Αρχική Σελίδα Προϊόνταdac κατευθύνετε το καλώδιο συνδέσεων

Χονδρικό SFP+ σε SFP+ DAC άμεσο συνδέει το καλώδιο μικρό μέγεθος 1 μέτρου συμβατό με τη Cisco

Χονδρικό SFP+ σε SFP+ DAC άμεσο συνδέει το καλώδιο μικρό μέγεθος 1 μέτρου συμβατό με τη Cisco

Χονδρικό SFP+ σε SFP+ DAC άμεσο συνδέει το καλώδιο μικρό μέγεθος 1 μέτρου συμβατό με τη Cisco
Χονδρικό SFP+ σε SFP+ DAC άμεσο συνδέει το καλώδιο μικρό μέγεθος 1 μέτρου συμβατό με τη Cisco Χονδρικό SFP+ σε SFP+ DAC άμεσο συνδέει το καλώδιο μικρό μέγεθος 1 μέτρου συμβατό με τη Cisco Χονδρικό SFP+ σε SFP+ DAC άμεσο συνδέει το καλώδιο μικρό μέγεθος 1 μέτρου συμβατό με τη Cisco Χονδρικό SFP+ σε SFP+ DAC άμεσο συνδέει το καλώδιο μικρό μέγεθος 1 μέτρου συμβατό με τη Cisco

Μεγάλες Εικόνας :  Χονδρικό SFP+ σε SFP+ DAC άμεσο συνδέει το καλώδιο μικρό μέγεθος 1 μέτρου συμβατό με τη Cisco

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: ESPCAP92-330C1
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένη συσκευασία για τα καλώδια DAC
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Χονδρικό SFP+ σε SFP+ DAC άμεσο συνδέει το καλώδιο μικρό μέγεθος 1 μέτρου συμβατό με τη Cisco

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: καλώδια 10G DAC Πρότυπο όνομα: HSPCAP92-330C1
Ποσοστό στοιχείων: 10g Μήκος καλωδίων: 1 μέτρο
DDM: Με Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ. Τύπος καλωδίων: 30~24# καλώδιο AWG
Υψηλό φως:

καλώδιο 25G DAC

,

άμεσος συνδέστε το χάλκινο καλώδιο

PN: ESPCAP92-330C1

τα καλώδια SFP+ 10G DAC σε SFP+ άμεσα συνδέουν το καλώδιο 1 μέτρο συμβατό με τη Cisco


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø υποστήριξη για τα πολυ -πολυ-gigabit ποσοστά στοιχείων επάνω σε to10Gb/s

Ø ποσοστά στοιχείων προς τα πίσω - συμβατό σύστημα σε 10Gb/s

Καυτός-pluggable SFP 20PIN ίχνος Ø

Ø βελτιωμένος Pluggable τύπος (IPF)

υποχωρητικός για την ενισχυμένη απόδοση EMI/EMC

Ø χαμηλής ισχύος κατανάλωση < 0="">

Ø παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: +3.3V

Ø συμβατός σε SFP+ MSA

Ø συμβατός σε sff-8431, SFF8432

Ø σειρά θερμοκρασίας: 0~ 70 °C

Συμβατό σύστημα Ø RoHS

 

Εφαρμογές

Ø υψηλό παθητικό I/O στα δίκτυα χώρου αποθήκευσης, συνημμένη δίκτυο αποθήκευση, και κεντρικοί υπολογιστές αποθήκευσης

Ø μεταστρεφόμενο ύφασμα I/O όπως οι εξαιρετικά υψηλοί διακόπτες και οι δρομολογητές εύρους ζώνης

Ø κέντρο δεδομένων που τηλεγραφεί την υποδομή

Ø συνδέσεις υψηλής πυκνότητας μεταξύ του δικτυακού εξοπλισμού

 

Περιγραφή

SFP+ οι παθητικές συνελεύσεις καλωδίων είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές I/O λύσεις για τις εφαρμογές καναλιών ινών 10Gb Ethernet και 10G. SFP+ οι ενότητες χαλκού επιτρέπουν στις κατασκευές υλικού για να επιτύχουν την υψηλή πυκνότητα, configurability και τη χρησιμοποίηση λιμένων σε ένα πολύ χαμηλό απόρριμμα και έναν μειωμένο προϋπολογισμό δύναμης.

 

Οι συνελεύσεις καλωδίων υψηλής ταχύτητας καλύπτουν και υπερβαίνουν Gigabit Ethernet και τις απαιτήσεις βιομηχανικά τυποποιημένων καναλιών ινών για την απόδοση και την αξιοπιστία.

 

Σχετικά προϊόντα

Lpt-sfph10g-2M 10G SFP+ σε SFP+ 2m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, καλώδιο LSZH AWG30 Twinax
Lpt-sfph10g-3M 10G SFP+ σε SFP+ 3m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, καλώδιο LSZH AWG30 Twinax
Lpt-sfph10g-5M 10G SFP+ σε SFP+ 5m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, καλώδιο LSZH AWG24 Twinax
Lpt-sfph10g-7M 10G SFP+ σε SFP+ 7m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, καλώδιο LSZH AWG24 Twinax
Lpt-qsfph40g-3M 40G QSFP+ σε QSFP+ 3m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, PVC 30AWG καλωδίων Twinax
Lpt-qsfph40g-5M 40G QSFP+ σε QSFP+ 5m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, PVC 26AWG καλωδίων Twinax
Lpt-qsfp100g-3M 100G QSFP28 σε QSFP28 3m, DAC άμεσο συνδέουν το χαλκό, PVC 26AWG καλωδίων Twinax
Lpt-sfp10g-AOC1.5 10G SFP+ σε SFP+ 1.5m, ενεργό οπτικό καλώδιο OFNP AOC
Lpt-sfp10g-AOC3M 10G SFP+ σε SFP+ 3m, ενεργό οπτικό καλώδιο OFNP AOC
Lpt-sfp10g-AOC5M 10G SFP+ σε SFP+ 5m, ενεργό οπτικό καλώδιο OFNP AOC
Lpt-sfp10g-AOC7M 10G SFP+ σε SFP+ 7m, ενεργό οπτικό καλώδιο OFNP AOC
Lpt-qsfp40g-AOC7M 40G QSFP+ σε QSFP+ 7m, ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 OFNP AOC
Lpt-qsfp28-AOC3M 100G QSFP28 σε QSFP28 3m, ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 OFNP AOC
Lpt-qsfp28-AOC5M 100G QSFP28 σε QSFP28 5m, ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 OFNP AOC
Lpt-qsfp28-AOC7M 100G QSFP28 σε QSFP28 7m, ενεργό οπτικό καλώδιο OM3 OFNP AOC
Lpt-qsfp410g-AOC3 40G QSFP+ σε 4x10G SFP+ 3m, ενεργό ξεμπλοκάρισμα OM3 OFNP οπτικών καλωδίων AOC
Lpt-qsfp410g-AOC5 40G QSFP+ σε 4x10G SFP+ 5m, ενεργό ξεμπλοκάρισμα OM3 OFNP οπτικών καλωδίων AOC
Lpt-qsfp410g-AOC7 40G QSFP+ σε 4x10G SFP+ 7m, ενεργό ξεμπλοκάρισμα OM3 OFNP οπτικών καλωδίων AOC
Lpt-qsfp425g-AOC5 100G QSFP28 σε 4x25G SFP28 5m, ενεργό ξεμπλοκάρισμα OM3 OFNP οπτικών καλωδίων AOC

 

Ποιοτικός έλεγχος

 

Χονδρικό SFP+ σε SFP+ DAC άμεσο συνδέει το καλώδιο μικρό μέγεθος 1 μέτρου συμβατό με τη Cisco 0Χονδρικό SFP+ σε SFP+ DAC άμεσο συνδέει το καλώδιο μικρό μέγεθος 1 μέτρου συμβατό με τη Cisco 1

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα