Αρχική Σελίδα Προϊόνταethernet ενότητα SFP

Ενότητα 40km ESCXX12 3LCD40 1.25Gbps Ethernet SFP υψηλή επίδοση απόστασης μετάδοσης

Ενότητα 40km ESCXX12 3LCD40 1.25Gbps Ethernet SFP υψηλή επίδοση απόστασης μετάδοσης

Ενότητα 40km ESCXX12 3LCD40 1.25Gbps Ethernet SFP υψηλή επίδοση απόστασης μετάδοσης
Ενότητα 40km ESCXX12 3LCD40 1.25Gbps Ethernet SFP υψηλή επίδοση απόστασης μετάδοσης Ενότητα 40km ESCXX12 3LCD40 1.25Gbps Ethernet SFP υψηλή επίδοση απόστασης μετάδοσης

Μεγάλες Εικόνας :  Ενότητα 40km ESCXX12 3LCD40 1.25Gbps Ethernet SFP υψηλή επίδοση απόστασης μετάδοσης

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: ESCXX12-3LCD40
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Ενότητα 40km ESCXX12 3LCD40 1.25Gbps Ethernet SFP υψηλή επίδοση απόστασης μετάδοσης

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Πομποδέκτης SFP Πρότυπο όνομα: ESCXX12-3LCD40
Μήκος κύματος: CWDM 1270~1610nm Ποσοστό στοιχείων: 1.25Gbps
Απόσταση μετάδοσης: 40km Τύπος συνδετήρων: Διπλό LC
DDM: Με ή χωρίς Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

συμβατές SFP ενότητες cisco

,

Ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών

 

 

Οπτικός πομποδέκτης 1.25G SFP CWDM 1270-1610nm 40km SFP διπλό LC για τη Cisco


Περιγραφή

Οι πομποδέκτες Linkopto SFP είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το στοιχείο-ποσοστό του 1.25Gbps και απόστασης μετάδοσης 40km με SMF.

 

Ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: μια μη ψυχόμενη συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ CWDM DFB, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ, επάνω σε 18channels

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Στοιχείο-ποσοστό Ø λειτουργίας 1.25Gbps

Λέιζερ μηκών κύματος Ø 18 CWDM DFB και φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για τη μετάδοση 40km

Ø υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472 με το διπλό δοχείο LC

Ø ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος:

Εσωτερική βαθμολόγηση ή εξωτερική βαθμολόγηση

Ø συμβατός με SONET Oc-24-LR-1

Ø συμβατός με RoHS

Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Ø +3.3V

Ø λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης:

Εμπορική θερμοκρασία: 0 σε +70°C

Βιομηχανική θερμοκρασία: -40 σε +85°C

 

Εφαρμογές

Ø Gigabit Ethernet

Ø κανάλι ινών

Ø αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

Ø μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές

Ø διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

Ø άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

Ενότητα 40km ESCXX12 3LCD40 1.25Gbps Ethernet SFP υψηλή επίδοση απόστασης μετάδοσης 0

 

Ποιοτικός έλεγχος

 

Ενότητα 40km ESCXX12 3LCD40 1.25Gbps Ethernet SFP υψηλή επίδοση απόστασης μετάδοσης 1Ενότητα 40km ESCXX12 3LCD40 1.25Gbps Ethernet SFP υψηλή επίδοση απόστασης μετάδοσης 2

 

 

 

FAQ

 

1. Έχετε οποιοδήποτε MOQ;

ANS: 1pcs

2. Πώς μπορώ να σας πληρώσω;

ANS: Δεχόμαστε τη μεταφορά καλωδίων τράπεζας, Paypal (για <>

Παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με για τον απολογισμό Paypay μας.

3. Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

ANS: Προσφέρουμε βασικά 3 έτη εξουσιοδότησης για όλα τα προϊόντα.

4. Μπορώ να χρησιμοποιήσω την ενότητα πομποδεκτών σας στη Cisco ή τον Alcatel-λαμπρό εξοπλισμό;

ANS: Ναι, μπορούμε να προσφέρουμε τις ενότητες πομποδεκτών συμβατές στη Cisco, Alcatel-λαμπρός, το HP, ακραίο… κ.λπ.

5. Πόσο περίπου η χρονική ανοχή σας;

ANS: Για την κανονική διαταγή, μπορούμε να παραδώσουμε σε 1~2 εβδομάδες, για τα καυτά πωλώντας προϊόντα, μπορούμε να παραδώσουμε μέσα σε 3 ημέρες.

 

 

Στοιχείο αριθ. Περιγραφή
SFP-bx-u-10 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-10 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-u-S20 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 20km
SFP-bx-δ-S20 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 20km
SFP-bx-u-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 40km
SFP-bx-δ-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 40km
SFP-bx-u-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 80km
SFP-bx-δ-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 80km
SFP-bx-u-L120 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-L120 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-10g-SR Πολλαπλού τρόπου διπλό LC 10G 850nm 300m SR SFP+
Xfp-10g-LR Διπλό LC 10G 1310nm 20km LR XFP+
SFP-10g-ER Διπλό LC 10G 1550nm 40km ER SFP+
SFP-10g-zr Διπλό LC 10G 1550nm 80km ZR SFP+
SFP-10g-ZR100 Διπλό LC 10G 1550nm 100km ZR SFP+
  SFP/SFP+ συμβατό ASR 1001-Χ 1002-Χ της Cisco
Zyxel xgs-2210-28 και zyxel xgs-4600-32
EPON OLT PX20+ 1.25G/1.25G Tx1490nm/Rx1310nm EPON OLT SFP PX20+
Συμβατό κινεζικό OLT

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)