Αρχική Σελίδα Προϊόνταethernet ενότητα SFP

Διπλός πομποδέκτης 1.25Gbps ZX 1550nm 80km ενότητας Ethernet SFP συνδετήρων LC

Διπλός πομποδέκτης 1.25Gbps ZX 1550nm 80km ενότητας Ethernet SFP συνδετήρων LC

Διπλός πομποδέκτης 1.25Gbps ZX 1550nm 80km ενότητας Ethernet SFP συνδετήρων LC
Διπλός πομποδέκτης 1.25Gbps ZX 1550nm 80km ενότητας Ethernet SFP συνδετήρων LC Διπλός πομποδέκτης 1.25Gbps ZX 1550nm 80km ενότητας Ethernet SFP συνδετήρων LC Διπλός πομποδέκτης 1.25Gbps ZX 1550nm 80km ενότητας Ethernet SFP συνδετήρων LC

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλός πομποδέκτης 1.25Gbps ZX 1550nm 80km ενότητας Ethernet SFP συνδετήρων LC

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: LPS5512-3LCD80
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Διπλός πομποδέκτης 1.25Gbps ZX 1550nm 80km ενότητας Ethernet SFP συνδετήρων LC

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Πομποδέκτης SFP Πρότυπο όνομα: LPS5512-3LCD80
Μήκος κύματος: 1550nm Ποσοστό στοιχείων: 1.25G
Απόσταση μετάδοσης: 80km Τύπος συνδετήρων: Διπλό LC
DDM: ναι Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ. Εξουσιοδότηση: 3 έτη
Υψηλό φως:

συμβατές SFP ενότητες cisco

,

οπτικός πομποδέκτης SFP

Πομποδέκτης 1.25Gbps SFP ZX 1550nm 80km SFP διπλός συνδετήρας LC


Περιγραφή

Οι πομποδέκτες SFP είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το στοιχείο-ποσοστό του 1.25Gbps και απόστασης μετάδοσης 80KM με SMF.

 

Ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: μια συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ FP, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ.

 

Οι πομποδέκτες είναι συμβατοί με την πολλών πηγών συμφωνία SFP (MSA) και sff-8472. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ αναφερθείτε στο SFP MSA.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

1. Στοιχείο-ποσοστό λειτουργίας 1.25Gbps

2. Υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472 με το διπλό δοχείο LC

λέιζερ 3. 1550nm DFB και φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για τη μετάδοση 80km

4. +3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

5. Συμβατό σύστημα με RoHS

6. Ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος:

Εσωτερική βαθμολόγηση ή εξωτερική βαθμολόγηση

7. Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης:

Πρότυπα: 0 σε +70°C

Εκτεταμένος: -20 σε +85°C

Βιομηχανικός: -40 σε +85°

8. Συμβατό σύστημα με SONET Oc-24-LR-1

 

Εφαρμογές

1. Gigabit Ethernet

2. Μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές

3. Κανάλι ινών

4. Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

5. Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

6. Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

 

Εγγύηση
Υποσχόμαστε όλες τις διαφημισμένες οπτικές ενότητες είμαστε ολοκαίνουργιοι και απολύτως δεν χρησιμοποιούμε ποτέ τα παλαιά και ανανεωμένα υλικά. Όλες οι οπτικές ενότητες ήταν μέσω της λειτουργικής δοκιμής και της δοκιμής γήρανσης. Παρέχουμε 3 έτη εξουσιοδότησης για όλους τους οπτικούς πομποδέκτες από την ημερομηνία της αποστολής.

 

 

 

 

Ποιοτικός έλεγχος

 

Διπλός πομποδέκτης 1.25Gbps ZX 1550nm 80km ενότητας Ethernet SFP συνδετήρων LC 0Διπλός πομποδέκτης 1.25Gbps ZX 1550nm 80km ενότητας Ethernet SFP συνδετήρων LC 1

 

Σχετικά προϊόντα

 

Στοιχείο αριθ. Περιγραφή
SFP-bx-u-10 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-10 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-u-S20 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 20km
SFP-bx-δ-S20 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 20km
SFP-bx-u-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 40km
SFP-bx-δ-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 40km
SFP-bx-u-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 80km
SFP-bx-δ-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 80km
SFP-bx-u-L120 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-L120 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-10g-SR Πολλαπλού τρόπου διπλό LC 10G 850nm 300m SR SFP+
Xfp-10g-LR Διπλό LC 10G 1310nm 20km LR XFP+
SFP-10g-ER Διπλό LC 10G 1550nm 40km ER SFP+
SFP-10g-zr Διπλό LC 10G 1550nm 80km ZR SFP+
SFP-10g-ZR100 Διπλό LC 10G 1550nm 100km ZR SFP+
  SFP/SFP+ συμβατό ASR 1001-Χ 1002-Χ της Cisco
Zyxel xgs-2210-28 και zyxel xgs-4600-32
EPON OLT PX20+ 1.25G/1.25G Tx1490nm/Rx1310nm EPON OLT SFP PX20+
Συμβατό κινεζικό OLT

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα