Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕνότητες BIDI SFP

Wdm Linkopto SFP-10g-BX80U 80Km SFP+ 10G BIDI ενότητες

Wdm Linkopto SFP-10g-BX80U 80Km SFP+ 10G BIDI ενότητες

Wdm Linkopto SFP-10g-BX80U 80Km SFP+ 10G BIDI ενότητες
Wdm Linkopto SFP-10g-BX80U 80Km SFP+ 10G BIDI ενότητες Wdm Linkopto SFP-10g-BX80U 80Km SFP+ 10G BIDI ενότητες Wdm Linkopto SFP-10g-BX80U 80Km SFP+ 10G BIDI ενότητες

Μεγάλες Εικόνας :  Wdm Linkopto SFP-10g-BX80U 80Km SFP+ 10G BIDI ενότητες

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: DOM SFP+ 10G 1490/1550nm 80KM LC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 3~7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, με σας, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Wdm Linkopto SFP-10g-BX80U 80Km SFP+ 10G BIDI ενότητες

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Συμβατό SFP+ 10G BIDI Wdm 80Km 1550/1490nm LC Gbic Linkopto SFP-10g-BX80U Πρότυπο όνομα: DOM SFP+ 10G 1490/1550nm 80KM LC
Μήκος κύματος: T1550R1490nm/T1490R1550 Ποσοστό στοιχείων: 10g
Απόσταση μετάδοσης: 80km Τύπος συνδετήρων: LC
DDM: Με Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

Wdm SFP+ 10G BIDI ενότητες

,

Wdm 80Km BIDI ενότητες

,

SFP-10g-BX80U

PN: DOM SFP+ 10G 1490/1550nm 80KM LC

ο πομποδέκτης LC T1550R14900nm 80km 10G SFP+ διπλό LC είναι συμβατός με τη Cisco, HUAWEI ......


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Συσκευασία SFP MSA με τον ενιαίο συνδετήρα LC

Χαρακτηριστικό bidi 1490/1550nm και 1550nm/1490nm για την επιτροπή

Δέκτης APD για την υψηλή ευαισθησία

Η πολύ χαμηλή EMI και άριστη προστασία ESD

Ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου

Καυτός pluggable

Υποστήριξη 9.95Gb/s στην τμηματική οπτική διεπαφή 11.1Gb/s

Μέχριαπόσταση 80km

Υποχωρητικός με SFP+ MSA

Υψηλό περιθώριο μετάδοσης

+3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Κάτω από <1>.5κατανάλωση ισχύοςW

 

 

Εφαρμογές

10gbase-LR σε 10.3125Gbps

10gbase-LW σε 9.953Gbps

Άλλες οπτικές συνδέσεις

 

Επίσης για 1.25Gbps

 

  Linkopto BIDI SFP (διεπαφή 155M/1.25G LC) Με ή χωρίς DDMI
BIDI SFP 155MB LC/SC ΔΙΑΘΈΣΙΜΟ Bsfp-l155m-SU 155M 1310/1550 3km BIDI SFP 0~70 FP+PIN
Bsfp-l155m-SD 155M 1550/1310 3km BIDI SFP 0~70 FP+PIN
Bsfp-l155m-LU 155M 1310/1490 20km BIDI SFP 0~70 FP+PIN
Bsfp-l155m-LD 155M 1490/1310 20km BIDI SFP 0~70 DFB+PIN
Bsfp-l155m-E1U 155M 1310/1550 40KM BIDI SFP 0~70 FP+PIN
Bsfp-l155m-E1D 155M 1550/1310 40KM BIDI SFP 0~70 FP+PIN
Bsfp-l155m-E2U 155M 1310/1490 40KM BIDI SFP 0~70 FP+PIN
Bsfp-l155m-E2D 155M 1490/1310 40KM BIDI SFP 0~70 DFB+PIN
Bsfp-U80 155M 1310/1550 80KM BIDI SFP   DFB+PIN
Bsfp-D80 155M 1550/1310 80km BIDI SFP   DFB+PIN
BIDI SFP 1.25GB LC/SC ΔΙΑΘΈΣΙΜΟ Bsfp-l1.25g-SU 1.25G 1310/1550 2KM BIDI SFP 0~70 FP+PIN
Bsfp-l1.25g-SD 1.25G 1550/1310 2KM BIDI SFP 0~70 FP+PIN
Bsfp-l1.25g-LU 1.25G 1310/1550 20KM BIDI SFP 0~70 FP+PIN
Bsfp-l1.25g-LD 1.25G 1550/1310 20KM BIDI SFP 0~70 DFB+PIN
Bsfp-l1.25g-ΕΕ 1.25G 1310/1550 40KM BIDI SFP 0~70 DFB+PIN
Bsfp-l1.25g-ΕΔ 1.25G 1550/1310 40KM BIDI SFP 0~70 DFB+PIN
Bsfp-U80 1.25G 1310/1550 80KM     DFB+PIN
Bsfp-D80 1.25G 15501310 80km     DFB+PIN

Η εικόνα προϊόντων παρουσιάζει

 

Περιγραφή

Ο πομποδέκτης LINKOPTO T1550R1490nm DFB 10Gbps SFP+ σχεδιάζεται για να διαβιβάσει και να λάβει τα οπτικά στοιχεία πέρα από την ενιαία οπτική ίνα τρόπου για το μήκος 80km συνδέσεων.

 

LINKOPTO SFP+ 80km ηλεκτρική διεπαφή ενότητας είναι υποχωρητικό στις ηλεκτρικές προδιαγραφές SFI. Η σύνθετη αντίσταση εισαγωγής συσκευών αποστολής σημάτων και παραγωγής δεκτών είναι 100 ωμ διαφορικού. Οι γραμμές στοιχείων είναι εσωτερικά που συνδέεται εναλλασσόμενο ρεύμα.

 

LINKOPTOK η ενότητα παρέχει τη διαφορική λήξη και μειώνει το διαφορικό στην κοινή μετατροπή τρόπου για τη λήξη ποιοτικών σημάτων και τη χαμηλή EMI. SFI λειτουργεί χαρακτηριστικά πάνω από 200 χιλ. του βελτιωμένου υλικού FR4 ή μέχρι για 150mmof τυποποιημένο FR4 με έναν συνδετήρα.

 

Ποιοτικός έλεγχος

Wdm Linkopto SFP-10g-BX80U 80Km SFP+ 10G BIDI ενότητες 0

Wdm Linkopto SFP-10g-BX80U 80Km SFP+ 10G BIDI ενότητες 1

 

 

LINKOPTO συσκευασία

Wdm Linkopto SFP-10g-BX80U 80Km SFP+ 10G BIDI ενότητες 2

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ning Pang

Τηλ.:: +8618778390321

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα