Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕνεργό οπτικό καλώδιο AOC

QSFP28 σε QSFP28 100G OM3 15m ενεργό οπτικό καλώδιο AOC

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

QSFP28 σε QSFP28 100G OM3 15m ενεργό οπτικό καλώδιο AOC

QSFP28 σε QSFP28 100G OM3 15m ενεργό οπτικό καλώδιο AOC
QSFP28 σε QSFP28 100G OM3 15m ενεργό οπτικό καλώδιο AOC QSFP28 σε QSFP28 100G OM3 15m ενεργό οπτικό καλώδιο AOC QSFP28 σε QSFP28 100G OM3 15m ενεργό οπτικό καλώδιο AOC

Μεγάλες Εικόνας :  QSFP28 σε QSFP28 100G OM3 15m ενεργό οπτικό καλώδιο AOC

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: QSFP100G AOC 3M
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένη συσκευασία για τα καλώδια AOC
Χρόνος παράδοσης: 3-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, με σας, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

QSFP28 σε QSFP28 100G OM3 15m ενεργό οπτικό καλώδιο AOC

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: 100G QSFP28 σε QSFP28 AOC 15m ενεργό καλώδιο οπτικών ινών της 3M οπτικών καλωδίων Πρότυπο όνομα: QSFP100G AOC 3M
Ποσοστό στοιχείων: 100g Μήκος καλωδίων: η 3M, μπορεί να προσαρμοστεί
DDM: Με Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ. Τύπος καλωδίων: OM3
Υψηλό φως:

ενεργό οπτικό καλώδιο 15m AOC

,

Ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 AOC

,

QSFP28 άμεσο συνημμένο χάλκινο καλώδιο

PN: QSFP100G AOC 3M

100G QSFP28 σε QSFP28 AOC 15m ενεργό καλώδιο οπτικών ινών της 3M οπτικών καλωδίων


Προδιαγραφή
Συνδετήρας
QSFP28 σε QSFP28
Ποσοστό
100GB
Τύπος καλωδίων
Ενεργό οπτικό καλώδιο
Μήκος
η 3M, μπορεί να προσαρμοστεί
Λειτουργούσα θερμοκρασία
0 σε 70°C
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων
7.5mm

 

 

QSFP28 σε QSFP28 100G OM3 15m ενεργό οπτικό καλώδιο AOC 0

Καρφίτσα
Λογική
Σύμβολο
Περιγραφή
1
 
GND
Έδαφος
2
Cml-Ι
Tx2n
Συσκευή αποστολής σημάτων εισαγωγή στοιχείων
3
Cml-Ι
Tx2p
Μη-συσκευή αποστολής σημάτων εισαγωγή στοιχείων
4
 
GND
Έδαφος
5
Cml-Ι
Tx4n
Συσκευή αποστολής σημάτων εισαγωγή στοιχείων
6
Cml-Ι
Tx4p
Μη-συσκευή αποστολής σημάτων εισαγωγή στοιχείων
7
 
GND
Έδαφος
8
Lvttl-Ι
ModSelL
Ενότητα επίλεκτη
9
Lvttl-Ι
ResetL
Αναστοιχειοθέτηση ενότητας
10
 
Vcc Rx
+3.3V δέκτης παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
11
LVCMOS-
I/O
SCL
2-wire ρολόι τμηματικών διεπαφών
12
LVCMOS-
I/O
SDA
2-wire στοιχεία τμηματικών διεπαφών
13
 
GND
Έδαφος
14
Cml-ο
Rx3p
Μη-δέκτης παραγωγή στοιχείων
15
Cml-ο
Rx3n
Δέκτης παραγωγή στοιχείων
16
 
GND
Έδαφος
17
Cml-ο
Rx1p
Μη-δέκτης παραγωγή στοιχείων
18
Cml-ο
Rx1n
Δέκτης παραγωγή στοιχείων
19
 
GND
Έδαφος
20
 
GND
Έδαφος
21
Cml-ο
Rx2n
Δέκτης παραγωγή στοιχείων
22
Cml-ο
Rx2p
Μη-δέκτης παραγωγή στοιχείων
23
 
GND
Έδαφος
24
Cml-ο
Rx4n
Δέκτης παραγωγή στοιχείων
25
Cml-ο
Rx4p
Μη-δέκτης παραγωγή στοιχείων
26
 
GND
Έδαφος
27
Lvttl-ο
ModPrsL
Ενότητα παρούσα
28
Lvttl-ο
Διεθνής
Διακόψτε
29
 
Vcc Tx
+3.3V συσκευή αποστολής σημάτων παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
30
 
Vcc1
+3.3V παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
31
Lvttl-Ι
LPMode
Χαμηλής ισχύος τρόπος
32
 
GND
Έδαφος
33
Cml-Ι
Tx3p
Μη-συσκευή αποστολής σημάτων εισαγωγή στοιχείων
34
Cml-Ι
Tx3n
Συσκευή αποστολής σημάτων εισαγωγή στοιχείων
35
 
GND
Έδαφος
36
Cml-Ι
Tx1p
Μη-συσκευή αποστολής σημάτων εισαγωγή στοιχείων
37
Cml-Ι
Tx1n
Συσκευή αποστολής σημάτων εισαγωγή στοιχείων
38
 
GND
Έδαφος
 
Παρέχουμε όλα τα είδη συμβατών οπτικών ενοτήτων πομποδεκτών, συμπεριλαμβανομένου του SFP, SFP28 QSFP28, XFP, BIDI, CWDM, DWDM και άλλων ειδικών ενοτήτων πομποδεκτών.
 
Τα προϊόντα μας είναι συμβατά με Hilin, τη Cisco, το ciena H3C, HP, άκρο, χυτήριο, Avaya, δ-σύνδεση, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, ιουνίπερος, Ruijie, Zyxel, Huawei, κ.λπ.
 
Παρέχουμε όλα τα είδη συμβατών οπτικών ενοτήτων πομποδεκτών    

Κατάλογος προϊόντων

LINKOPTO αριθμός μερών Περιγραφή Τύπος καλωδίων
40G QSFP+ στα ενεργά οπτικά καλώδια 4X 10G SFP+
LQA4X-34S3CD1

40G QSFP+ στα ενεργά οπτικά καλώδια 4X 10G SFP+

1 μέτρο

OM3
LQA4X-34S3CD2

40G QSFP+ στα ενεργά οπτικά καλώδια 4X 10G SFP+

2 μέτρα

OM3
LQA4X-34S3CD3

40G QSFP+ στα ενεργά οπτικά καλώδια 4X 10G SFP+

3 μέτρα

OM3
LQA4X-34S3CD4

40G QSFP+ στα ενεργά οπτικά καλώδια 4X 10G SFP+

4 μέτρα

OM3
LQA4X-34S3CD5

40G QSFP+ στα ενεργά οπτικά καλώδια 4X 10G SFP+

 5 μέτρα

OM3
LQA4X-34S3CD7

40G QSFP+ στα ενεργά οπτικά καλώδια 4X 10G SFP+

7 μέτρα

OM3
LQA4X-34S3CD10

40G QSFP+ στα ενεργά οπτικά καλώδια 4X 10G SFP+

10 μέτρα

OM3
LQA4X-34S3CD15

40G QSFP+ στα ενεργά οπτικά καλώδια 4X 10G SFP+

15 μέτρα

OM3
LQA4X-34S3CD20

40G QSFP+ στα ενεργά οπτικά καλώδια 4X 10G SFP+

20 μέτρα

OM3
LQA4X-34S3CD25

40G QSFP+ στα ενεργά οπτικά καλώδια 4X 10G SFP+

25 μέτρα

OM3
LQA4X-34S3CD30

40G QSFP+ στα ενεργά οπτικά καλώδια 4X 10G SFP+

30 μέτρα

OM3

 

 

 

 QSFP28 σε QSFP28 100G OM3 15m ενεργό οπτικό καλώδιο AOC 1

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ning Pang

Τηλ.:: +8618778390321

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα