Αρχική Σελίδα Προϊόνταethernet ενότητα SFP

Συνδετήρας Gigabit Ethernet 40KM SM LC ενιαίος τρόπος ενότητας SFP για Huawei

Συνδετήρας Gigabit Ethernet 40KM SM LC ενιαίος τρόπος ενότητας SFP για Huawei

Συνδετήρας Gigabit Ethernet 40KM SM LC ενιαίος τρόπος ενότητας SFP για Huawei
Συνδετήρας Gigabit Ethernet 40KM SM LC ενιαίος τρόπος ενότητας SFP για Huawei Συνδετήρας Gigabit Ethernet 40KM SM LC ενιαίος τρόπος ενότητας SFP για Huawei Συνδετήρας Gigabit Ethernet 40KM SM LC ενιαίος τρόπος ενότητας SFP για Huawei

Μεγάλες Εικόνας :  Συνδετήρας Gigabit Ethernet 40KM SM LC ενιαίος τρόπος ενότητας SFP για Huawei

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: ES5512-3LCD40
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Συνδετήρας Gigabit Ethernet 40KM SM LC ενιαίος τρόπος ενότητας SFP για Huawei

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Πομποδέκτης SFP Πρότυπο όνομα: ES5512-3LCD40
Μήκος κύματος: 1550nm Ποσοστό στοιχείων: 1.25G
Απόσταση μετάδοσης: 40km Τύπος συνδετήρων: Διπλό LC
DDM: Με ή χωρίς Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

συμβατές SFP ενότητες cisco

,

οπτικός πομποδέκτης SFP

 
ΠΡΏΗΝ 1550nm 40km SM LC SFP συνδετήρας ενότητας 1.25Gb/s SFP


Περιγραφή
Οι πομποδέκτες SFP είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το στοιχείο-ποσοστό του 1.25Gbps και απόστασης μετάδοσης 40KM με SMF.
 
Οι πομποδέκτες είναι συμβατοί με την πολλών πηγών συμφωνία SFP (MSA) και sff-8472. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ αναφερθείτε στο SFP MSA.
 
Ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: μια συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ FP, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ.
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

1 στοιχείο-ποσοστό λειτουργίας 1.25Gbps

2 υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472 με το διπλό δοχείο LC

λέιζερ 3 1550nm DFB και φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για τη μετάδοση 40km

ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 4 +3.3V

5 συμβατό σύστημα με RoHS

6 ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος:
Εσωτερική βαθμολόγηση ή εξωτερική βαθμολόγηση

7 λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης:
Πρότυπα: 0 σε +70°C
Εκτεταμένος: -20 σε +85°C
Βιομηχανικός: -40 σε +85°
8 συμβατό σύστημα με SONET Oc-24-LR-1
 
Εφαρμογές

Ø Gigabit Ethernet

Ø μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές

Ø κανάλι ινών

Ø αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

Ø διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

Ø άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

 
 
 
 
Ποιοτικός έλεγχος
Συνδετήρας Gigabit Ethernet 40KM SM LC ενιαίος τρόπος ενότητας SFP για Huawei 0Συνδετήρας Gigabit Ethernet 40KM SM LC ενιαίος τρόπος ενότητας SFP για Huawei 1
Συνδετήρας Gigabit Ethernet 40KM SM LC ενιαίος τρόπος ενότητας SFP για Huawei 2Συνδετήρας Gigabit Ethernet 40KM SM LC ενιαίος τρόπος ενότητας SFP για Huawei 3
 
 

Στοιχείο αριθ.Περιγραφή
SFP-bx-u-10 wdm SFP1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-101.25G Tx1550nm/Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-u-S20Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 20km
SFP-bx-δ-S20Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 20km
SFP-bx-u-S40Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 40km
SFP-bx-δ-S40Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 40km
SFP-bx-u-S80Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 80km
SFP-bx-δ-S80Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 80km
SFP-bx-u-L1201.25G Tx1490nm/Rx1550nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-L1201.25G Tx1550nm/Rx1490nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-10g-SRΠολλαπλού τρόπου διπλό LC 10G 850nm 300m SR SFP+
Xfp-10g-LRΔιπλό LC 10G 1310nm 20km LR XFP+
SFP-10g-ERΔιπλό LC 10G 1550nm 40km ER SFP+
SFP-10g-zrΔιπλό LC 10G 1550nm 80km ZR SFP+
SFP-10g-ZR100Διπλό LC 10G 1550nm 100km ZR SFP+
 SFP/SFP+ συμβατό ASR 1001-Χ 1002-Χ της Cisco
Zyxel xgs-2210-28 και zyxel xgs-4600-32
EPON OLT PX20+1.25G/1.25G Tx1490nm/Rx1310nm EPON OLT SFP PX20+
Συμβατό κινεζικό OLT

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα