Αρχική Σελίδα Προϊόνταdac κατευθύνετε το καλώδιο συνδέσεων

25G ο χαλκός DAC άμεσος συνδέει το καλώδιο SFP28 σε SFP28 υψηλή επίδοση 1 μέτρου

25G ο χαλκός DAC άμεσος συνδέει το καλώδιο SFP28 σε SFP28 υψηλή επίδοση 1 μέτρου

25G ο χαλκός DAC άμεσος συνδέει το καλώδιο SFP28 σε SFP28 υψηλή επίδοση 1 μέτρου
25G ο χαλκός DAC άμεσος συνδέει το καλώδιο SFP28 σε SFP28 υψηλή επίδοση 1 μέτρου 25G ο χαλκός DAC άμεσος συνδέει το καλώδιο SFP28 σε SFP28 υψηλή επίδοση 1 μέτρου

Μεγάλες Εικόνας :  25G ο χαλκός DAC άμεσος συνδέει το καλώδιο SFP28 σε SFP28 υψηλή επίδοση 1 μέτρου

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: ESPCAP2A-330C1
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένη συσκευασία για τα καλώδια DAC
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

25G ο χαλκός DAC άμεσος συνδέει το καλώδιο SFP28 σε SFP28 υψηλή επίδοση 1 μέτρου

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: καλώδιο 25G DAC Πρότυπο όνομα: ESPCAP2A-330C1
Ποσοστό στοιχείων: 25g Μήκος καλωδίων: 1 μέτρο
DDM: Με Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ. Τύπος καλωδίων: 30~24# καλώδιο AWG
Υψηλό φως:

καλώδια cisco dac

,

άμεσος συνδέστε το χάλκινο καλώδιο

PN: ESPCAP2A-330C1

τα καλώδια SFP28 25G DAC σε SFP28 άμεσα συνδέουν το χάλκινο καλώδιο καλωδίων 1 μέτρο


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø υποστήριξη για τα πολυ -πολυ-gigabit ποσοστά στοιχείων μέχρι 25Gb/s

Ø ποσοστά στοιχείων προς τα πίσω - συμβατό σύστημα σε 25Gb/s

Καυτός-pluggable SFP28 20PIN ίχνος Ø

Ø βελτιωμένος Pluggable τύπος (IPF)

υποχωρητικός για την ενισχυμένη απόδοση EMI/EMC

Ø χαμηλής ισχύος κατανάλωση < 0="">

Ø παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: +3.3V

Ø συμβατός σε SFP+ MSA

Ø συμβατός σε sff-8431, SFF8432

Ø σειρά θερμοκρασίας: 0~ 70 °C

Συμβατό σύστημα Ø RoHS

 

Εφαρμογές

Ø υψηλό παθητικό I/O στα δίκτυα χώρου αποθήκευσης, συνημμένη δίκτυο αποθήκευση, και κεντρικοί υπολογιστές αποθήκευσης

Ø μεταστρεφόμενο ύφασμα I/O όπως οι εξαιρετικά υψηλοί διακόπτες και οι δρομολογητές εύρους ζώνης

Ø κέντρο δεδομένων που τηλεγραφεί την υποδομή

Ø συνδέσεις υψηλής πυκνότητας μεταξύ του δικτυακού εξοπλισμού

 

Περιγραφή

Οι παθητικές συνελεύσεις καλωδίων SFP28 είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές I/O λύσεις για τις εφαρμογές καναλιών ινών 25Gb Ethernet και 25G. SFP28 οι ενότητες χαλκού επιτρέπουν στις κατασκευές υλικού για να επιτύχουν την υψηλή πυκνότητα, configurability και τη χρησιμοποίηση λιμένων σε ένα πολύ χαμηλό απόρριμμα και έναν μειωμένο προϋπολογισμό δύναμης.

 

Οι συνελεύσεις καλωδίων υψηλής ταχύτητας καλύπτουν και υπερβαίνουν Gigabit Ethernet και τις απαιτήσεις βιομηχανικά τυποποιημένων καναλιών ινών για την απόδοση και την αξιοπιστία.

 

Κατάλογος προϊόντων

Αριθμός μερών Περιγραφή Διάμετρος
(AWG)
25G παθητικό QSFP28 σε QSFP28 καλώδιο
SPDC2A-330C1 καλώδιο Twinax χαλκού 25G SFP28 DAC 1 μέτρο, παθητική φωνή 30
SPDC2A-330C2 καλώδιο Twinax χαλκού 25G SFP28 DAC 2 μέτρα, παθητική φωνή 30
SPDC2A-330C3 καλώδιο Twinax χαλκού 25G SFP28 DAC 3 μέτρα, παθητική φωνή 30
SPDC2A-330C5 καλώδιο Twinax χαλκού 25G SFP28 DAC 5 μέτρα, παθητική φωνή

                26
 

 

 

Ποιοτικός έλεγχος

25G ο χαλκός DAC άμεσος συνδέει το καλώδιο SFP28 σε SFP28 υψηλή επίδοση 1 μέτρου 025G ο χαλκός DAC άμεσος συνδέει το καλώδιο SFP28 σε SFP28 υψηλή επίδοση 1 μέτρου 1

25G ο χαλκός DAC άμεσος συνδέει το καλώδιο SFP28 σε SFP28 υψηλή επίδοση 1 μέτρου 225G ο χαλκός DAC άμεσος συνδέει το καλώδιο SFP28 σε SFP28 υψηλή επίδοση 1 μέτρου 3

Σχετικά προϊόντα

Lpt-sfph10g-2M 10G SFP+ σε SFP+ 2m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, καλώδιο LSZH AWG30 Twinax
Lpt-sfph10g-3M 10G SFP+ σε SFP+ 3m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, καλώδιο LSZH AWG30 Twinax
Lpt-sfph10g-5M 10G SFP+ σε SFP+ 5m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, καλώδιο LSZH AWG24 Twinax
Lpt-sfph10g-7M 10G SFP+ σε SFP+ 7m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, καλώδιο LSZH AWG24 Twinax
Lpt-qsfph40g-3M 40G QSFP+ σε QSFP+ 3m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, PVC 30AWG καλωδίων Twinax
Lpt-qsfph40g-5M 40G QSFP+ σε QSFP+ 5m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, PVC 26AWG καλωδίων Twinax
Lpt-qsfp100g-3M 100G QSFP28 σε QSFP28 3m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, PVC 26AWG καλωδίων Twinax
Lpt-sfp10g-AOC1.5 10G SFP+ σε SFP+ 1.5m, ενεργό οπτικό καλώδιο OFNP AOC
Lpt-sfp10g-AOC3M 10G SFP+ σε SFP+ 3m, ενεργό οπτικό καλώδιο OFNP AOC
Lpt-sfp10g-AOC5M 10G SFP+ σε SFP+ 5m, ενεργό οπτικό καλώδιο OFNP AOC
Lpt-sfp10g-AOC7M 10G SFP+ σε SFP+ 7m, ενεργό οπτικό καλώδιο OFNP AOC
Lpt-qsfp40g-AOC7M 40G QSFP+ σε QSFP+ 7m, ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 OFNP AOC
Lpt-qsfp28-AOC3M 100G QSFP28 σε QSFP28 3m, ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 OFNP AOC
Lpt-qsfp28-AOC5M 100G QSFP28 σε QSFP28 5m, ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 OFNP AOC
Lpt-qsfp28-AOC7M 100G QSFP28 σε QSFP28 7m, ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 OFNP AOC
Lpt-qsfp410g-AOC3 40G QSFP+ σε 4x10G SFP+ 3m, ενεργό ξεμπλοκάρισμα OM3 OFNP οπτικών καλωδίων AOC
Lpt-qsfp410g-AOC5 40G QSFP+ σε 4x10G SFP+ 5m, ενεργό ξεμπλοκάρισμα OM3 OFNP οπτικών καλωδίων AOC
Lpt-qsfp410g-AOC7 40G QSFP+ σε 4x10G SFP+ 7m, ενεργό ξεμπλοκάρισμα OM3 OFNP οπτικών καλωδίων AOC
Lpt-qsfp425g-AOC5 100G QSFP28 σε 4x25G SFP28 5m, ενεργό ξεμπλοκάρισμα OM3 OFNP οπτικών καλωδίων AOC

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα