Αρχική Σελίδα Προϊόνταdwdm mux demux

100GHZ DWDM Mux Demux 12 τύπος παραθύρων πολυδιαυλωτών LGX καναλιών με τους συνδετήρες LC/UPC

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

100GHZ DWDM Mux Demux 12 τύπος παραθύρων πολυδιαυλωτών LGX καναλιών με τους συνδετήρες LC/UPC

100GHZ DWDM Mux Demux 12 τύπος παραθύρων πολυδιαυλωτών LGX καναλιών με τους συνδετήρες LC/UPC
100GHZ DWDM Mux Demux 12 τύπος παραθύρων πολυδιαυλωτών LGX καναλιών με τους συνδετήρες LC/UPC 100GHZ DWDM Mux Demux 12 τύπος παραθύρων πολυδιαυλωτών LGX καναλιών με τους συνδετήρες LC/UPC

Μεγάλες Εικόνας :  100GHZ DWDM Mux Demux 12 τύπος παραθύρων πολυδιαυλωτών LGX καναλιών με τους συνδετήρες LC/UPC

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: LTU-12CH-DWDM-Mux (Demux)
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1-2pcs ανά περίπτωση χαρτοκιβωτίων για DWDM
Χρόνος παράδοσης: 2~7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 80.000 κανάλια το μήνα

100GHZ DWDM Mux Demux 12 τύπος παραθύρων πολυδιαυλωτών LGX καναλιών με τους συνδετήρες LC/UPC

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: DWDM Mux Demux Πρότυπο όνομα: LTU-12CH-DWDM-Mux (Demux)
Αριθμός καναλιών: 12CH Μήκος ινών: 1.5m ή προσαρμοσμένος
Μήκος κύματος: Γ-ταινία πλέγματος ITU Εκφράστε το λιμένα: Προσαρμοσμένος
Λιμένας οργάνων ελέγχου: Προσαρμοσμένος Τύπος συνδετήρων: LC (UPC Ή APC)
Τύπος ινών: 900um, ίνα 2mm ή 3mm Τύπος συσκευασίας: Πλαστικό κιβώτιο ABS, κιβώτιο LGX, 1RU Rackmount ή προσαρμοσμένος
Διάστημα καναλιών: 100GHZ ή 200GHZ
Υψηλό φως:

Παθητική οπτικής πολυπλεξίας

,

οπτικό mux demux

PN: LTU-12CH-DWDM-Mux (Demux)

Τύπος παραθύρων 12CH 100GHZ DWDM Mux Demux LGX με τους συνδετήρες LC/UPC


Περιγραφή

Το σύστημα linkopto DWDM υποστηρίζει τη μετάδοση εξαιρετικά-μακρύς-έλξης μέσω μιας ενιαίας ίνας, που συνδέεται με DWDM MUX/DEMUX και OADM με τα πρωτόκολλα ταχύτητας μέχρι 100G/200G ανά κανάλι. Σχεδιάζονται για τη μεγάλης απόστασης μετάδοση όπου τα μήκη κύματος συσκευάζονται στενά μαζί πέρα από τη σειρά γ-ταινιών των μηκών κύματος, μέχρι 48 μήκη κύματος στο πλέγμα 100GHz (0.8nm) και 96 μήκη κύματος στο πλέγμα 50GHz (0.4nm). Τα πρότυπα και Telcordia GR1221, GR1209, CE, RoHS, FCC ITU G.694.1 είναι υποχωρητικά.

WDM Mux/Demux του Linkopto είναι μορφωματικό, εξελικτικό και είναι τέλεια ταιριαγμένο για να μεταφέρει PDH, SDH/SONET, υπηρεσίες ETHERNET άνω WWDM, CWDM και των DWDM στην οπτικά άκρη μετρό και τα δίκτυα πρόσβασης.

Τα Mux/Demux μπορούν να αυξήσουν την ικανότητα δικτύων σας που συνδυάζεται με τον πομποδέκτη DWDM για τη για πολλές χρήσεις συσκευή μεταφορών (όπως EDFA, DCM, OEO και ούτω καθεξής), η οποία μπορεί να βελτιώσει την επιδεξιότητα και την αλληλοσυνδετικότητα WDM του δικτύου.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Ø υψηλή απομόνωση

Ø χαμηλό PDL

Ø συμπαγές σχέδιο

Ø καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών

    

Ø υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

Ø ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία: Από -40℃ σε 85℃

Ø ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος: Από το 1260 NM σε 1620nm

 

Εφαρμογές

Σύστημα Ø DWDM

Συνδέσεις Ø CATV

Δίκτυα Ø PON

 

Συμμόρφωση

    

Ø RoHS

 

Ø ITU-Τ G.694.1

Ø Telcordia GR-1209-πυρήνας-2001

Ø Telcordia GR-1221-πυρήνας-1999

 

Προδιαγραφές (ενότητα 1×N DWDM Mux/Demux)

Παράμετροι  
Διάστημα καναλιών (Ghz) 100 200
Αριθμός καναλιών 1*4 1*8 1*16 1*4 1*8 1*16
Κεντρικό μήκος κύματος (NM) Πλέγμα ITU
Ακρίβεια κεντρικού μήκους κύματος (NM) ± 0,05 ± 0,1
Passband καναλιών (@-0.5dB) (NM) 0,22 0,5
Τύπος ινών SMF-28e με το χαλαρό σωλήνα 900um ή πελάτης που διευκρινίζεται
IL (DB) 1.8 3.0 4.0 1.7 2.9 3.8
Passband κυματισμός (DB) 0,35 0,4 0,5 0,35 0,4 0,5
Απομόνωση (DB) Παρακείμενο κανάλι 25 28
Μη-δίπλα στο κανάλι 40
PDL (DB) 0,2
PMD (CP) 0,1
RL (DB) 45
Κατευθυντικότητα (DB) 50
Μέγιστη οπτική δύναμη (MW) 300
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Συσκευασία ΚΙΒΩΤΙΩΝ (χιλ.) 100*80*10 ή 140*115*18
Συσκευασία LGX 1U, 2U
19 " “το ράφι τοποθετεί τη συσκευασία 1U

Σημειώσεις:
1) Διευκρινισμένος χωρίς συνδετήρες.
2) Προσθέστε μια πρόσθετη απώλεια 0.2dB ανά συνδετήρα.

 

100GHZ DWDM Mux Demux 12 τύπος παραθύρων πολυδιαυλωτών LGX καναλιών με τους συνδετήρες LC/UPC 0

Επισκόπηση προϊόντων:

 

100GHZ DWDM Mux Demux 12 τύπος παραθύρων πολυδιαυλωτών LGX καναλιών με τους συνδετήρες LC/UPC 1100GHZ DWDM Mux Demux 12 τύπος παραθύρων πολυδιαυλωτών LGX καναλιών με τους συνδετήρες LC/UPC 2

100GHZ DWDM Mux Demux 12 τύπος παραθύρων πολυδιαυλωτών LGX καναλιών με τους συνδετήρες LC/UPC 3100GHZ DWDM Mux Demux 12 τύπος παραθύρων πολυδιαυλωτών LGX καναλιών με τους συνδετήρες LC/UPC 4

Διαταγή των πληροφοριών:

 

DWDM Χ Χ ΧΧ Χ ΧΧ Χ Χ ΧΧ
  LINKOPTO Διάστημα καναλιών Αριθμός καναλιών Διαμόρφωση 1$ο κανάλι Τύπος ινών Μήκος ινών In/Out συνδετήρας
DWDM Λ 1=100GHz 04=4 κανάλι M=Mux 21=Ch21 1=Bare ίνα 1=1m 0=None
  2=200GHz 08=8 κανάλι D=Demux ...... 2=900um χαλαρός σωλήνας 2=2m 1=FC/APC
5=50Ghz 16=16 κανάλι   34=Ch34 καλώδιο 3=2mm S=Specify 2=FC/PC
    ...... καλώδιο 4=3mm   3=SC/APC
50=Ch50   4=SC/PC
...... 5=ST
  6=LC
S=Specify

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ning Pang

Τηλ.:: +8618778390321

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα