Αρχική Σελίδα Προϊόνταethernet ενότητα SFP

ενότητα δεκτών οπτικών ινών 1.25G CWDM SFP 1430nm 100KM

ενότητα δεκτών οπτικών ινών 1.25G CWDM SFP 1430nm 100KM

ενότητα δεκτών οπτικών ινών 1.25G CWDM SFP 1430nm 100KM
ενότητα δεκτών οπτικών ινών 1.25G CWDM SFP 1430nm 100KM ενότητα δεκτών οπτικών ινών 1.25G CWDM SFP 1430nm 100KM ενότητα δεκτών οπτικών ινών 1.25G CWDM SFP 1430nm 100KM

Μεγάλες Εικόνας :  ενότητα δεκτών οπτικών ινών 1.25G CWDM SFP 1430nm 100KM

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: 1.25G CWDM SFP 1430nm 100KM
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 3~7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, με σας, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

ενότητα δεκτών οπτικών ινών 1.25G CWDM SFP 1430nm 100KM

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Ντούμπλεξ συνδετήρων LC οπτικών ινών πομποδεκτών 1430nm 100KM ενότητας 1.25G CWDM SFP SFP Πρότυπο όνομα: 1.25G CWDM SFP 1430nm 100KM
Μήκος κύματος: 1430 NM Ποσοστό στοιχείων: 1.25G
Απόσταση μετάδοσης: 100km Τύπος συνδετήρων: LC
DDM: Με Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

Ενότητα δεκτών οπτικών ινών 100KM

,

1430nm ενότητα δεκτών οπτικών ινών

,

πομποδέκτες 1.25G CWDM SFP

PN: 1.25G CWDM SFP 1430nm 100KM

1.25G ο πομποδέκτης LC 1430nm 100KM SFP διπλό CWDM είναι συμβατός με τη Cisco, HUAWEI ......


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Μέχρι τα διπλά στοιχεία 1.25Gb/s - συνδέσεις
Καυτός-pluggable ίχνος SFP
Μη ψυχόμενη συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ DFB
σε 8 πιθανά μήκη κύματος CWDM
Διπλός συνδετήρας LC
Μέχρι 100km σε 9/125µm SMF
Περίφραξη μετάλλων για τη χαμηλότερη EMI
Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
Χαμηλής ισχύος διασκεδασμός <700mw>
Εμπορική λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας: 0°C

 

Εφαρμογές

1.25gbase-SC Ø σε 1.25Gbps

Ø άλλες οπτικές συνδέσεις

 

Συμβατός κατάλογος της Cisco

Lpt-xfp10g-bxd-40 10gbase-BXD XFP BiDi, Tx1330/Rx1270nm 40km LC DDM
Lpt-qsfp40g-SR4 40GBASE-SR4 QSFP+, 850NM 150M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP+, 850NM 400M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp40g-LR4 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 10km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-LR42 40GBASE-LR4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 20km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER43 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 30km SMF LC DDM
Lpt-qsfp40g-ER4 40GBASE-ER4 QSFP+, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM
Lpt-sfp25g-SR85 25gbase-SR SFP28, ντούμπλεξ 850nm 100m MMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850NM 100M MMF MTP/MPO DDM
Lpt-qsfp28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 2km SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM 10KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, ΝΤΟΎΜΠΛΕΞ 1310NM LWDM 25KM SMF LC DDM
Lpt-qsfp100g-ER4L 100gbase-er4l-s QSFP28, ντούμπλεξ 1310nm 40km SMF LC DDM

 

Περιγραφή

LINKOPTO1290 ο πομποδέκτης NM DFB 1.25Gbps SFP σχεδιάζεται για να διαβιβάσει και να λάβει τα οπτικά στοιχεία πέρα από την ενιαία οπτική ίνα τρόπου για το μήκος 10km συνδέσεων.

 

LINKOPTO η ηλεκτρική διεπαφή ενότητας SFP 1290nm είναι υποχωρητική στις ηλεκτρικές προδιαγραφές SFI. Η σύνθετη αντίσταση εισαγωγής συσκευών αποστολής σημάτων και παραγωγής δεκτών είναι 100 ωμ διαφορικού. Οι γραμμές στοιχείων είναι εσωτερικά που συνδέεται εναλλασσόμενο ρεύμα.

 

LINKOPTOK η ενότητα παρέχει τη διαφορική λήξη και μειώνει το διαφορικό στην κοινή μετατροπή τρόπου για τη λήξη ποιοτικών σημάτων και τη χαμηλή EMI. SFI λειτουργεί χαρακτηριστικά πάνω από 200 χιλ. του βελτιωμένου υλικού FR4 ή μέχρι για 150mmof τυποποιημένο FR4 με έναν συνδετήρα.

 

FAQ

 

1. Έχετε οποιοδήποτε MOQ;

ANS: Όχι, δεν θέσαμε οποιοδήποτε MOQ εκτός αν για το ειδικό στοιχείο προώθησης.

2. Πώς μπορώ να σας πληρώσω;

ANS: Δεχόμαστε τη μεταφορά καλωδίων τράπεζας, Paypal (για <>

Παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με για τον απολογισμό Paypay μας.

3. Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

ANS: Προσφέρουμε βασικά 3 έτη εξουσιοδότησης για όλα τα προϊόντα.

4. Μπορώ να χρησιμοποιήσω την ενότητα πομποδεκτών σας στη Cisco ή τον Alcatel-λαμπρό εξοπλισμό;

ANS: Ναι, μπορούμε να προσφέρουμε τις ενότητες πομποδεκτών συμβατές στη Cisco, Alcatel-λαμπρός, το HP, ακραίο… κ.λπ.

5. Πόσο περίπου η χρονική ανοχή σας;

ANS: Για την κανονική διαταγή, μπορούμε να παραδώσουμε σε 1~2 εβδομάδες, για τα καυτά πωλώντας προϊόντα, μπορούμε να παραδώσουμε μέσα σε 3 ημέρες.

 

Ποιοτικός έλεγχος

 

ενότητα δεκτών οπτικών ινών 1.25G CWDM SFP 1430nm 100KM 0

 

LINKOPTO συσκευασία

ενότητα δεκτών οπτικών ινών 1.25G CWDM SFP 1430nm 100KM 1

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ning Pang

Τηλ.:: +8618778390321

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα