Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 100G QSFP28

Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4

Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4

Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4
Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4 Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4 Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4 Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4 Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4 Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4

Μεγάλες Εικόνας :  Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: Linkopto
Πιστοποίηση: CE RoHS
Αριθμό μοντέλου: QSFP28-100G-ER4
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: USD1850pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: ουδέτερη συσκευασία, λιανική συσκευασία, πλαστική συσκευασία, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, κ.λπ.
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 6000pcs/days

Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4

περιγραφή
Εξουσιοδότηση: 3 έτη 3 έτη: 100GBASE Ethernet, κέντρο δεδομένων
Ποσοστό στοιχείων: 100g Τύπος δεκτών: APD
Απόσταση: 40km single-mode ίνα: Ενιαίος τρόπος
Εισαγωγή δύναμης: -2.9~4.5dBm Συνδετήρας: Διπλό LC
Υψηλό φως:

OTU4 πομποδέκτης διεπαφών 100G QSFP28 γραμμών

,

Πομποδέκτης 4WDM 100G QSFP28

,

πομποδέκτης 4X28Gb/S 100G QSFP28

Οπτικών ινών ΠΟΣΟΣΤΌ 4 διεπαφών 4WDM γραμμών QSFP28 OTU4 ενότητα πομποδεκτών Χ 28Gb/S 40km

QSFP28-100G-ER4

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων:

channelsfull-διπλές ενότητες πομποδεκτών *4

ποσοστό *Supportsdata επάνω σε to111.8Gb/s

*Supports QSFP28 4WDM 40km MSA100GBASE-ER4 LiteOTU4

DFB-βασισμένη στο 28Gb/s δροσίζοντας συσκευή αποστολής σημάτων LAN-wdm *4x

*4 channelsAPDROSA

Κυκλώματα *Internal CDR και στα κανάλια δεκτών και συσκευών αποστολής σημάτων

* Χαμηλής ισχύος κατανάλωση<3>

*Hot Pluggable τύπος QSFP

* Μέχρι 30kmreachfor G.652 SMF χωρίς FEC

* Μέχρι 40kmreach για G.652 SMF με FEC

*Duplex δοχεία LC

*Operating θερμοκρασία 0°C περίπτωσης σε +70°C

*3.3V τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος

*RoHS 6 υποχωρητικός (αμόλυβδος)

 

Εφαρμογές:

*IEEE 802.3ba100GBASEER4Links

διασυνδέσεις *Client-side 100G

*OTN OTU4

 

COem και ODM:

 

OEM/ODM η διαταγή είναι διαθέσιμη

 

Αποστολή:

 

Διεθνής σαφής: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS και ούτω καθεξής. Διαρκεί 3-7 ημέρες.

 

Εγγύηση
Υποσχόμαστε όλες τις διαφημισμένες οπτικές ενότητες είμαστε ολοκαίνουργιοι και απολύτως δεν χρησιμοποιούμε ποτέ τα παλαιά και ανανεωμένα υλικά. Όλος ο οπτικός               οι ενότητες ήταν μέσω της λειτουργικής δοκιμής και της δοκιμής γήρανσης. Παρέχουμε 3 έτη εξουσιοδότησης για όλους τους οπτικούς πομποδέκτες από την ημερομηνία           αποστολή.

 

Τι παρέχουμε

 

Παρέχετε την ευκολότερες και γρηγορότερες επικοινωνία ινών δικτύων, τις λύσεις κέντρων δεδομένων κ.λπ.
SFP+ DAC, πομποδέκτες SFP+, QSFP+ DAC, QSFP+ AOC, QSFP+Transceivers και οπτικά δίκτυα. CWDM/DWDM              Τιμή Mux/Demux Solutions.Best, καλύτερη ποιότητα, γρήγορη παράδοση!

Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4 0Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4 1Οπτικών ινών πομποδέκτης 4 Χ 28Gb/S διεπαφών 4WDM 100G QSFP28 γραμμών OTU4 2

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales04@linkopto.com

Τηλ.:: +8613008894941

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα