Αρχική Σελίδα Προϊόντα10g sfp+ ενότητα

Ενότητα οπτικής ίνας ενότητας 1310NM 10KM LR DFB+PIN 10G SFP+

Ενότητα οπτικής ίνας ενότητας 1310NM 10KM LR DFB+PIN 10G SFP+

Ενότητα οπτικής ίνας ενότητας 1310NM 10KM LR DFB+PIN 10G SFP+
Ενότητα οπτικής ίνας ενότητας 1310NM 10KM LR DFB+PIN 10G SFP+ Ενότητα οπτικής ίνας ενότητας 1310NM 10KM LR DFB+PIN 10G SFP+ Ενότητα οπτικής ίνας ενότητας 1310NM 10KM LR DFB+PIN 10G SFP+ Ενότητα οπτικής ίνας ενότητας 1310NM 10KM LR DFB+PIN 10G SFP+ Ενότητα οπτικής ίνας ενότητας 1310NM 10KM LR DFB+PIN 10G SFP+ Ενότητα οπτικής ίνας ενότητας 1310NM 10KM LR DFB+PIN 10G SFP+

Μεγάλες Εικόνας :  Ενότητα οπτικής ίνας ενότητας 1310NM 10KM LR DFB+PIN 10G SFP+

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: Linkopto
Πιστοποίηση: CE RoHS
Αριθμό μοντέλου: SFP-10gb-LR
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: USD12.5pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Στατική τσάντα, πλαστική τσάντα, λιανικό κιβώτιο.
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 6000pcs/days

Ενότητα οπτικής ίνας ενότητας 1310NM 10KM LR DFB+PIN 10G SFP+

περιγραφή
Χρόνος εξουσιοδότησης: 3 έτη Ποσοστό στοιχείων: 10Gb/s
Πιστοποίηση: CE RoHS Συνδετήρας: Dulplex LC
Πηγή: DFB+PIN Μήκος κύματος: 1310nm
Δύναμη παραγωγής: 7~+0.5 404 Not Found: Ethernet
Υψηλό φως:

Ενότητα DFB+PIN 10G SFP+

,

ενότητα 1310nm 10G SFP+

,

Ενότητα οπτικής ίνας 10G SFP+

Ενότητα οπτικής ίνας ενότητας 1310NM 10KM LR DFB+PIN πομποδεκτών SFP+ 10G

SFP-10gb-LR

 

Specs:

Διπλός συνδετήρας LC

Υποστήριξη καυτός-pluggable

Μέταλλο με τη χαμηλότερη EMI

Άριστη προστασία ESD

Συσκευή αποστολής σημάτων DFB και δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

Χαρακτηριστικό κεντρικό μήκος κύματος: 1310nm

Ανώτατο μήκος συνδέσεων μέχρι 10Km σε SMF

RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο

Ψηφιακό διαγνωστικό συμβατό σύστημα με sff-8472

Θερμοκρασία λειτουργίας περίπτωσης: - 5℃~+70℃

Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V και χαμηλής ισχύος διασκεδασμός <1>

 

Εφαρμογή:

 

10GBASE-LR/LW 10G Ethernet

Κανάλι ινών 1200-sm-ll-λ 10G

 

Περιγραφή:

 

SFP+ η LR σχεδιάζεται συγκεκριμένα για την ενσωματωμένη υψηλή επίδοση αμφίδρομη μετάδοση στοιχείων πέρα από την ενιαία οπτική ίνα τρόπου. Αυτή η ενότητα πομποδεκτών είναι υποχωρητική με το μικρό τύπο Pluggable συν (SFP+) την πολλών πηγών συμφωνία (sff-8431 Rev4.1). Αυτός ο τύπος πομποδεκτών βελτιστοποιείται συγκεκριμένα για τη μεταφορά των τμηματικών στοιχείων σε μέχρι 10,3125 GBP, με τη σύνδεση τα χαρακτηριστικά συμμορφώθηκαν με 10-Gigabit Ethernet 10gbase-LR βάσεων IEEE 802.3ae και 10G το κανάλι 1200-sm-ll-λ ινών. 5

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales04@linkopto.com

Τηλ.:: +8613008894941

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)