Αρχική Σελίδα Προϊόντα40G πομποδέκτης QSFP+

Οπτικός πομποδέκτης 40G Qsfp συνδετήρων LR4 CWDM διπλός LC συμβατός με τη Cisco

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Οπτικός πομποδέκτης 40G Qsfp συνδετήρων LR4 CWDM διπλός LC συμβατός με τη Cisco

Οπτικός πομποδέκτης 40G Qsfp συνδετήρων LR4 CWDM διπλός LC συμβατός με τη Cisco
Οπτικός πομποδέκτης 40G Qsfp συνδετήρων LR4 CWDM διπλός LC συμβατός με τη Cisco Οπτικός πομποδέκτης 40G Qsfp συνδετήρων LR4 CWDM διπλός LC συμβατός με τη Cisco

Μεγάλες Εικόνας :  Οπτικός πομποδέκτης 40G Qsfp συνδετήρων LR4 CWDM διπλός LC συμβατός με τη Cisco

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: LQxx4X-3LCD10
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Οπτικός πομποδέκτης 40G Qsfp συνδετήρων LR4 CWDM διπλός LC συμβατός με τη Cisco

περιγραφή
Τύπος συνδετήρων: Διπλό LC Ποσοστό στοιχείων: 40G
Όνομα προϊόντων: πομποδέκτης 40G QSFP+ Πρότυπο όνομα: LQxx4X-3LCD10
Απόσταση μετάδοσης: 10KM DDM: Με
Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃ Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

qsfp πομποδέκτης 40gb

,

πομποδέκτης cisco 40g

PN: LQxx4X-3LCD10

πομποδέκτης 40G QSFP+ LR4 CWDM 10km LC 40G QSFP+ συμβατό με τη Cisco


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø ποσοστό στοιχείων μετάδοσης μέχρι 11.2Gbps ανά κανάλι

Ø QSFP+ MSA ΥΠΟΧΩΡΗΤΙΚΌ

Ø υποχωρητικός IEEE 802.3ba στην προδιαγραφή για τις συνδέσεις 40GBASE-LR4

Ø 4 μη ψυχόμενα DFB λέιζερ CWDM, που χρησιμοποιούν το μήκος κύματος ITU G.694.2

πλέγμα σε 1270, 1290, 1310 και 1330nm

Ø υψηλή ευαισθησία καρφίτσα-TIA με οπτικό DEMUX

Ø μέχρι την προσιτότητα 10km πέρα από την τυποποιημένη ενιαία ίνα τρόπου

Ø υποχωρητικός με τα ποσοστά στοιχείων QDR/DDR Infiniband

Ø καυτή pluggable ηλεκτρική διεπαφή

Ø πιό μικρή κατανάλωση ισχύος

Ø λειτουργούσα θερμοκρασία 0°C περίπτωσης σε +70°C

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Ø 3.3V

Ø RoHS 6 υποχωρητικό (αμόλυβδος)

 

Εφαρμογές

Συνδέσεις Ø 40GBASE-LR4 40G Ethernet

Ø Infiniband QDR και ΟΔΓ διασυνδέει

Πελάτης-δευτερεύουσες 40G συνδέσεις τηλεπικοινωνιών Ø

 

FAQ

 

1. Έχετε οποιοδήποτε MOQ;

ANS: Όχι, δεν θέσαμε οποιοδήποτε MOQ εκτός αν για το ειδικό στοιχείο προώθησης.

2. Πώς μπορώ να σας πληρώσω;

ANS: Δεχόμαστε τη μεταφορά καλωδίων τράπεζας, Paypal (για <>

Παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με για τον απολογισμό Paypay μας.

3. Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

ANS: Προσφέρουμε βασικά 3 έτη εξουσιοδότησης για όλα τα προϊόντα.

4. Μπορώ να χρησιμοποιήσω την ενότητα πομποδεκτών σας στη Cisco ή τον Alcatel-λαμπρό εξοπλισμό;

ANS: Ναι, μπορούμε να προσφέρουμε τις ενότητες πομποδεκτών συμβατές στη Cisco, Alcatel-λαμπρός, το HP, ακραίο… κ.λπ.

5. Πόσο περίπου η χρονική ανοχή σας;

ANS: Για την κανονική διαταγή, μπορούμε να παραδώσουμε σε 1~2 εβδομάδες, για τα καυτά πωλώντας προϊόντα, μπορούμε να παραδώσουμε μέσα σε 3 ημέρες.

 

 

Συμβατός κατάλογος της Cisco

Lpt-xfp10g-bxd-40 10gbase-BXD XFP BiDi, Tx1330/Rx1270nm 40km LC DDM
Lpt-qsfp40g-SR4 40GBASE-SR4 QSFP+, 850NM 150M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP+, 850NM 400M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-LR4 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 10km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-LR42 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 20km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER43 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 30km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER4 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM
Lpt-sfp25g-SR85 25gbase-SR SFP28, ντούμπλεξ 850nm 100m MMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850NM 100M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 2km SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM 10KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM LWDM 25KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4L 100gbase-er4l-s QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM

 

Περιγραφή

Η ενότητα πομποδεκτών Linkopto QSFP+ σχεδιάζεται για τις εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών 2m10km. Το σχέδιο είναι υποχωρητικό σε 40GBASE-LR4 των IEEE P802.3ba προτύπων. Η ενότητα μετατρέπει 4 κανάλια εισαγωγών (CH) των ηλεκτρικών στοιχείων 10Gb/s σε 4 οπτικά σήματα CWDM, και τα πολλαπλασιάζει σε ένα ενιαίο κανάλι για την οπτική μετάδοση 40Gb/s. Reversely, από την πλευρά δεκτών, η ενότητα αποδιαυλώνει οπτικά ένα 40Gb/s που εισάγεται σε 4 σήματα καναλιών CWDM, και τους μετατρέπει σε 4 ηλεκτρικά στοιχεία παραγωγής καναλιών.

 

Τα κεντρικά μήκη κύματος των 4 καναλιών CWDM είναι 1271, 1291, 1311 και 1331 NM ως μέλη του πλέγματος μήκους κύματος CWDM που καθορίζεται στο ITU-τ G694.2. Περιέχει έναν διπλό συνδετήρα LC για την οπτική διεπαφή και έναν συνδετήρα καρφιτσών 148 για την ηλεκτρική διεπαφή. Για να ελαχιστοποιήσει την οπτική διασπορά στο μεγάλης απόστασης σύστημα, η single-mode ίνα (SMF) πρέπει να εφαρμοστεί σε αυτήν την ενότητα.

 

Το προϊόν σχεδιάζεται με το τύπο, την οπτική/ηλεκτρική σύνδεση και την ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή σύμφωνα με την πολλών πηγών συμφωνία QSFP (MSA). Έχει ως σκοπό να ικανοποιήσει τους πιό σκληρούς εξωτερικούς λειτουργούντες όρους συμπεριλαμβανομένης της θερμοκρασίας, της υγρασίας και της παρέμβασης της EMI.

 

Ποιοτικός έλεγχος

Οπτικός πομποδέκτης 40G Qsfp συνδετήρων LR4 CWDM διπλός LC συμβατός με τη Cisco 0

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ning Pang

Τηλ.:: +8618778390321

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα