Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών Αξεσουάρ

UPC πολωνικό SMF μη που κλείνει τους πλήρεις οπτικούς διακόπτες ινών 2x2 με το μάνταλο

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

UPC πολωνικό SMF μη που κλείνει τους πλήρεις οπτικούς διακόπτες ινών 2x2 με το μάνταλο

UPC πολωνικό SMF μη που κλείνει τους πλήρεις οπτικούς διακόπτες ινών 2x2 με το μάνταλο
UPC πολωνικό SMF μη που κλείνει τους πλήρεις οπτικούς διακόπτες ινών 2x2 με το μάνταλο UPC πολωνικό SMF μη που κλείνει τους πλήρεις οπτικούς διακόπτες ινών 2x2 με το μάνταλο

Μεγάλες Εικόνας :  UPC πολωνικό SMF μη που κλείνει τους πλήρεις οπτικούς διακόπτες ινών 2x2 με το μάνταλο

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Οπτικός διακόπτης υπολοχαγός-ινών
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc ανά πλαστική τσάντα για το σκοινί μπαλωμάτων
Χρόνος παράδοσης: 3-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, με σας, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 100,000PCS ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

UPC πολωνικό SMF μη που κλείνει τους πλήρεις οπτικούς διακόπτες ινών 2x2 με το μάνταλο

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Οπτικοί διακόπτες ινών Πρότυπο όνομα: LP οπτικός διακόπτης ινών
Τρόπος ινών: SMF Μήκος ινών: Προσαρμοσμένος
Συνδετήρας: Sc Εργασιακό περιβάλλον: -40 ~ 85℃
Τύπος ινών: Simplex Πολωνικά: UPC
Υψηλό φως:

2x2 οπτικοί διακόπτες ινών

,

Οπτικοί διακόπτες ινών UPC πολωνικοί

,

SMF μη που κλείνει τους οπτικούς διακόπτες με το μάνταλο

Οι πλήρεις 2x2 οπτικοί διακόπτες Iis Linkopto κατευθείαν και διαγώνιο οπτικό κράτος. Τα του που χρησιμοποιούνται στο φράξιμο καναλιών, διαμόρφωση προσθέτουν/ρίχνουν τη λύση με τις χαμηλές οπτικές διαστρεβλώσεις και την υψηλή αξιοπιστία.

Η οπτική πορεία μέσω των μονάδων είναι καθαρώς οπτική δηλ. δεν υπάρχει καμία οπτική έως ηλεκτρική έως οπτική μετατροπή. Δεν υπάρχει κανένα ηλεκτρική απώλεια ή ηλεκτρικό όριο εύρους ζώνης στην πορεία οπτικών ινών. Η οπτική πορεία επαναπροσανατολίζοντας ένα εισερχόμενο οπτικό σήμα σε μια επιλεγμένη ίνα παραγωγής. Η οπτική παράκαμψη 2x2 ή ο πλήρης διακόπτης 2x2 με κοινές εφαρμογές για αυτήν την συσκευή είναι οπτική δρομολόγηση, παράκαμψη συστημάτων, αποκατάσταση δικτύων δαχτυλιδιών, και βρόχος-πίσω δοκιμή.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Χωρίς ταίρι χαμηλότερο κόστος
Χαμηλές οπτικές διαστρεβλώσεις

Ασφαλές να κλείσει με το μάνταλο
Υψηλή αξιοπιστία
Εποξικός-ελεύθερη οπτική πορεία

 

Εφαρμογές

Φράξιμο καναλιών

Έλεγχος συστημάτων
Ενοργάνωση
Διαμορφώσιμος προσθέστε/πτώση

 

 

Παράμετροι Προδιαγραφές Μονάδα
Λειτουργούν μήκος κύματος 1260~1620 (SM) NM
Απώλεια εισαγωγής ≤1.0 DB
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος ≤0.25 DB
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης ≤0.05 DB
Εξαρτώμενη απώλεια θερμοκρασίας ≤0.20 DB
Επιστροφής απώλεια SM≥50 DB
Διαγώνια συζήτηση SM≥55 DB
Χρόνος διακοπτών ≤8 κα
Επανάληψη ≤±0.02 DB
Διάρκεια ≥107 χρόνοι
Λειτουργούσα τάση 3 ή 5 Β
Τύπος διακοπτών Να μη-κλείσει με το μάνταλο/να κλείσει  
Λειτουργούσα θερμοκρασία - 20~+70
Θερμοκρασία αποθήκευσης - 40~+85
Οπτική δύναμη ≤500 MW
Διάσταση 27.0L×12.5W×8.4H χιλ.
 

 

UPC πολωνικό SMF μη που κλείνει τους πλήρεις οπτικούς διακόπτες ινών 2x2 με το μάνταλο 0UPC πολωνικό SMF μη που κλείνει τους πλήρεις οπτικούς διακόπτες ινών 2x2 με το μάνταλο 1

Q: Πώς να τοποθετήσει μια διαταγή;

1> οι λεπτομέρειες διαταγής που επιβεβαιώνονται, παρακαλώ μας λένε το πρότυπο και την ποσότητα που χρειάζεστε.
2> το τιμολόγιο αιτήσεων που επιβεβαιώνεται, η διαταγή θα τακτοποιηθεί επάνω στην παραλαβή της πληρωμής σας.
3> επιβεβαιώστε και στείλετε τα αγαθά, κατόπιν ο αριθμός καταδίωξης θα σας σταλεί σε αμέσως.
4> θα βοηθήσουμε να ακολουθήσουμε τα αγαθά σας έως ότου τα λαμβάνετε ακίνδυνα.

Εγγύηση

› Ολοκαίνουργιος.

› OEM/ODM είναι διαθέσιμο.
› 100% μέσω της ποιοτικής δοκιμής και της δοκιμής γήρανσης.
› 3 έτη εξουσιοδότησης (από την ημερομηνία της αποστολής

 

Υποστήριξη τεχνικών

Υποστηρίζουμε τον τεχνικό οδηγό για να λύσουμε τα τμήματα δυσλειτουργίας ή υποκατάστατων, και να παρέχουμε το πρόγραμμα της σχετικής διαμόρφωσης δικτύωσης.

 

 

 

UPC πολωνικό SMF μη που κλείνει τους πλήρεις οπτικούς διακόπτες ινών 2x2 με το μάνταλο 2


UPC πολωνικό SMF μη που κλείνει τους πλήρεις οπτικούς διακόπτες ινών 2x2 με το μάνταλο 3

Διαταγή του inforamation:

Τρόπος Μήκος κύματος Τύπος τάσης Πρότυπο ελέγχου Τύπος ινών Διάμετρος ινών Μήκος ινών Συνδετήρας
S=SM
M=MM
85=850nm
13=1310nm
15=1550nm
13/15=1310/1550nm
X=Others
3=3V
5=5V
L=Latching
Να κλείσει με το μάνταλο N=Non-
5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X=Others
25=250um
90=900um
20=2.0mm
30=3.0mm
X=Others
1=1m
2=1.5m
X=Others

0=None
FP=FC/PC
FA=FC/APC
SP=SC/PC
SA=SC/APC
LP=LC/PC
LA=LC/APC

X=Others

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα