Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταSFP Μετατροπέας μέσων

Υψηλή ευελιξία μετατροπέων μέσων Ethernet SFP Gigabit με την αυλάκωση 1.25G SFP

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Υψηλή ευελιξία μετατροπέων μέσων Ethernet SFP Gigabit με την αυλάκωση 1.25G SFP

Υψηλή ευελιξία μετατροπέων μέσων Ethernet SFP Gigabit με την αυλάκωση 1.25G SFP
Υψηλή ευελιξία μετατροπέων μέσων Ethernet SFP Gigabit με την αυλάκωση 1.25G SFP Υψηλή ευελιξία μετατροπέων μέσων Ethernet SFP Gigabit με την αυλάκωση 1.25G SFP Υψηλή ευελιξία μετατροπέων μέσων Ethernet SFP Gigabit με την αυλάκωση 1.25G SFP

Μεγάλες Εικόνας :  Υψηλή ευελιξία μετατροπέων μέσων Ethernet SFP Gigabit με την αυλάκωση 1.25G SFP

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Lm-1100-SSXX
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1PC/Carton κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Υψηλή ευελιξία μετατροπέων μέσων Ethernet SFP Gigabit με την αυλάκωση 1.25G SFP

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: Μετατροπέας MEDIA SFP Πρότυπο όνομα: Lm-1100-SSXX
UTP Datarate: 10/100/1000M Απόσταση μετάδοσης: Εξαρτηθείτε το SFP που παρεμβάλλεται από
Τύπος συνδετήρων: LC ή Sc Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Λιμένας UTP: 1 λιμένας rj45
Υψηλό φως:

οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

,

ενιαίας μετατροπέας ίνα μέσα ενημέρωσης

PN: Lm-1100-SSXX

Μετατροπέας 10/100/1000M MEDIA SFP μετατροπέας MEDIA με την αυλάκωση 1.25G SFP


Περιγραφή

LIMKOPTO οι μετατροπείς μέσων ινών Gigabit Ethernet SFP σειράς γεφυρώνουν το χάσμα μεταξύ των υποδομών χαλκού και ινών. Οι μετατροπείς μέσων ινών SFP σχεδιάζονται για τη μέγιστη ευκολία για την ίνα στις εφαρμογές μετατροπής Ethernet χαλκού που απαιτούν την ευελιξία στα ποσοστά μετάδοσης, τις αποστάσεις εργασίας, και τους τύπους δικτύων ινών που μπορούν να πραγματοποιηθούν με απλά να αλλάξουν το καυτός-βούλωμα-και-παιχνίδι SFP.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø υψηλή ευελιξία με το καυτό έτοιμο προς χρήση SFP

Έξοχη μετάδοση πακέτων στοιχείων Ø 1600byte

Ø σύνολο - ντούμπλεξ - έλεγχος ροής, μισή - ντούμπλεξ - πίσω πίεση

Ø πέρασμα ελαττωμάτων συνδέσεων κατευθείαν (LFPT)

Ø πλήρες τοποθετημένο LEDs για να δείξει τη θέση δύναμης και δικτύων

 

Εφαρμογές

Οπτικό Ethernet ευρύ διαβιβάζοντας δίκτυο Ø 10/100/1000Mbps Gigabit

Ø δίκτυα τηλεπικοινωνιών

 

Τεχνικός δείκτης:

Παράμετρος Προδιαγραφές
Τρόπος πρόσβασης 10/100/1000Mbps
Πρότυπα IEEE802.1 10Base-τ, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX
Μήκος κύματος Mulitmode: 850 Single-mode: 1310/1550nm
Απόσταση

Κατηγορία-5 έστριψε το ζευγάρι: 100m

Ίνα: πολλαπλού τρόπου 50/125,62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 550m)

Ίνα: Ενιαίος - τρόπος 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 2080km)

Λιμένας

Ένας λιμένας RJ45:

Για τη σύνδεση των στριμμένων ζευγαριών STP/UTP κατηγορία-5

Ένας οπτικός λιμένας:

Πολλαπλού τρόπου, διπλή ίνα: LC (50, 62.5/125μm)

Ενιαίος τρόπος, διπλή ίνα: LC (9/125μm)

Μέσα μετατροπής Μετατροπή MEDIA SFP
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 1K
Διάστημα απομονωτών 256kbit
Έλεγχος ροής

Πλήρης - ντούμπλεξ: έλεγχος ροής

Ημιαμφίδρομος: πίσω πίεση

Καθυστέρηση Αποθήκευσης και μεταβίβασης: 9.6μs περικοπή-μέσω: 0.9μs
ΤΖΙΤΖΙΦΑ <19-9>
MTBF 100.000 ώρες
Δείκτης οδηγήσεων PWR (παροχή ηλεκτρικού ρεύματος), ΣΎΝΔΕΣΗ FX (οπτική δράση συνδέσεων), TP LINK1000 (στριμμένο ζευγάρι link1000M), TP LINK100 (στριμμένη σύνδεση 100M ζευγαριού), ΝΌΜΟΣ TP (στριμμένο πακέτο ζευγαριού που διαβιβάζει)
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Εξωτερική εισαγωγή 5VDC
Κατανάλωση ισχύος 4W
Λειτουργούσα θερμοκρασία -10~55ºC
Λειτουργούσα υγρασία 5%~90%
Διατήρηση της θερμοκρασίας -40~70ºC
Διατήρηση της υγρασίας 5% ~ 90% non-condensing
Διαστάσεις

26mmx 70mm X 95mm

 

 

Ποιοτικός έλεγχος

 

Υψηλή ευελιξία μετατροπέων μέσων Ethernet SFP Gigabit με την αυλάκωση 1.25G SFP 0Υψηλή ευελιξία μετατροπέων μέσων Ethernet SFP Gigabit με την αυλάκωση 1.25G SFP 1

 

Κατάλογος σχετικών προϊόντων

Στοιχείο αριθ. Περιγραφή
SFP-bx-u-10 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-10 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-2gbx-u-S20 Sc DOM BiDi SFP 2.5G Tx1310nm/Rx1550nm 20km
SFP-2gbx-δ-S20 Sc DOM BiDi SFP 2.5G Tx1550nm/Rx1310nm 20km
SFP-b10g27-40 BIDI SFP+40km, TX1270nm RX 1330 10G LC
SFP-b10g33-40 BIDI SFP+40km, TX1330nm RX1270 10G - LC
CW-sfp10g-ZR47 Διπλό LC 10G 1470nm 80km CWDM SFP+,
CW-sfp10g-ZR61 Διπλό LC 10G 1610nm 80km CWDM SFP+,
Dw-sfp10g-ZR57 Διπλό LC 10G C57 1531.90nm 80km DWDM SFP+,
Dw-sfp10g-ZR58 Διπλό LC 10G C58 1531.12nm 80km DWDM SFP+,
SFP-10g-SR Πολλαπλού τρόπου διπλό LC 10G 850nm 300m SR SFP+
Xfp-10g-LR Διπλό LC 10G 1310nm 20km LR XFP+
SFP-10g-ER Διπλό LC 10G 1550nm 40km ER SFP+
SFP-10g-zr Διπλό LC 10G 1550nm 80km ZR SFP+
SFP-10g-ZR100 Διπλό LC 10G 1550nm 100km ZR SFP+
Συμβατός SFP/SFP+ συμβατό ASR 1001-Χ 1002-Χ της Cisco
Δ-σύνδεση, Zyxel xgs-2210-28 και zyxel xgs-4600-32
EPON OLT PX20+ 1.25G/1.25G Tx1490nm/Rx1310nm EPON OLT SFP PX20+
Συμβατό κινεζικό OLT

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ning Pang

Τηλ.:: +8618778390321

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα