Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 100G QSFP28

συνδετήρας 850nm 100M QSFP28 100G SR4 MPO με την ενότητα οπτικής ίνας DDM

συνδετήρας 850nm 100M QSFP28 100G SR4 MPO με την ενότητα οπτικής ίνας DDM

συνδετήρας 850nm 100M QSFP28 100G SR4 MPO με την ενότητα οπτικής ίνας DDM
συνδετήρας 850nm 100M QSFP28 100G SR4 MPO με την ενότητα οπτικής ίνας DDM

Μεγάλες Εικόνας :  συνδετήρας 850nm 100M QSFP28 100G SR4 MPO με την ενότητα οπτικής ίνας DDM

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto / OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: 100GQSFP28850nm100M
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: USD59- USD64 (/pc)
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 3-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, W.U., PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

συνδετήρας 850nm 100M QSFP28 100G SR4 MPO με την ενότητα οπτικής ίνας DDM

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Συνδετήρας QSFP28 100G SR4 850nm 100M MPO με την ενότητα επικοινωνίας ινών DDM Opitcal Πρότυπο όνομα: 100GQSFP28850nm100M Transciever
Ποσοστό στοιχείων: 100Gb/s Απόσταση μετάδοσης: 100m
DDM: Με Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Τύπος καλωδίων: MMF Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Εξουσιοδότηση: 3 έτη Εφαρμογή: LAN/WAN/Router/others
Συνδετήρας: MPO
Υψηλό φως:

850nm 100M QSFP28 100G SR4

,

Συνδετήρας QSFP28 100G SR4 MPO

PN: 100GQSFP28850nm100M Transciever

Συνδετήρας QSFP28 100G SR4 850nm 100M MPO με την ενότητα επικοινωνίας ινών DDM Opitcal


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  1. Μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gb/s
  2. MTP/MP0 οπτικός συνδετήρας
  3. Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
  4. Καυτός-pluggable τύπος QSFP28 MSA
  5. Μέχρι την απόσταση του 100m@OM4 MMF
  6. 4x28G ηλεκτρική τμηματική διεπαφή (cei-28g-VSR)
  7. Σύζευξη εναλλασσόμενου ρεύματος των σημάτων CML
  8. Χαμηλής ισχύος διασκεδασμός (Max: 3.5W)
  9. Χτισμένος στην ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία
  10. Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης: 0 ~ 70℃ (32~158°F)
  11. Υποχωρητικός με 100GBASE-SR4
  12. I2C διεπαφή επικοινωνίας

Εφαρμογές

 

100GBASE-SR4

►Infiniband QDR/DDR/SDR

►συνδέσεις 100G Datacom

Οπτικός διακόπτης

Περιγραφές

 

 
Τύπος καλωδίων MMF Οπτικά συστατικά 4*VCSEL
Διεπαφή MTP/MPO-12 Απόσταση 100M
Μήκος κύματος 850NM Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
DDM (DOM) ΝΑΙ CDR ΝΑΙ

 

 

 

 

 

 

Πρότυπα

  • Υποχωρητικός με IEEE 802.3ba
  • Υποχωρητικός με τις προδιαγραφές υλικού QSFP28 MSA
  • Υποχωρητικός με roHS-6

Ποιοτικός έλεγχος

συνδετήρας 850nm 100M QSFP28 100G SR4 MPO με την ενότητα οπτικής ίνας DDM 0

 

 

LINKOPTO συσκευασία

συνδετήρας 850nm 100M QSFP28 100G SR4 MPO με την ενότητα οπτικής ίνας DDM 1

Συμβατός κατάλογος της Cisco

Lpt-xfp10g-bxd-40 10gbase-BXD XFP BiDi, Tx1330/Rx1270nm 40km LC DDM
Lpt-qsfp40g-SR4 40GBASE-SR4 QSFP+, 850NM 150M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP+, 850NM 400M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-LR4 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 10km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-LR42 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 20km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER43 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 30km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER4 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM
Lpt-sfp25g-SR85 25gbase-SR SFP28, ντούμπλεξ 850nm 100m MMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850NM 100M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 2km SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM 10KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM LWDM 25KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4L 100gbase-er4l-s QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM

 

FAQ

 

Q: Πωλείτε τα μεταχειρισμένα προϊόντα;

Α: No.All τα προϊόντα μας είναι ολοκαίνουργια, δεν χρησιμοποιούμε ποτέ τα μεταχειρισμένα συστατικά.

 

Q: Ποιους όρους πληρωμής δέχεστε;

Α: T/T, Paypal, Western Union είναι αποδεκτός.

 

Q: Ποιοι είναι οι στέλνοντας τρόποι μπορούν εσείς να προσφέρουν;

Α: Οι συνηθισμένοι στέλνοντας τρόποι μας είναι DHL, η Fedex, TNT, UPS, EMS κ.λπ. Θα πάρει 3-7days.

 

Q: Τα προϊόντα σας έρχονται με την εξουσιοδότηση;

Α: Ναι, παρέχουμε 3 έτη εξουσιοδότησης για όλα τα προϊόντα μας από την ημερομηνία της αποστολής.

 

Q: Ποιες συσκευές μπορούν τα προϊόντα σας συμβατά με;

Α: Τα προϊόντα μας είναι συμβατός με τους επικρατόντες διακόπτες.

 

Q: Πώς να τοποθετήσει μια διαταγή;

Α: 1>Order οι λεπτομέρειες που επιβεβαιώνονται, παρακαλώ μας λένε το πρότυπο και την ποσότητα που χρειάζεστε.
2>Proforma το τιμολόγιο που επιβεβαιώνεται, η διαταγή θα τακτοποιηθεί επάνω στην παραλαβή της πληρωμής σας.
3>Confirm και στείλετε τα αγαθά, κατόπιν ο αριθμός καταδίωξης θα σας σταλεί σε αμέσως.
4>We θα βοηθήσει να ακολουθήσει τα αγαθά σας έως ότου τα λαμβάνετε ακίνδυνα.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Tu

Τηλ.:: +8618682058123

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα