Αρχική Σελίδα Προϊόνταethernet ενότητα SFP

Εμπορικό διπλό LC Ethernet SFP μικρό μέγεθος τρόπου ενότητας ενιαίο για τη Cisco

Εμπορικό διπλό LC Ethernet SFP μικρό μέγεθος τρόπου ενότητας ενιαίο για τη Cisco

Εμπορικό διπλό LC Ethernet SFP μικρό μέγεθος τρόπου ενότητας ενιαίο για τη Cisco
Εμπορικό διπλό LC Ethernet SFP μικρό μέγεθος τρόπου ενότητας ενιαίο για τη Cisco Εμπορικό διπλό LC Ethernet SFP μικρό μέγεθος τρόπου ενότητας ενιαίο για τη Cisco Εμπορικό διπλό LC Ethernet SFP μικρό μέγεθος τρόπου ενότητας ενιαίο για τη Cisco

Μεγάλες Εικόνας :  Εμπορικό διπλό LC Ethernet SFP μικρό μέγεθος τρόπου ενότητας ενιαίο για τη Cisco

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: LS3124-3LCD20
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Εμπορικό διπλό LC Ethernet SFP μικρό μέγεθος τρόπου ενότητας ενιαίο για τη Cisco

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Πομποδέκτης SFP Πρότυπο όνομα: LS3124-3LCD20
Μήκος κύματος: 1310nm Ποσοστό στοιχείων: 2.5G
Απόσταση μετάδοσης: 20km Τύπος συνδετήρων: Διπλό LC
DDM: Με ή χωρίς Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

συμβατές SFP ενότητες cisco

,

Ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών

Οπτικός πομποδέκτης 2.5G SFP 1310nm 20km SFP διπλό LC για τη Cisco


Περιγραφή
Οι πομποδέκτες SFP είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το διπλό στοιχείο-ποσοστό
2.67Gbps και απόσταση μετάδοσης 20km με SMF.
 
Ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: μια συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ DFB, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι ασφάλεια λέιζερ
απαιτήσεις.
 
Οι πομποδέκτες είναι συμβατοί με την πολλών πηγών συμφωνία SFP (MSA) και sff-8472. Για
το επιπλέον πληροφορίες, παρακαλώ αναφέρεται στο SFP MSA.
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Στοιχείο-ποσοστό Ø λειτουργίας 2.67Gbps

Λέιζερ Ø 1310nm DFB και ανιχνευτής φωτογραφιών ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για τη μετάδοση 20km

Ø υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472 με το διπλό δοχείο LC

Ø ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος:
Εσωτερική βαθμολόγηση ή εξωτερική βαθμολόγηση

Ø συμβατός με SONET Oc-24-LR-1

Ø συμβατός με RoHS

Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Ø +3.3V

Ø λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης:
Πρότυπα: 0 σε +70°C
Βιομηχανικός: -40 σε +85°
 
Εφαρμογές

ΣΎΣΤΗΜΑ Ø SDH STM-16 ΚΑΙ SONET OC-48

Κανάλι ινών Ø 2X

Ø αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

Ø μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές

Ø διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

Ø άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

 
COem και ODM
OEM/ODM η διαταγή είναι διαθέσιμη

Εμπορικό διπλό LC Ethernet SFP μικρό μέγεθος τρόπου ενότητας ενιαίο για τη Cisco 0
 
Αποστολή
Διεθνής σαφής: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS και ούτω καθεξής. Διαρκεί 3-7 ημέρες.
 
Ποιοτικός έλεγχος
Εμπορικό διπλό LC Ethernet SFP μικρό μέγεθος τρόπου ενότητας ενιαίο για τη Cisco 1Εμπορικό διπλό LC Ethernet SFP μικρό μέγεθος τρόπου ενότητας ενιαίο για τη Cisco 2
Εμπορικό διπλό LC Ethernet SFP μικρό μέγεθος τρόπου ενότητας ενιαίο για τη Cisco 3Εμπορικό διπλό LC Ethernet SFP μικρό μέγεθος τρόπου ενότητας ενιαίο για τη Cisco 4
 
 
Σχετικά προϊόντα

 

2.5G SFP 
Ds-SFP-2g-fc-SW2.5GB/S SFP850 300M MMF
Ds-SFP-2g-fc-LW2.5GB/S SFP 1310 2KM FP
Ds-SFP-2g-fc-LW2.5GB/S SFP 1310 20KM DFB
  
Ds-SFP-2g-fc-LW2.5GB/S SFP 1310 40KM
Ds-SFP-2g-fc-EW2.5GB/S SFP 1550 40KM
Ds-SFP-2g-fc-ZW2.5GB/S SFP 1550 80KM
Ds-SFP-2g-fc-ZW 120km2.5GB/S SFP 1550 120KM DFB APD
  
2.5G CWDM 
CWDMSFP 1270-1610 2.5G2.5Gb/s CWDM SFP 1270--1610 NM 40km
CWDM SFP1470-1610 2.5G2.5Gb/s CWDM SFP 1470--1610 NM 80km
3G CWDM SFP 1270~1610NM3G SDI ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΌ CWDM SFP 40KM

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα