Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕνεργό οπτικό καλώδιο AOC

Άμεσος συνδέστε 10G SFP+ 20m ενεργό οπτικό καλώδιο DDM AOC

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Άμεσος συνδέστε 10G SFP+ 20m ενεργό οπτικό καλώδιο DDM AOC

Άμεσος συνδέστε 10G SFP+ 20m ενεργό οπτικό καλώδιο DDM AOC
Άμεσος συνδέστε 10G SFP+ 20m ενεργό οπτικό καλώδιο DDM AOC Άμεσος συνδέστε 10G SFP+ 20m ενεργό οπτικό καλώδιο DDM AOC Άμεσος συνδέστε 10G SFP+ 20m ενεργό οπτικό καλώδιο DDM AOC

Μεγάλες Εικόνας :  Άμεσος συνδέστε 10G SFP+ 20m ενεργό οπτικό καλώδιο DDM AOC

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: καλώδιο 10G SFP+ 20M AOC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένη συσκευασία για τα καλώδια AOC
Χρόνος παράδοσης: 3-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, με σας, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Άμεσος συνδέστε 10G SFP+ 20m ενεργό οπτικό καλώδιο DDM AOC

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: SFP+ σε SFP+ 20M AOC AOC ενεργό ενεργό οπτικό καλώδιο καλωδίων οπτικών καλωδίων 10G Πρότυπο όνομα: καλώδιο 10G SFP+ 20M AOC
Ποσοστό στοιχείων: 10g Μήκος καλωδίων: 5 μέτρα
DDM: Με Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ. Τύπος καλωδίων: AOC (ενεργό οπτικό καλώδιο)
Πιστοποιητικό: FCC CE και RoHs Εξουσιοδότηση: 3 έτη
Υψηλό φως:

Ενεργό οπτικό καλώδιο DDM AOC

,

ενεργό οπτικό καλώδιο 20m AOC

,

καλώδιο 10G SFP+ AOC

PN: καλώδιο 10G SFP+ 20M AOC
SFP+ σε SFP+ ενεργά οπτικά καλώδια καλωδίων 10G OM2 AOC 20 μέτρα μήκους


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
   

Συνδετήρας 1: SFP+ AOC
Ποσοστό στοιχείων: 10GBASE
Μήκος: 1m, 3m, 5m, 10m, 20m, 50m, 100m ή άλλα
Τάση ανεφοδιασμού: 3.1~3.5V
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20~+85℃
Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0~70℃
Υγρασία: 5%~95%

 
Εφαρμογές
     

Το συμβατό σύστημα καναλιών ινών διασυνδέει
10GBE διασυνδέει

Περιγραφή
Τα ενεργά οπτικά καλώδια Linkopto SFP+ είναι συνελεύσεις ινών άμεσος-συνδέσεων με τους συνδετήρες SFP+. Είναι κατάλληλοι για τις πολύ σύντομες αποστάσεις και προσφέρουν έναν οικονομικώς αποδοτικό τρόπο να συνδέσουν μέσα στα ράφια και στα παρακείμενα ράφια. Το μήκος των ενεργών οπτικών καλωδίων Gigalight SFP+ είναι μέχρι 300 μέτρα σε OM3 MMF.
 
Η γραμμή οπτικής ενεργού οπτικού καλωδίου περιλαμβάνει τις λύσεις SFP, SFP+, QSFP+ και CXP. Η ενεργός γραμμή οπτικών καλωδίων ETU είναι ένας οικονομικώς αποδοτικός τρόπος να συνδέσει μέσα στα ράφια (TWINAX) και από μέσα από την ενισχυτική εγγυημένη 100% λειτουργία κέντρων δεδομένων (ενεργό οπτικό καλώδιο) μέσα στο προοριζόμενο περιβάλλον τους κεντρικών υπολογιστών/διακοπτών.
 
Κατάλογος προϊόντων

Αριθμός μερών Linkopto Περιγραφή Τύπος καλωδίων
SFP+ σε SFP+ AOC καλώδιο 10G
Σκεπάρνι-32CD1 SFP+ σε SFP+ ενεργά οπτικά καλώδια 10G 1 μέτρο OM2
Σκεπάρνι-32CD2 SFP+ σε SFP+ ενεργά οπτικά καλώδια 10G 2 μέτρα OM2
Σκεπάρνι-32CD3 SFP+ σε SFP+ ενεργά οπτικά καλώδια 10G 3 μέτρα OM2
Σκεπάρνι-32CD4 SFP+ σε SFP+ ενεργά οπτικά καλώδια 10G 4 μέτρα OM2
Σκεπάρνι-32CD5 SFP+ σε SFP+ ενεργά οπτικά καλώδια 10G 5 μέτρα OM2
Σκεπάρνι-32CD7 SFP+ σε SFP+ ενεργά οπτικά καλώδια 10G 7 μέτρα OM2
Σκεπάρνι-32CD10 SFP+ σε SFP+ ενεργά οπτικά καλώδια 10G 10 μέτρα OM2
Σκεπάρνι-32CD15 SFP+ σε SFP+ ενεργά οπτικά καλώδια 10G 15 μέτρα OM2
Σκεπάρνι-32CD20 SFP+ σε SFP+ ενεργά οπτικά καλώδια 10G 20 μέτρα OM2
Σκεπάρνι-32CD25 SFP+ σε SFP+ ενεργά οπτικά καλώδια 10G 25 μέτρα OM2
Σκεπάρνι-32CD30 SFP+ σε SFP+ ενεργά οπτικά καλώδια 10G 30 μέτρα OM2

 
Ποιοτικός έλεγχος

Άμεσος συνδέστε 10G SFP+ 20m ενεργό οπτικό καλώδιο DDM AOC 0Άμεσος συνδέστε 10G SFP+ 20m ενεργό οπτικό καλώδιο DDM AOC 1

Σχετικά προϊόντα

Lpt-sfph10g-2M 10G SFP+ σε SFP+ 2m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, καλώδιο LSZH AWG30 Twinax
Lpt-sfph10g-3M 10G SFP+ σε SFP+ 3m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, καλώδιο LSZH AWG30 Twinax
Lpt-sfph10g-5M 10G SFP+ σε SFP+ 5m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, καλώδιο LSZH AWG24 Twinax
Lpt-sfph10g-7M 10G SFP+ σε SFP+ 7m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, καλώδιο LSZH AWG24 Twinax
Lpt-qsfph40g-3M 40G QSFP+ σε QSFP+ 3m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, PVC 30AWG καλωδίων Twinax
Lpt-qsfph40g-5M 40G QSFP+ σε QSFP+ 5m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, PVC 26AWG καλωδίων Twinax
Lpt-qsfp100g-3M 100G QSFP28 σε QSFP28 3m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, PVC 26AWG καλωδίων Twinax
Lpt-sfp10g-AOC1.5 10G SFP+ σε SFP+ 1.5m, ενεργό οπτικό καλώδιο OFNP AOC
Lpt-sfp10g-AOC3M 10G SFP+ σε SFP+ 3m, ενεργό οπτικό καλώδιο OFNP AOC
Lpt-sfp10g-AOC5M 10G SFP+ σε SFP+ 5m, ενεργό οπτικό καλώδιο OFNP AOC
Lpt-sfp10g-AOC7M 10G SFP+ σε SFP+ 7m, ενεργό οπτικό καλώδιο OFNP AOC
Lpt-qsfp40g-AOC7M 40G QSFP+ σε QSFP+ 7m, ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 OFNP AOC
Lpt-qsfp28-AOC3M 100G QSFP28 σε QSFP28 3m, ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 OFNP AOC
Lpt-qsfp28-AOC5M 100G QSFP28 σε QSFP28 5m, ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 OFNP AOC
Lpt-qsfp28-AOC7M 100G QSFP28 σε QSFP28 7m, ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 OFNP AOC
Lpt-qsfp410g-AOC3 40G QSFP+ σε 4x10G SFP+ 3m, ενεργό ξεμπλοκάρισμα OM3 OFNP οπτικών καλωδίων AOC
Lpt-qsfp410g-AOC5 40G QSFP+ σε 4x10G SFP+ 5m, ενεργό ξεμπλοκάρισμα OM3 OFNP οπτικών καλωδίων AOC
Lpt-qsfp410g-AOC7 40G QSFP+ σε 4x10G SFP+ 7m, ενεργό ξεμπλοκάρισμα OM3 OFNP οπτικών καλωδίων AOC
Lpt-qsfp425g-AOC5 100G QSFP28 σε 4x25G SFP28 5m, ενεργό ξεμπλοκάρισμα OM3 OFNP οπτικών καλωδίων AOC
 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ning Pang

Τηλ.:: +8618778390321

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα