Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 100G QSFP28

πομποδέκτης μετάδοσης 100G QSFP28 100m, συνδετήρας πομποδεκτών 100G CFP2 SR10 MPO της Cisco 100g

πομποδέκτης μετάδοσης 100G QSFP28 100m, συνδετήρας πομποδεκτών 100G CFP2 SR10 MPO της Cisco 100g

πομποδέκτης μετάδοσης 100G QSFP28 100m, συνδετήρας πομποδεκτών 100G CFP2 SR10 MPO της Cisco 100g
πομποδέκτης μετάδοσης 100G QSFP28 100m, συνδετήρας πομποδεκτών 100G CFP2 SR10 MPO της Cisco 100g πομποδέκτης μετάδοσης 100G QSFP28 100m, συνδετήρας πομποδεκτών 100G CFP2 SR10 MPO της Cisco 100g

Μεγάλες Εικόνας :  πομποδέκτης μετάδοσης 100G QSFP28 100m, συνδετήρας πομποδεκτών 100G CFP2 SR10 MPO της Cisco 100g

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: ECP28510A-3MCD01
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

πομποδέκτης μετάδοσης 100G QSFP28 100m, συνδετήρας πομποδεκτών 100G CFP2 SR10 MPO της Cisco 100g

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: πομποδέκτης 100G QSFP28 Πρότυπο όνομα: HCP28510A-3MCD01
Μήκος κύματος: 850nm Ποσοστό στοιχείων: 100Gbps
Απόσταση μετάδοσης: 100m Τύπος συνδετήρων: MPO/MTP
DDM: Με Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Τύπος καλωδίων: MMF Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

πομποδέκτης cisco 100g

,

πομποδέκτης 100g qsfp

PN: CP28510A-3MCD01

Συμβατός 100G CFP2 συνδετήρας πομποδεκτών 100G CFP2 SR10 850nm 100m MPO της Cisco


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø υποστηρίξεις 103.1Gb/s στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gb/s

Ø εφαρμόσιμος για 100m με OM3 MMF και 150m με OM4 MMF

Ø MPO 24 οπτική διεπαφή δοχείων

Ηλεκτρική διεπαφή Ø CPPI

Ø μη ψυχόμενη συσκευή αποστολής σημάτων 10x10Gb/s 850nm

Ø 10 παράλληλη ηλεκτρική τμηματική διεπαφή

Ø χαμηλής ισχύος κατανάλωση <4w>

Ø ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου

Διεπαφή επικοινωνίας Ø MDIO

Ø υποχωρητικός με 100GBASE-SR10

Ø λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης:

Ø Commerical: 0 έως 70 °C

 

Εφαρμογές

Ø 100GBASE-SR10 Ethernet

Ø 10x11.2Gb/s πολλαπλού τρόπου OTN

Ø 10x 10GE-SRLite Ethernet

 

Πρότυπα

Ø υποχωρητικός με IEEE 802.3ba

Ø υποχωρητικός με τις προδιαγραφές υλικού CFP2 MSA

Ø υποχωρητικός με τις διοικητικές προδιαγραφές CFP2 MSA

 

Περιγραφή

οι ενότητες CP28510A-3MCD01 πομποδεκτών 100G CFP2 SR10 σχεδιάζονται για τη χρήση σε 100 διεπαφές πελατών συνδέσεων Gigabit Ethernet και 10x11.2G OTN πέρα από την πολλαπλού τρόπου ίνα. Είναι υποχωρητικοί με το CFP2 MSA και με IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10. Οι ψηφιακές λειτουργίες διαγνωστικών είναι διαθέσιμες μέσω της διεπαφής MDIO.

 

Η οπτική μερίδα συσκευών αποστολής σημάτων του πομποδέκτη ενσωματώνει μια σειρά 4 καναλιών VCSEL (κάθετη επιφάνεια κοιλοτήτων που εκπέμπει το λέιζερ), έναν οδηγό απομονωτών και λέιζερ εισαγωγής 4 καναλιών, τα διαγνωστικά όργανα ελέγχου, τον έλεγχο και τους προκατειλημμένους φραγμούς. Για τον έλεγχο ενότητας, η διεπαφή ελέγχου ενσωματώνει μια τμηματική διεπαφή δύο καλωδίων των σημάτων ρολογιών και στοιχείων. Τα διαγνωστικά όργανα ελέγχου για την προκατάληψη VCSEL, θερμοκρασία ενότητας, διεβίβασαν την οπτική δύναμη, η λαμβανόμενη οπτική τάση ισχύος και ανεφοδιασμού εφαρμόζεται και τα αποτελέσματα είναι διαθέσιμα μέσω της διεπαφής TWS. Τα κατώτατα όρια συναγερμών και προειδοποίησης καθιερώνονται για τις ελεγχόμενες ιδιότητες. Οι σημαίες τίθενται και διακόπτουν παραγμένος πότε οι ιδιότητες είναι έξω από τα κατώτατα όρια. Οι σημαίες είναι θέτουν επίσης και διακόπτουν παραγμένος για την απώλεια σήματος εισαγωγής (Los) και όρων ελαττωμάτων συσκευών αποστολής σημάτων. Όλες οι σημαίες είναι κλεισμένες με μάνταλο και θα παραμείνουν σύνολο ακόμα κι αν ο όρος που αρχίζει το σύρτη καθαρίζει και η λειτουργία επαναλαμβάνει. Όλος διακόπτει μπορεί να καλυφθεί και οι σημαίες επαναρυθμίζονται με την ανάγνωση του κατάλληλου καταλόγου σημαιών.

 

Η οπτική παραγωγή θα καταστείλει για την απώλεια σήματος εισαγωγής εκτός αν το πλατσούρισμα είναι εκτός λειτουργίας. Η ανίχνευση ελαττωμάτων ή η απενεργοποίηση καναλιών μέσω της διεπαφής TWS θα θέσει εκτός λειτουργίας το κανάλι. Η θέση, ο συναγερμός/η προειδοποίηση και οι πληροφορίες ελαττωμάτων είναι διαθέσιμοι μέσω της διεπαφής TWS.

 

 

Ποιοτικός έλεγχος

 

πομποδέκτης μετάδοσης 100G QSFP28 100m, συνδετήρας πομποδεκτών 100G CFP2 SR10 MPO της Cisco 100g 0

 

Συσκευασία

πομποδέκτης μετάδοσης 100G QSFP28 100m, συνδετήρας πομποδεκτών 100G CFP2 SR10 MPO της Cisco 100g 1

 

Κατάλογος σχετικών προϊόντων

Lpt-xfp10g-bxd-40 10gbase-BXD XFP BiDi, Tx1330/Rx1270nm 40km LC DDM
Lpt-qsfp40g-SR4 40GBASE-SR4 QSFP+, 850NM 150M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP+, 850NM 400M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-LR4 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 10km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-LR42 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 20km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER43 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 30km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER4 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM
Lpt-sfp25g-SR85 25gbase-SR SFP28, ντούμπλεξ 850nm 100m MMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850NM 100M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 2km SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM 10KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM LWDM 25KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4L 100gbase-er4l-s QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα