Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταRJ45 ενότητα SFP

Χαλκός - πομποδέκτης ενότητας 10gb Ethernet Τ RJ45 SFP συμβατός με Huawei

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Χαλκός - πομποδέκτης ενότητας 10gb Ethernet Τ RJ45 SFP συμβατός με Huawei

Χαλκός - πομποδέκτης ενότητας 10gb Ethernet Τ RJ45 SFP συμβατός με Huawei
Χαλκός - πομποδέκτης ενότητας 10gb Ethernet Τ RJ45 SFP συμβατός με Huawei Χαλκός - πομποδέκτης ενότητας 10gb Ethernet Τ RJ45 SFP συμβατός με Huawei

Μεγάλες Εικόνας :  Χαλκός - πομποδέκτης ενότητας 10gb Ethernet Τ RJ45 SFP συμβατός με Huawei

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: SFP-10g-τ
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικός δίσκος ή μεμονωμένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Χαλκός - πομποδέκτης ενότητας 10gb Ethernet Τ RJ45 SFP συμβατός με Huawei

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Πομποδέκτης χαλκός-τ SFP Πρότυπο όνομα: SFP-10g-τ
Ποσοστό στοιχείων: 10g Απόσταση μετάδοσης: 30m
Τύπος συνδετήρων: RJ45 συνδετήρες Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Εφαρμογή: Εξοπλισμός Huawei DDM: Αριθ.
Υψηλό φως:

πομποδέκτης χαλκού SFP

,

συνδετήρας πομποδεκτών SFP

SFP-10g-τ

συμβατό σύστημα χαλκού SFP+ 30M 10Gbps χαλκός-τ SFP+ RJ45 10G με Huawei

Οι 10G Pluggable (SFP) πομποδέκτες μορφής χαλκού μικροί είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτική ενότητα υποχωρητική με τα πρότυπα 10G Ethernet και 10gbase-τ όπως διευκρινίζονται IEEE 802.3az, ποιο ενισχυτικό ποσοστό στοιχείων 10Gbps μέχρι 30 μέτρα φθάνει πέρα από το unshielded στρίβω-ζευγάρι στα καλώδια κατηγορίας 6a/7. Η ενότητα παρέχει τις τυποποιημένες τμηματικές πληροφορίες ταυτότητας υποχωρητικές με SFP+ MSA, το οποίο μπορεί να προσεγγιστεί με τη διεύθυνση A0h μέσω του τμηματικού EEPROM πρωτοκόλλου 2wire. Το φυσικό ολοκληρωμένο κύκλωμα μπορεί επίσης να προσεγγιστεί μέσω του τμηματικού λεωφορείου 2wire στη διεύθυνση A0h.


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Καυτός-pluggable SFP ίχνος Ø

Ø ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V

Ø RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο

Ø συμπαγής συνέλευση rj-45 συνδετήρων

Ø υποστήριξη 10Gbase-τ/5Gbase-τ/2.5Gbase-τ/1000base-τ

Ø 10 Gigabit Ethernet πέρα από το καλώδιο γατών 6a

Ø λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης

0°C σε +70°C (εμπορικό)

-20°C σε +85°C (επεκταθείτε)

 

Εφαρμογές

Ø κανάλι ινών

Ø 10GigabitEthernet

Ø άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

Ø αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

Ø διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

Ø μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές

 

Περιγραφή

Sfp+-10gbase-τ Pluggable (SFP) πομποδέκτες μορφής χαλκού οι μικροί είναι βασισμένοι στην πολυ συμφωνία πηγής SFP (MSA). Είναι συμβατοί με τα πρότυπα 10Gbase-τ/5Gbase-τ/2.5Gbase-τ/1000base-τ όπως διευκρινίζονται IEEE στα πρότυπα 802,3.

Sfp+-10gbase-τ χρησιμοποιεί την καρφίτσα RX_LOS του SFP για την ένδειξη συνδέσεων. Εάν σηκώστε την καρφίτσα TX_DISABLE του SFP, το ολοκληρωμένο κύκλωμα PHY επαναρυθμίζεται.

 

 

Ποιοτικός έλεγχος

Χαλκός - πομποδέκτης ενότητας 10gb Ethernet Τ RJ45 SFP συμβατός με Huawei 0Χαλκός - πομποδέκτης ενότητας 10gb Ethernet Τ RJ45 SFP συμβατός με Huawei 1

 

Συσκευασία

Χαλκός - πομποδέκτης ενότητας 10gb Ethernet Τ RJ45 SFP συμβατός με Huawei 2Χαλκός - πομποδέκτης ενότητας 10gb Ethernet Τ RJ45 SFP συμβατός με Huawei 3

Κατάλογος σχετικών προϊόντων

Στοιχείο αριθ. Περιγραφή
SFP-bx-u-10 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-10 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-2gbx-u-S20 Sc DOM BiDi SFP 2.5G Tx1310nm/Rx1550nm 20km
SFP-2gbx-δ-S20 Sc DOM BiDi SFP 2.5G Tx1550nm/Rx1310nm 20km
SFP-bx-u-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 40km
SFP-bx-δ-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 40km
SFP-bx-u-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 80km
SFP-bx-δ-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 80km
SFP-bx-u-L120 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-L120 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-10g-τ Χαλκός SFP+ 30M RJ45 10G
Xfp-10g-LR Διπλό LC 10G 1310nm 20km LR XFP+
SFP-10g-ER Διπλό LC 10G 1550nm 40km ER SFP+
SFP-10g-zr Διπλό LC 10G 1550nm 80km ZR SFP+
SFP-10g-ZR100 Διπλό LC 10G 1550nm 100km ZR SFP+
  SFP/SFP+ συμβατό ASR 1001-Χ 1002-Χ της Cisco
Zyxel xgs-2210-28 και zyxel xgs-4600-32
EPON OLT PX20+ 1.25G/1.25G Tx1490nm/Rx1310nm EPON OLT SFP PX20+
Συμβατό κινεζικό OLT
 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα