Αρχική Σελίδα Προϊόνταethernet ενότητα SFP

1000Base ΠΡΏΗΝ ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco

1000Base ΠΡΏΗΝ ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco

1000Base ΠΡΏΗΝ ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco
1000Base ΠΡΏΗΝ ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco 1000Base ΠΡΏΗΝ ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco 1000Base ΠΡΏΗΝ ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco 1000Base ΠΡΏΗΝ ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco

Μεγάλες Εικόνας :  1000Base ΠΡΏΗΝ ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: ES3112-3LCD40
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

1000Base ΠΡΏΗΝ ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Πομποδέκτης SFP Πρότυπο όνομα: ES3112-3LCD40
Μήκος κύματος: 1310nm Ποσοστό στοιχείων: 1.25G
Απόσταση μετάδοσης: 40km Τύπος συνδετήρων: Διπλό LC
DDM: Με ή χωρίς Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

οπτικός πομποδέκτης SFP

,

Ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών

 

1000Base SFP ΠΡΏΗΝ 1310nm 40km ενότητας SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Στοιχείο-ποσοστό Ø λειτουργίας 1.25Gbps

Λέιζερ Ø 1310nm DFB και φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για τη μετάδοση 40km

Ø υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472 με το διπλό δοχείο LC

Ø ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος:

Εσωτερική βαθμολόγηση ή εξωτερική βαθμολόγηση

Ø συμβατός με SONET Oc-24-LR-1

Ø συμβατός με RoHS

Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Ø +3.3V

Ø λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης:

Πρότυπα: 0 σε +70°C

Εκτεταμένος: -20 σε +85°C

Βιομηχανικός: -40 σε +85°

 

Εφαρμογές

1. Gigabit Ethernet

2. Κανάλι ινών

3. Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

4. Μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές

5. Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

6. Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

 

Περιγραφή

Οι πομποδέκτες SFP είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το στοιχείο-ποσοστό του 1.25Gbps και απόστασης μετάδοσης 40KM με SMF.

Οι πομποδέκτες είναι συμβατοί με την πολλών πηγών συμφωνία SFP (MSA) και sff-8472. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ αναφερθείτε στο SFP MSA.

 

Ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: μια συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ FP, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ.

 

Εγγύηση
Υποσχόμαστε όλες τις διαφημισμένες οπτικές ενότητες είμαστε ολοκαίνουργιοι και απολύτως δεν χρησιμοποιούμε ποτέ τα παλαιά και ανανεωμένα υλικά. Όλες οι οπτικές ενότητες ήταν μέσω της λειτουργικής δοκιμής και της δοκιμής γήρανσης. Παρέχουμε 3 έτη εξουσιοδότησης για όλους τους οπτικούς πομποδέκτες από την ημερομηνία της αποστολής.

 

Ποιοτικός έλεγχος

1000Base ΠΡΏΗΝ ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco 01000Base ΠΡΏΗΝ ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco 1

1000Base ΠΡΏΗΝ ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco 21000Base ΠΡΏΗΝ ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με το συμβατό σύστημα DDM Cisco 3

 

 

Κάθε πομποδέκτης Linkopto εξετάζεται χωριστά στον αντίστοιχο εξοπλισμό, περπατά μέσω των εξεταστικών προκλήσεων και του 100% συμβατών με Arista, ιουνίπερος, τη Dell, το μπροκάρ και άλλα εμπορικά σήματα.

Σχετικός κατάλογος διαταγής

Στοιχείο αριθ. Περιγραφή Qty
(PC)
SFP-bx-u-10 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC 100
SFP-bx-δ-10 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC 100
SFP-2gbx-u-S20 Sc DOM BiDi SFP 2.5G Tx1310nm/Rx1550nm 20km 100
SFP-2gbx-δ-S20 Sc DOM BiDi SFP 2.5G Tx1550nm/Rx1310nm 20km 100
SFP-bx-u-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 40km 100
SFP-bx-δ-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 40km 100
SFP-bx-u-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 80km 70
SFP-bx-δ-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 80km 70
SFP-bx-u-L120 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 120km DOM BiDi SFP LC 30
SFP-bx-δ-L120 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 120km DOM BiDi SFP LC 30
SFP-10g-SR Πολλαπλού τρόπου διπλό LC 10G 850nm 300m SR SFP+ 300
Xfp-10g-LR Διπλό LC 10G 1310nm 20km LR XFP+ 100
SFP-10g-ER Διπλό LC 10G 1550nm 40km ER SFP+ 30
SFP-10g-zr Διπλό LC 10G 1550nm 80km ZR SFP+ 20
SFP-10g-ZR100 Διπλό LC 10G 1550nm 100km ZR SFP+ 10
  SFP/SFP+ συμβατό ASR 1001-Χ 1002-Χ της Cisco
Zyxel xgs-2210-28 και zyxel xgs-4600-32
 
EPON OLT PX20+ 1.25G/1.25G Tx1490nm/Rx1310nm EPON OLT SFP PX20+
Συμβατό κινεζικό OLT
1.100

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα