Αρχική Σελίδα Προϊόντα40G πομποδέκτης QSFP+

QSFP28 SR4 850nm 100m οπτική ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM 40G

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

QSFP28 SR4 850nm 100m οπτική ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM 40G

QSFP28 SR4 850nm 100m οπτική ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM 40G
QSFP28 SR4 850nm 100m οπτική ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM 40G QSFP28 SR4 850nm 100m οπτική ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM 40G QSFP28 SR4 850nm 100m οπτική ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM 40G QSFP28 SR4 850nm 100m οπτική ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM 40G QSFP28 SR4 850nm 100m οπτική ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM 40G QSFP28 SR4 850nm 100m οπτική ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM 40G

Μεγάλες Εικόνας :  QSFP28 SR4 850nm 100m οπτική ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM 40G

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: Linkopto
Πιστοποίηση: CE RoHS
Αριθμό μοντέλου: Qsfp-40g-SR4
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: USD31pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Στατική τσάντα, πλαστική τσάντα, λιανικό κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 6000pcs/days

QSFP28 SR4 850nm 100m οπτική ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM 40G

περιγραφή
Εξουσιοδότηση: 3 έτη 404 Not Found: 40GBASE Ethernet, κέντρο δεδομένων
Συνδετήρας: LC Ποσοστό: 40g
Απόσταση: 100m Μήκος κύματος: 850nm
Πολλαπλού τρόπου ίνα: MMF Λογότυπο: Μπορέστε να προσαρμοστείτε
Υψηλό φως:

Οπτικός πομποδέκτης DOM 40G

,

Οπτικός πομποδέκτης QSFP28 40G

,

Οπτικός πομποδέκτης VCSEL 40G

Οπτική ενότητα 40G QSFP28 SR4 850nm 100m ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM

Qsfp-40g-SR4

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Διπλή οπτική διεπαφή δοχείων LC
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
  • Καυτός-pluggable τύπος QSFP28 MSA
  • 4x28G ηλεκτρική τμηματική διεπαφή (cei-28g-VSR)
  • Σύζευξη εναλλασσόμενου ρεύματος των σημάτων CML
  • Συσκευή αποστολής σημάτων: δροσισμένο WDM EML TOSA του τοπικού LAN 4x25Gb/s (1295,56, 1300,05, 1304,58, 1309.14nm)
  • Δέκτης: 4x25Gb/s ΚΑΡΦΙΤΣΑ ROSA
  • Χαμηλής ισχύος διασκεδασμός (Max: 4W)
  • Χτισμένος στην ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία
  • Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης: 0℃ σε 70℃
  • Υποχωρητικός με 100GBASE-SR4
  • I2C διεπαφή επικοινωνίας

Εφαρμογές:

  • 100GBASE-SR4

  • Το Infiniband QDR και ΟΔΓ διασυνδέει

  • συνδέσεις 100G Datacom

Αποστολή & πληρωμή:
1. Διεθνής σαφής: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT και κ.λπ.
2. Πληρωμή: T/T, Western Union, Paypal και ούτω καθεξής.

 

Εγγύηση:

› & ολοκαίνουργιος.

› & OEM/ODM είναι διαθέσιμο.
› & 100% μέσω της ποιοτικής δοκιμής και της δοκιμής γήρανσης.
› & 3 έτη εξουσιοδότησης (από την ημερομηνία της αποστολής).

 

Υποστήριξη τεχνικών:

 

Υποστηρίζουμε τον τεχνικό οδηγό για να λύσουμε τα τμήματα δυσλειτουργίας ή υποκατάστατων, και να παρέχουμε το πρόγραμμα της σχετικής διαμόρφωσης δικτύωσης.
Υπηρεσία μεταπωλήσεων
Έχουμε μετά από την υπηρεσία για 24 ώρες, υποσχόμαστε να παρέχουμε την τεχνικό υπηρεσία ή τον οδηγό οποτεδήποτε.
Οι συνάδελφοί μας θα είναι απαίτηση των πελατών απάντησης σε 12 ώρες αφότου συνέβη η έκτακτη ανάγκη.QSFP28 SR4 850nm 100m οπτική ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM 40G 0QSFP28 SR4 850nm 100m οπτική ενότητα VCSEL πομποδεκτών DOM 40G 1

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales04@linkopto.com

Τηλ.:: +8613008894941

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα