Αρχική Σελίδα Προϊόνταethernet ενότητα SFP

1.25G SFP LH με διπλό σύστημα λειτουργίας SFP, υψηλή επίδοση ενότητας ινών 1310nm 20km Cisco

1.25G SFP LH με διπλό σύστημα λειτουργίας SFP, υψηλή επίδοση ενότητας ινών 1310nm 20km Cisco

1.25G SFP LH με διπλό σύστημα λειτουργίας SFP, υψηλή επίδοση ενότητας ινών 1310nm 20km Cisco
1.25G SFP LH με διπλό σύστημα λειτουργίας SFP, υψηλή επίδοση ενότητας ινών 1310nm 20km Cisco 1.25G SFP LH με διπλό σύστημα λειτουργίας SFP, υψηλή επίδοση ενότητας ινών 1310nm 20km Cisco

Μεγάλες Εικόνας :  1.25G SFP LH με διπλό σύστημα λειτουργίας SFP, υψηλή επίδοση ενότητας ινών 1310nm 20km Cisco

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: ES3112-3LCD20
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

1.25G SFP LH με διπλό σύστημα λειτουργίας SFP, υψηλή επίδοση ενότητας ινών 1310nm 20km Cisco

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Πομποδέκτης SFP Πρότυπο όνομα: ES3112-3LCD20
Μήκος κύματος: 1310nm Ποσοστό στοιχείων: 1.25G
Απόσταση μετάδοσης: 20km Τύπος συνδετήρων: Διπλό LC
DDM: Με ή χωρίς Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

συμβατές SFP ενότητες cisco

,

Ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών

1000BASE διπλή ίνα 1310nm 20km ενότητας 1.25G SFP LH SFP με τα DOM για τη Cisco


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

1. Στοιχείο-ποσοστό λειτουργίας 1.25Gbps

λέιζερ 2. 1310nm FP και φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για τη μετάδοση 20KM

3. Υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472 με το διπλό δοχείο LC

4. Ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος: Εσωτερική βαθμολόγηση ή εξωτερική βαθμολόγηση

5. Συμβατό σύστημα με SONET Oc-24-LR-1

6. Συμβατό σύστημα με RoHS

7. +3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

8. Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης:

Πρότυπα: 0 σε +70°C

Εκτεταμένος: -20 σε +85°C

Βιομηχανικός: -40 σε +85°

 

Εφαρμογές

Ø Gigabit Ethernet

Ø κανάλι ινών

Ø αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

Ø μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές

Ø άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

 

Περιγραφή

Οι πομποδέκτες SFP είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το στοιχείο-ποσοστό του 1.25Gbps και απόστασης μετάδοσης 20KM με SMF.

Οι πομποδέκτες είναι συμβατοί με την πολλών πηγών συμφωνία SFP (MSA) και sff-8472. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ αναφερθείτε στο SFP MSA.

 

Ο πομποδέκτης Linkopto αποτελείται από τρία τμήματα: μια συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ FP, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ.

 

Αποστολή

Διεθνής σαφής: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS και ούτω καθεξής. Διαρκεί 3-7 ημέρες.

 

Ποιοτικός έλεγχος

1.25G SFP LH με διπλό σύστημα λειτουργίας SFP, υψηλή επίδοση ενότητας ινών 1310nm 20km Cisco 01.25G SFP LH με διπλό σύστημα λειτουργίας SFP, υψηλή επίδοση ενότητας ινών 1310nm 20km Cisco 1

1.25G SFP LH με διπλό σύστημα λειτουργίας SFP, υψηλή επίδοση ενότητας ινών 1310nm 20km Cisco 21.25G SFP LH με διπλό σύστημα λειτουργίας SFP, υψηλή επίδοση ενότητας ινών 1310nm 20km Cisco 3

 

Κατάλογος σχετικών προϊόντων
 

Στοιχείο αριθ. Περιγραφή
SFP-bx-u-10 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-10 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-2gbx-u-S20 Sc DOM BiDi SFP 2.5G Tx1310nm/Rx1550nm 20km
SFP-2gbx-δ-S20 Sc DOM BiDi SFP 2.5G Tx1550nm/Rx1310nm 20km
SFP-bx-u-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 40km
SFP-bx-δ-S40 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 40km
SFP-bx-u-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 80km
SFP-bx-δ-S80 Sc DOM BiDi SFP 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 80km
SFP-bx-u-L120 1.25G Tx1490nm/Rx1550nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-L120 1.25G Tx1550nm/Rx1490nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-10g-SR Πολλαπλού τρόπου διπλό LC 10G 850nm 300m SR SFP+
Xfp-10g-LR Διπλό LC 10G 1310nm 20km LR XFP+
SFP-10g-ER Διπλό LC 10G 1550nm 40km ER SFP+
SFP-10g-zr Διπλό LC 10G 1550nm 80km ZR SFP+
SFP-10g-ZR100 Διπλό LC 10G 1550nm 100km ZR SFP+
  SFP/SFP+ συμβατό ASR 1001-Χ 1002-Χ της Cisco
Zyxel xgs-2210-28 και zyxel xgs-4600-32
EPON OLT PX20+ 1.25G/1.25G Tx1490nm/Rx1310nm EPON OLT SFP PX20+
Συμβατό κινεζικό OLT

 

Κάθε πομποδέκτης Linkopto εξετάζεται χωριστά στον αντίστοιχο εξοπλισμό, περπατά μέσω των εξεταστικών προκλήσεων και του 100% συμβατών με Arista, ιουνίπερος, τη Dell, το μπροκάρ και άλλα εμπορικά σήματα.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα