Αρχική Σελίδα Προϊόνταethernet ενότητα SFP

οπτικός πομποδέκτης 2.5G 40km ενότητας 1310nm Ethernet SFP διπλό LC για τη Cisco

οπτικός πομποδέκτης 2.5G 40km ενότητας 1310nm Ethernet SFP διπλό LC για τη Cisco

οπτικός πομποδέκτης 2.5G 40km ενότητας 1310nm Ethernet SFP διπλό LC για τη Cisco
οπτικός πομποδέκτης 2.5G 40km ενότητας 1310nm Ethernet SFP διπλό LC για τη Cisco οπτικός πομποδέκτης 2.5G 40km ενότητας 1310nm Ethernet SFP διπλό LC για τη Cisco οπτικός πομποδέκτης 2.5G 40km ενότητας 1310nm Ethernet SFP διπλό LC για τη Cisco οπτικός πομποδέκτης 2.5G 40km ενότητας 1310nm Ethernet SFP διπλό LC για τη Cisco οπτικός πομποδέκτης 2.5G 40km ενότητας 1310nm Ethernet SFP διπλό LC για τη Cisco

Μεγάλες Εικόνας :  οπτικός πομποδέκτης 2.5G 40km ενότητας 1310nm Ethernet SFP διπλό LC για τη Cisco

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: LPS3124-3LCD40
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

οπτικός πομποδέκτης 2.5G 40km ενότητας 1310nm Ethernet SFP διπλό LC για τη Cisco

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Πομποδέκτης SFP Πρότυπο όνομα: LPS3124-3LCD40
Μήκος κύματος: 1310nm Ποσοστό στοιχείων: 2.5G
Απόσταση μετάδοσης: 40km Τύπος συνδετήρων: Διπλό LC
DDM: ναι Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

συμβατές SFP ενότητες cisco

,

οπτικός πομποδέκτης SFP

Οπτικός πομποδέκτης 2.5G SFP 1310nm 40km SFP διπλό LC για τη Cisco


Περιγραφή
Οι πομποδέκτες SFP είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το διπλό στοιχείο-ποσοστό
2.67Gbps και απόσταση μετάδοσης 40KM με SMF.
 
Ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: μια συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ DFB, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ.
 
Οι πομποδέκτες είναι συμβατοί με την πολλών πηγών συμφωνία SFP (MSA) και sff-8472. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ αναφερθείτε στο SFP MSA.
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Στοιχείο-ποσοστό λειτουργίας 2.67Gbps

λέιζερ 1310nm DFB και ανιχνευτής φωτογραφιών ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για τη μετάδοση 40km

Υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472 με το διπλό δοχείο LC

Ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος:
Εσωτερική βαθμολόγηση ή εξωτερική βαθμολόγηση

Συμβατό σύστημα με SONET Oc-24-LR-1

Συμβατό σύστημα με RoHS

+3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης:
Πρότυπα: 0 σε +70°C
 
Εφαρμογές

Σύστημα SDH STM-16 και SONET Oc-48

2X κανάλι ινών

Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

Μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές

Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης


Αποστολή
Διεθνής σαφής: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS και ούτω καθεξής. Διαρκεί 3-7 ημέρες.
 
Ποιοτικός έλεγχος

οπτικός πομποδέκτης 2.5G 40km ενότητας 1310nm Ethernet SFP διπλό LC για τη Cisco 0οπτικός πομποδέκτης 2.5G 40km ενότητας 1310nm Ethernet SFP διπλό LC για τη Cisco 1

Σχετικά προϊόντα
 

Στοιχείο αριθ. Περιγραφή
SFP-bx-u-10 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-10 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-u-S20 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 20km
SFP-bx-δ-S20 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 20km
SFP-bx-u-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 40km
SFP-bx-δ-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 40km
SFP-bx-u-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 80km
SFP-bx-δ-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 80km
SFP-bx-u-L120 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-L120 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-10g-SR Πολλαπλού τρόπου διπλό LC 10G 850nm 300m SR SFP+
Xfp-10g-LR Διπλό LC 10G 1310nm 20km LR XFP+
SFP-10g-ER Διπλό LC 10G 1550nm 40km ER SFP+
SFP-10g-zr Διπλό LC 10G 1550nm 80km ZR SFP+
SFP-10g-ZR100 Διπλό LC 10G 1550nm 100km ZR SFP+
  SFP/SFP+ συμβατό ASR 1001-Χ 1002-Χ της Cisco
Zyxel xgs-2210-28 και zyxel xgs-4600-32
EPON OLT PX20+ 1.25G/1.25G Tx1490nm/Rx1310nm EPON OLT SFP PX20+
Συμβατό κινεζικό OLT

 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα