Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕνότητες BIDI SFP

1.25G Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC

1.25G Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC

1.25G Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC
1.25G Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM Single LC Connector SFP BIDI Transceiver
1.25G Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC 1.25G Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC 1.25G Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC 1.25G Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC 1.25G Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC

Μεγάλες Εικόνας :  1.25G Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: Linkopto / OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: 1.25g-BIDI SFP-Tx1310nm Rx1550nm
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1PC
Τιμή: USD5- USD6(/pc)
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 3-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, W.U., PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

1.25G Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: 1.25G BIDI SFP Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC Ποσοστό στοιχείων: 1.25Gb/s
Απόσταση μετάδοσης: 20km DDM: Ναι
Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃ Τύπος καλωδίων: SMF
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ. Εξουσιοδότηση: 3 έτη
Εφαρμογή: FTTX Συνδετήρας: Ενιαίο LC
Υψηλό φως:

1.25G πομποδέκτης SFP BIDI

,

Tx1310nm πομποδέκτης SFP BIDI

,

Πομποδέκτης 20KM SFP BIDI

PN: OPSB34/43123CDL20

1.25G BIDI SFP Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  1. Ενιαία οπτική διεπαφή δοχείων LC υποχωρητική
  2. Καυτός-pluggable ίχνος SFP
  3. 1310nm συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ FP
  4. Φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ
  5. RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο
  6. Μέχρι 20km σε 9/125um SMF
  7. Περίφραξη μετάλλων για τη χαμηλότερη EMI
  8. Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
  9. Χαμηλής ισχύος διασκεδασμός <600mw>
  10. Εμπορική λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας: 0°C σε 70°C

 

Εφαρμογές

Gigabit Ethernet

►1.06 κανάλι ινών Gb/s

Περιγραφές

 

LINKOPTO Pluggable (SFP) πομποδέκτες τύπου OPSB34/43123CDL20 οι μικροί είναι συμβατοί με τη μικρή συμφωνία πολυ-πρόσβασης τύπου Pluggable (MSA).

 

Συμμορφώνονται ταυτόχρονα με Gigabit Ethernet όπως διευκρινίζεται IEEE STD 802,3 και 1x στο κανάλι ινών όπως καθορίζεται σε fc-pi-2 αναθ. 10,0. Είναι RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο.

Απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις

Παράμετρος Σύμβολο Λ. Τύπος Max Μονάδα Παρ.
Μέγιστη τάση ανεφοδιασμού Vcc -0.5   4.0 Β  
Θερμοκρασία αποθήκευσης TS -40   100 °C  
Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης ΚΟΡΥΦΗ 0   70 °C  
Σχετική υγρασία RH 0   85 %

1

 

Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά (TOP=25°C, Vcc=3.3Volts)

 

Παράμετρος Σύμβολο Λ. Τύπος Max Μονάδα Παρ.
Τάση ανεφοδιασμού Vcc 3.00   3.60 Β  
Ρεύμα ανεφοδιασμού Icc   180 300 μΑ  
Συσκευή αποστολής σημάτων            
Διαφορική σύνθετη αντίσταση εισαγωγής Rin   100   Ω 2
Ενιαία τελειωμένη ταλάντευση εισαγωγής στοιχείων Vin, PP 250   1200 MV  
Διαβιβάστε θέτει εκτός λειτουργίας την τάση VD Vcc – 1,3   Vcc Β  
Διαβιβάστε επιτρέπει την τάση VEN Vee   Vee+ 0,8 Β  
Διαβιβάστε θέτει εκτός λειτουργίας βεβαιώνει το χρόνο       10 εμείς  
Δέκτης            
Ενιαία τελειωμένη ταλάντευση παραγωγής στοιχείων Vout, PP 300 400 800 MV 3
Χρόνος ανόδου παραγωγής στοιχείων TR     300 CP 4
Χρόνος πτώσης παραγωγής στοιχείων TF     300 CP 4
Ελάττωμα Los Ελάττωμα VLOS Vcc – 0,5   VccHOST Β 5
Los κανονικό Κανόνας VLOS Vee   Vee+0.5 Β 5
Αιτιοκρατική συμβολή Jitter RXΔDJ     80 CP 6
Συνολική συμβολή Jitter RXΔTJ     122.4 CP  

 

Ποιοτικός έλεγχος

1.25G Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC 0

 

 

LINKOPTO συσκευασία

1.25G Tx1310nm RX1550nm SMF 20KM ενιαίος πομποδέκτης συνδετήρων SFP BIDI LC 1

Συμβατός κατάλογος της Cisco

Lpt-xfp10g-bxd-40 10gbase-BXD XFP BiDi, Tx1330/Rx1270nm 40km LC DDM
Lpt-qsfp40g-SR4 40GBASE-SR4 QSFP+, 850NM 150M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP+, 850NM 400M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-LR4 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 10km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-LR42 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 20km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER43 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 30km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER4 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM
Lpt-sfp25g-SR85 25gbase-SR SFP28, ντούμπλεξ 850nm 100m MMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850NM 100M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 2km SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM 10KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM LWDM 25KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4L 100gbase-er4l-s QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM

 

FAQ

 

Q: Ποιους όρους πληρωμής δέχεστε;

Α: T/T, Paypal, Western Union είναι αποδεκτός.

 

Q: Ποιοι είναι οι στέλνοντας τρόποι που μπορείτε να προσφέρετε;

Α: Οι συνηθισμένοι στέλνοντας τρόποι μας είναι DHL, η Fedex, TNT, UPS, EMS κ.λπ. Θα πάρει 3-7days.

 

Q: Τα προϊόντα σας έρχονται με την εξουσιοδότηση;

Α: Ναι, παρέχουμε 3 έτη εξουσιοδότησης για όλα τα προϊόντα μας από την ημερομηνία της αποστολής.

 

Q: Ποιες συσκευές μπορούν τα προϊόντα σας συμβατά με;

Α: Τα προϊόντα μας είναι συμβατός με τους επικρατόντες διακόπτες.

 

Q: Πώς να τοποθετήσει μια διαταγή;

Α: 1>Order οι λεπτομέρειες που επιβεβαιώνονται, παρακαλώ μας λένε το πρότυπο και την ποσότητα που χρειάζεστε.
2>Proforma το τιμολόγιο που επιβεβαιώνεται, η διαταγή θα τακτοποιηθεί επάνω στην παραλαβή της πληρωμής σας.
3>Confirm και στείλετε τα αγαθά, κατόπιν ο αριθμός καταδίωξης θα σας σταλεί σε αμέσως.
4>We θα βοηθήσει να ακολουθήσει τα αγαθά σας έως ότου τα λαμβάνετε ακίνδυνα.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Tu

Τηλ.:: +8618682058123

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα