Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 100G QSFP28

Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G

Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G

Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G
Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G

Μεγάλες Εικόνας :  Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: 100G QSFP28
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαστικό δίσκος ή άτομο 2pcs 5pcs 10pcs/
Χρόνος παράδοσης: 3~7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, με σας, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 10,000pcs την εβδομάδα

Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G

περιγραφή
όνομα προϊόντων: πομποδέκτης 100G QSFP28 Μήκος κύματος: LAN-wdm
Ποσοστό στοιχείων: 100g Απόσταση μετάδοσης: 100m, 2km, 10km, 30km, 40km, 80km
Τύπος συνδετήρων: MPO/LC DDM: ναι
Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃ Συμβατότητα: Cisco, Huawei, ιουνίπερος, HP, H3C, MikroTik, ZTE, Zyxel κ.λπ.
Υψηλό φως:

DDM 100G οπτικό Transceive

,

4LAN WDM 100G οπτικό Transceive

,

Ενότητα QSFP28 Gigabit Ethernet SFP

Wdm οπτικό Transceive QSFP28 Gigabit Ethernet SFP ενότητας 100g ινών 100G QSFP28 WDM ενότητας 4LAN

PN: QSFP28 100G LC
100G QSFP28 διπλό LC συμβατό με τη Cisco/Huawei


 

οπτικός πομποδέκτης 100G QSFP28 χωρίς FEC, καυτός Pluggable διπλός
 
LC, +3.3V, WDM του τοπικού LAN, APD, ενιαίος τρόπος

 

Αυτό το προϊόν είναι μια ενότητα πομποδεκτών 100Gb/s που σχεδιάζεται για τις εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών. Η ενότητα μετατρέπει 4 εισαγμένα κανάλια των ηλεκτρικών στοιχείων 25Gb/s σε 4 κανάλια WDM του τοπικού LAN των οπτικών σημάτων και τα πολλαπλασιάζει έπειτα σε ένα ενιαίο κανάλι για 100Gb/s οπτικό transmission.up στην οπτική μετάδοση 112Gb/s. Reversely από την πλευρά δεκτών, η ενότητα αποδιαυλώνει μια οπτική εισαγωγή 100Gb/s σε 4 κανάλια WDM του τοπικού LAN των οπτικών σημάτων, μέχρι 112Gb/s η οπτική εισαγωγή και τα μετατρέπει έπειτα σε 4 κανάλια παραγωγής των ηλεκτρικών στοιχείων.


Τα κεντρικά μήκη κύματος των 4 WDM του τοπικού LAN καναλιών είναι 1295,56, 1300,05, 1304,58 και 1309,14 NM ως μέλη του WDM του τοπικού LAN πλέγματος μήκους κύματος που καθορίζεται IEEE 802.3ba. Η υψηλή επίδοση δρόσισε WDM ea-DFB του τοπικού LAN τις συσκευές αποστολής σημάτων και οι υψηλοί δέκτες ευαισθησίας APD παρέχουν την ανώτερη απόδοση για τις εφαρμογές 100Gigabit Ethernet.
Το προϊόν σχεδιάζεται με το τύπο, την οπτική/ηλεκτρική σύνδεση και την ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή σύμφωνα με την πολλών πηγών συμφωνία QSFP+ (MSA). Έχει ως σκοπό να ικανοποιήσει τους πιό σκληρούς εξωτερικούς λειτουργούντες όρους συμπεριλαμβανομένης της θερμοκρασίας, της υγρασίας και της παρέμβασης της EMI.
 

 

 
Βασικές παράμετροι
Τύπος συσκευασίας
Ποσοστό στοιχείων
Μήκος κύματος
Διαβιβασθείς
Απόσταση
Συνδετήρας
DDM
Εξουσιοδότηση
QSFP28
100G
LAN-wdm
10KM
LC
Ναι
3 έτη
Ελάτε σε επαφή με τον προμηθευτή στα προϊόντα διαταγής με άλλες παραμέτρους
 
σχετικά προϊόντα 100G QSFP28
Τύπος συσκευασίας
Ποσοστό στοιχείων
Μήκος κύματος
Διαβιβασθείς
Απόσταση
Συνδετήρας
DDM
Εξουσιοδότηση
QSFP28
100G
850nm
100M
LC
Ναι
3 έτη
QSFP28
100G
LAN-wdm
10KM
LC
Ναι
3 έτη
QSFP28
100G
LAN-wdm
30KM
LC
Ναι
3 έτη
QSFP28
100G
LAN-wdm
40KM
LC
Ναι
3 έτη

 

Κατάλογος σχετικών προϊόντων

Lpt-xfp10g-bxd-40 10gbase-BXD XFP BiDi, Tx1330/Rx1270nm 40km LC DDM
Lpt-qsfp40g-SR4 40GBASE-SR4 QSFP+, 850NM 150M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP+, 850NM 400M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-LR4 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 10km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-LR42 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 20km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER43 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 30km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER4 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM
Lpt-sfp25g-SR85 25gbase-SR SFP28, ντούμπλεξ 850nm 100m MMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850NM 100M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 2km SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM 10KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM LWDM 25KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4L 100gbase-er4l-s QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM

COem και ODM
LINKOPTO δέχεται τη διαταγή OEM/ODM

 

Ποιοτικός έλεγχος

 

Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G 0

Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G 1

Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G 2

Ποιοτικός έλεγχος

Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G 3Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G 4

Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G 5Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G 6

Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G 7

 

LINKOPTO συσκευασία

Οπτικό Transceive SFP WDM ενότητας 4LAN QSFP28 Gigabit Ethernet 100G 8

 

FAQ

1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων; Ποιο είναι MOQ σας;
Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά, δεν έχουμε MOQ, ακόμη και η διαταγή δειγμάτων 1pc είναι διαθέσιμη.

2. Ποια είναι η χρονική ανοχή;
Για τα συνηθισμένα προϊόντα. Κρατάμε το απόθεμα, θα μπορούσαμε να στείλουμε 1-3 ημέρες μετά από να λάβουμε την πληρωμή. Για τη μεγάλη ποσότητα και τα ειδικά προϊόντα. Παρακαλώ ελέγξτε τη χρονική ανοχή με τον αντιπρόσωπο πωλήσεών μας.

3. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει φθάνει;
Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει.

4. Δόση οι ενότητές σας συμβατές στον ιουνίπερο. (Cisco/HP/Extreme/Juniper, κ.λπ.)
Ναι, κωδικοποιούμε τους οπτικούς πομποδέκτες συμβατούς στον ιουνίπερο (Cisco/HP/Extreme/Juniper).

5. Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Συνήθως, ο όρος πληρωμής μας: T/T, δυτική ένωση ή Paypal.

6. Ποιος είναι ο χρόνος εξουσιοδότησής σας;
εξουσιοδότηση 3 ετών για όλα τα προϊόντα που στέλνονται από μας.

7. Πώς να τοποθετήσει μια διαταγή;
Παρακαλώ στείλετε το σας ερευνά στις πωλήσεις ή τη διαταγή οργάνωσης στο alibaba.

8. Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω το λογότυπο και την ετικέτα μας;
Ναι, θα μπορούσαμε να παρέχουμε μια υπηρεσία cOem και να κάνουμε τα προϊόντα με την ετικέτα σας.
 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales03@linkopto.com

Τηλ.:: +8613510985360

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα