Αρχική Σελίδα Προϊόντα40G πομποδέκτης QSFP+

Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei

Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei
Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei

Μεγάλες Εικόνας :  Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: 40G QSFP+
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαστικό δίσκος ή άτομο 2pcs 5pcs 10pcs/
Χρόνος παράδοσης: 3~7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, με σας, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 10,000pcs την εβδομάδα

Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei

περιγραφή
όνομα προϊόντων: πομποδέκτης 40G QSFP+ Μήκος κύματος: 1310 NM
Ποσοστό στοιχείων: 40g Απόσταση μετάδοσης: 30KM
Τύπος συνδετήρων: LC DDM: ναι
Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃ Συμβατότητα: Cisco, Huawei, ιουνίπερος, HP, H3C, MikroTik, ZTE, Zyxel κ.λπ.
Υψηλό φως:

Οπτικός πομποδέκτης της Cisco 40G

,

ER4 πομποδέκτης της Cisco 40G

,

QSFP+ πομποδέκτης της Cisco 40G

οπτικός πομποδέκτης ενότητας Huawei πομποδεκτών της Cisco πομποδεκτών οπτικών ινών 40G QSFP+ ER4 QSFP

PN: 40G QSFP+

 

οπτική ενότητα πομποδεκτών 40Gbps 40G QSFP


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

QSFP+ MSA, ΣΥΜΒΑΤΌ ΣΎΣΤΗΜΑ SFF-8436

MPO/LC συνδετήρας

Απόσταση μέχρι την ίνα 100m/10km/40km OM3

Συσκευή αποστολής σημάτων σειράς VCSEL και δέκτης σειράς ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

Ηλεκτρικά καυτός-pluggable

Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V

Διασκεδασμός δύναμης< 1="">

Ψηφιακά διαγνωστικά που ελέγχουν τη διεπαφή

Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0-70℃

Εφαρμογές:

40GBASE-SR4

Συστάδες υπολογιστής-κεντρικών υπολογιστών, Super-computing διασυνδέσεις

40G backplane εφαρμογών

Εφαρμογές InfiniBand SDR, της ΟΔΓ και QDR

  • Άλλες οπτικές συνδέσεις

 

Κατάλογος Huawei/συμβατός 40G οπτικός ενότητας της Cisco

Lpt-xfp10g-bxd-40 10gbase-BXD XFP BiDi, Tx1330/Rx1270nm 40km LC DDM
Lpt-qsfp40g-SR4 40GBASE-SR4 QSFP+, 850NM 150M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP+, 850NM 400M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-LR4 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 10km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-LR42 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 20km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER43 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 30km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER4 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM
Lpt-sfp25g-SR85 25gbase-SR SFP28, ντούμπλεξ 850nm 100m MMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850NM 100M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 2km SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM 10KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM LWDM 25KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4L 100gbase-er4l-s QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM

 

Ποιοτικός έλεγχος

 

Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei 0

Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei 1

Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei 2

Ποιοτικός έλεγχος

Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei 3Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei 4

Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei 5Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei 6

Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei 7

 

LINKOPTO συσκευασία

Οπτική οπτική ίνα πομποδεκτών QSFP+ ER4 QSFP της Cisco 40G Huawei 8

 

FAQ

1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων; Ποιο είναι MOQ σας;
Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά, δεν έχουμε MOQ, ακόμη και η διαταγή δειγμάτων 1pc είναι διαθέσιμη.

2. Ποια είναι η χρονική ανοχή;
Για τα συνηθισμένα προϊόντα. Κρατάμε το απόθεμα, θα μπορούσαμε να στείλουμε 1-3 ημέρες μετά από να λάβουμε την πληρωμή. Για τη μεγάλη ποσότητα και τα ειδικά προϊόντα. Παρακαλώ ελέγξτε τη χρονική ανοχή με τον αντιπρόσωπο πωλήσεών μας.

3. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει φθάνει;
Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει.

4. Δόση οι ενότητές σας συμβατές στον ιουνίπερο. (Cisco/HP/Extreme/Juniper, κ.λπ.)
Ναι, κωδικοποιούμε τους οπτικούς πομποδέκτες συμβατούς στον ιουνίπερο (Cisco/HP/Extreme/Juniper).

5. Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Συνήθως, ο όρος πληρωμής μας: T/T, δυτική ένωση ή Paypal.

6. Ποιος είναι ο χρόνος εξουσιοδότησής σας;
εξουσιοδότηση 3 ετών για όλα τα προϊόντα που στέλνονται από μας.

7. Πώς να τοποθετήσει μια διαταγή;
Παρακαλώ στείλετε το σας ερευνά στις πωλήσεις ή τη διαταγή οργάνωσης στο alibaba.

8. Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω το λογότυπο και την ετικέτα μας;
Ναι, θα μπορούσαμε να παρέχουμε μια υπηρεσία cOem και να κάνουμε τα προϊόντα με την ετικέτα σας.
 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales03@linkopto.com

Τηλ.:: +8613510985360

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα