δυνάμενη να ξορδισθεί πηγή φωτός

    • Πηγή φωτός Rackmount

    • Οπτικός μετρητής δύναμης

    • Υψηλή και χαμηλή θερμοκρασία που εναλλάσσει την καυτή αίθουσα

    • UV φούρνος

    • UV σταθεροποιώντας μηχανή

    • Ηλεκτρικός ΞΕΡΑΙΝΟΝΤΑΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΦΥΣΗΜΑΤΟΣ

    • Splicer τήξης ινών

    • Εξεταστικοί διακόπτες RackmountShenzhen linkopto Technology Co. Ltd γραμμή παραγωγής εργοστασίων 0

  • OEM / ODM

    Το Linkopto παρέχει στο cOem, το ODM, και την κατασκευαστική υπηρεσία συμβάσεων στους παγκόσμιους κορυφαίους πελάτες τις βιομηχανικές εγκαταστάσεις μας στην Κίνα.

    Συνδυάζοντας την εκτενή ικανότητά μας σχεδίου και εφαρμοσμένης μηχανικής στην οπτική βιομηχανία πομποδεκτών, με τα ανταγωνιστικά πλεονεκτήματα μας από την ενσωματωμένη ικανότητα κατασκευής, την εσωτερική αλυσίδα εφοδιασμού, και την ανταγωνιστική και εξελικτική υποδομή λειτουργίας δαπανών.

     

    Καταλαβαίνουμε τη σημασία της πνευματικής ιδιοκτησίας των πελατών, και η προστασία IP είναι πάντα ένα κρίσιμο στοιχείο στο cOem Linkopto, το ODM, και τις κατασκευαστικές υπηρεσίες συμβάσεων. Παρέχουμε την προστασία IP από την εφαρμογή του ηλεκτρονικού συστήματος ασφαλείας, την αρχειοθέτηση εγγράφων, και το αφιερωμένο διάστημα κατασκευής, τους μηχανικούς, και τη διαχείριση.

     

    Εσωτερική κάθετη αλυσίδα εφοδιασμού επιτρέποντας το ανταγωνιστικό κόστος: Το Linkopto κατασκευάζει και παρέχει τα περιεκτικά υλικά BOM από τις εσωτερικές και τοπικές αλυσίδες εφοδιασμού, και το μερίδιο τους πελάτες τα σημαντικά πλεονεκτήματα του υλικού κόστους κάτω.

     

    Εκτενείς πλατφόρμες κατασκευής: Με πολλά έτη εμπειρίας εφαρμοσμένης μηχανικής & ανάπτυξης διαδικασίας, και τους πεπειραμένους μηχανικούς που λειτουργούν στη συνέλευση και τη συσκευασία της οπτικής, των μηχανικών, της ηλεκτρονικής, των φωτονιακών υλικών και των λέιζερ, Linkopto παρέχει τις εκτενείς ικανότητες να βελτιωθεί περαιτέρω η απόδοση, η ρυθμοαπόδοση, η παραγωγή, και η κίνηση στις ανταγωνιστικότερες λύσεις κατασκευής.

     

    Ικανότητα & ικανότητα εξελικτικής και μεγάλης ποσότητας: Με την άφθονη επιδέξια εργατική δύναμη και τις ισχυρές προσπάθειες εφαρμοσμένης μηχανικής, Linkopto έχει την εξελιξιμότητα παραγωγής και την καθιερωμένη φήμη για τη γρήγορη και ομαλή παραγωγή ράμπα-επάνω.

     

    Επιτυχή ακολουθώντας αρχεία στον πομποδέκτη που κατασκευάζει: Η τεχνολογία ETU-συνδέσεων έχει εξυπηρετήσει τη φωτονιακή κατασκευή συμβάσεων προϊόντων για τις κορυφαίες βιομηχανικές επιχειρήσεις για χρόνια, οι οποίες είναι μεγάλη επιτυχία για τους πελάτες μας και ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ

     

    Εύκαμπτο πρότυπο συνεργασίας

  • Ε & Α

    Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd γραμμή παραγωγής εργοστασίων 0

    Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd γραμμή παραγωγής εργοστασίων 1

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Will

Τηλ.:: 89-13360069787

Φαξ: 86--23357705

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)