Αρχική Σελίδα Προϊόντα10g sfp+ ενότητα

10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός

10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός

10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός
10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός 10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός 10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός

Μεγάλες Εικόνας :  10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Ενότητα SFP+ 10G
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαστικό δίσκος ή άτομο 2pcs 5pcs 10pcs/
Χρόνος παράδοσης: 3~7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, με σας, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 10,000pcs την εβδομάδα

10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός

περιγραφή
όνομα προϊόντων: πομποδέκτης 10G SFP+ Μήκος κύματος: 1310 NM
Ποσοστό στοιχείων: 10g Απόσταση μετάδοσης: 10KM
Τύπος συνδετήρων: LC DDM: ναι
Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃ Συμβατότητα: Cisco, Huawei, ιουνίπερος, HP, H3C, MikroTik, ZTE, Zyxel κ.λπ.
Υψηλό φως:

Οπτικός πομποδέκτης DDM SFP

,

Singlemode πομποδέκτες 10gb SFP

,

πομποδέκτες 10km 10gb SFP

10G ενότητα 10 πομποδέκτης 10km SFP Gigabit SFP ενιαίος οπτικός πομποδέκτης τρόπου SFP

PN: OPSP551X3CDLX0

10G SFP+ ER SM διπλό LC συμβατό με τη Cisco


Περιγραφή

Οι πομποδέκτες SFP+ είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικό modulessupporting ποσοστό of10Gbps στοιχείων και απόσταση μετάδοσης 40km με SMF. Ο πομποδέκτης αποτελείται τμήματα ofthree: μια δροσισμένη συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ EML, μια φωτοδίοδος APD που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Το Allmodules ικανοποιεί την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ. Το Thetransceivers είναι συμβατό με την πολλών πηγών συμφωνία SFP και τις λειτουργίες διαγνωστικών SFF-8472digital.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Υποστηρίξεις μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 10.7Gbps
  • Καυτός-pluggable ίχνος SFP+
  • Μη ψυχόμενο 1550nm δρόσισε το λέιζερ EML και τη φωτοδίοδο APD, μέχρι 40km για τη μετάδοση SMF
  • Υποχωρητικός με SFP+ MSA και sff-8472 με διπλό LC
  • Δοχείο
  • Συμβατό σύστημα με RoHS
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
  • Πραγματικός - χρονικός ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης:
  • Πρότυπα: 0 σε +70°C

 

Εφαρμογές

  • 10Gbps οπτικά συστήματα
  • 10gbase-zr σε 10.3125Gbps
  • 10gbase-ZW σε 9.953Gbps
  • Συστήματα LTE
  • Άλλες οπτικές συνδέσεις

 

Cisco/συμβατός κατάλογος Huawei

Αριθμός μερών LTO Περιγραφή του στοιχείου Αριθμός μερών της Cisco
LS8512-3LC05 1.25G 850nm 550m SFP LC MMF GLC-SX-ΚΚ/MGBSX1
LS3112-3LC20 1.25G 1310nm 20km SFP LC SMF GLC-LH-SM/MGBLH1/MGBLX1
LS3112-3LCD40 1.25G 1310nm 40km SFP LC SMF Glc-lh40-SM
LS5512-3LCD40 1.25G 1550nm 40km SFP LC SMF 1000Base-πρώην
LS5512-3LC80 1.25G 1550nm 80km SFP LC SMF Glc-zx-SM
LS5512-3LCD120 1.25G 1550nm 120km SFP LC SMF Glc-zx-sm-120
LS8512-3LCD05 1.25G 850nm 550m SFP LC MMF με DDM GLC-SX-MMD/SFP-ΓΕΡΜΑΝΊΑ-S
LS3112-3LCD20 1.25G 1310nm 20km SFP LC SMF με DDM GLC-LH-SMD/SFP-ΓΕΡΜΑΝΊΑ-Λ
LS5512-3LCD80 1.25G 1550nm 80km SFP LC SMF με DDM GLC-ZX-SMD/SFP-ΓΕΡΜΑΝΊΑ-Ζ
LS8524-3LCD03 2.5G 850nm 300m SFP LC MMF Ds-SFP-fc-2g-SW
LS3124-3LCD20 2.5G 1310nm 20km SFP LC SMF Ds-SFP-fc-2g-LW

 

Ποιοτικός έλεγχος

 

10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός 0

10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός 1

10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός 2

Ποιοτικός έλεγχος

10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός 310G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός 4

10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός 510G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός 6

10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός 7

 

LINKOPTO συσκευασία

10G ενότητα 10 SFP Gigabit 10km ενιαίος τρόπος πομποδεκτών SFP οπτικός 8

 

FAQ

1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων; Ποιο είναι MOQ σας;
Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά, δεν έχουμε MOQ, ακόμη και η διαταγή δειγμάτων 1pc είναι διαθέσιμη.

2. Ποια είναι η χρονική ανοχή;
Για τα συνηθισμένα προϊόντα. Κρατάμε το απόθεμα, θα μπορούσαμε να στείλουμε 1-3 ημέρες μετά από να λάβουμε την πληρωμή. Για τη μεγάλη ποσότητα και τα ειδικά προϊόντα. Παρακαλώ ελέγξτε τη χρονική ανοχή με τον αντιπρόσωπο πωλήσεών μας.

3. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει φθάνει;
Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει.

4. Δόση οι ενότητές σας συμβατές στον ιουνίπερο. (Cisco/HP/Extreme/Juniper, κ.λπ.)
Ναι, κωδικοποιούμε τους οπτικούς πομποδέκτες συμβατούς στον ιουνίπερο (Cisco/HP/Extreme/Juniper).

5. Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Συνήθως, ο όρος πληρωμής μας: T/T, δυτική ένωση ή Paypal.

6. Ποιος είναι ο χρόνος εξουσιοδότησής σας;
εξουσιοδότηση 3 ετών για όλα τα προϊόντα που στέλνονται από μας.

7. Πώς να τοποθετήσει μια διαταγή;
Παρακαλώ στείλετε το σας ερευνά στις πωλήσεις ή τη διαταγή οργάνωσης στο alibaba.

8. Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω το λογότυπο και την ετικέτα μας;
Ναι, θα μπορούσαμε να παρέχουμε μια υπηρεσία cOem και να κάνουμε τα προϊόντα με την ετικέτα σας.
 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales03@linkopto.com

Τηλ.:: +8613510985360

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)