Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕΝΌΤΗΤΑ X2 GBIC

Μίνι Pluggable χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών ενότητας 10G X2 Gbic ινών της Cisco

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Μίνι Pluggable χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών ενότητας 10G X2 Gbic ινών της Cisco

Μίνι Pluggable χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών ενότητας 10G X2 Gbic ινών της Cisco
Μίνι Pluggable χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών ενότητας 10G X2 Gbic ινών της Cisco Μίνι Pluggable χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών ενότητας 10G X2 Gbic ινών της Cisco

Μεγάλες Εικόνας :  Μίνι Pluggable χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών ενότητας 10G X2 Gbic ινών της Cisco

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: EX2CxxX-3SCD40
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Μίνι Pluggable χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών ενότητας 10G X2 Gbic ινών της Cisco

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: πομποδέκτης 10G X2 Πρότυπο όνομα: EX2CxxX-3SCD40
Μήκος κύματος: CWDM 1470~1610nm Ποσοστό στοιχείων: 10g
Απόσταση μετάδοσης: 40km Τύπος συνδετήρων: Sc
DDM: Με Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

Ενότητα SFP GBIC

,

ενότητες 10gbase cisco xenpak

PN: EX2CxxX-3SCD40

Πομποδέκτης 10G X2 CWDM 1470~1610nm 40km Sc GBIC συμβατό με τη Cisco


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ηλεκτρική διεπαφή Ø XAUI: 4 πάροδοι @ 3.125Gbit/s

Ø δροσισμένο λέιζερ CWDM EML
Ø καυτός ζ-Pluggable
Sc-διπλό οπτικό δοχείο Ø
Ø MDIO, υποστήριξη DOM
Ø φωτοανιχνευτής καρφιτσών
Ø υποχωρητικός σε X2 MSA 3,0
Ø διασκεδασμός δύναμης < 4W="">
Ø μηχανικό ίχνος: 4.76» Λ Χ 1,42» W Χ 0,46» Χ
Ø υποχωρητικός IEEE 802.3ae στην εφαρμογή 10gbase-ER

Ø λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0 έως 70 °C

 

Εφαρμογές

Ø IEEE 802.3ae ως 10gbase-ER

Ø X2 MSA Release3.0

 

Περιγραφή

η ενότητα EX2CXX92-3SCD40 πομποδεκτών 0Gb/s X2 είναι καυτός pluggable στην ενότητα ζ-κατεύθυνσης που είναι χρησιμοποιήσιμη στις χαρακτηριστική εφαρμογές δρομολογητών linecard, την αποθήκευση, το δίκτυο IP και το τοπικό LAN και υποχωρητικός σε X2 MSA. Το EX2CXX92-3SCD40 είναι μια πλήρως ενσωματωμένη ενότητα πομποδεκτών 10.3Gbit/s οπτική που αποτελείται από μια συσκευή αποστολής σημάτων και το δέκτη 10.3Gbit/s οπτική, τη διεπαφή XAUI, Mux και το de -de-mux με το ρολόι και την αποκατάσταση στοιχείων (CDR). Αυτή η έκδοση της γραμμής πομποδεκτών Α.Ε. etu-ΣΥΝΔΕΣΕΩΝ χρησιμοποιεί μια δροσισμένη δίοδο λέιζερ CWDM EML για να επιτύχει 40km πέρα από την τυποποιημένη ενιαία ίνα τρόπου ως 10gbase-ER IEEE 802.3ae.

Μίνι Pluggable χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών ενότητας 10G X2 Gbic ινών της Cisco 0

 

Μηχανικές διαστάσεις:

Μίνι Pluggable χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών ενότητας 10G X2 Gbic ινών της Cisco 1

 

Ποιοτικός έλεγχος

Μίνι Pluggable χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών ενότητας 10G X2 Gbic ινών της Cisco 2Μίνι Pluggable χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών ενότητας 10G X2 Gbic ινών της Cisco 3

 

Συσκευασία ETU

Μίνι Pluggable χαμηλής ισχύος διασκεδασμός πομποδεκτών ενότητας 10G X2 Gbic ινών της Cisco 4

Κατάλογος σχετικών προϊόντων

 

Στοιχείο αριθ. Περιγραφή
SFP-bx-u-3 1.25G Tx1310nm/Rx1550nm 3km DOM BiDi SFP LC
SFP-bx-δ-3 1.25G Tx1550nm/Rx1310nm 3km DOM BiDi SFP LC
SFP-2gbx-u-S20 Sc DOM BiDi SFP 2.5G Tx1310nm/Rx1550nm 20km
SFP-2gbx-δ-S20 Sc DOM BiDi SFP 2.5G Tx1550nm/Rx1310nm 20km
SFP-b10g27-40 BIDI SFP+40km, TX1270nm RX 1330 10G LC
SFP-b10g33-40 BIDI SFP+40km, TX1330nm RX1270 10G - LC
CW-sfp10g-ZR47 Διπλό LC 10G 1470nm 80km CWDM SFP+,
CW-sfp10g-ZR61 Διπλό LC 10G 1610nm 80km CWDM SFP+,
Dw-sfp10g-ZR57 Διπλό LC 10G C57 1531.90nm 80km DWDM SFP+,
Dw-sfp10g-ZR58 Διπλό LC 10G C58 1531.12nm 80km DWDM SFP+,
SFP-10g-SR Πολλαπλού τρόπου διπλό LC 10G 850nm 300m SR SFP+
Xfp-10g-LR Διπλό LC 10G 1310nm 20km LR XFP+
SFP-10g-ER Διπλό LC 10G 1550nm 40km ER SFP+
SFP-10g-zr Διπλό LC 10G 1550nm 80km ZR SFP+
SFP-10g-ZR100 Διπλό LC 10G 1550nm 100km ZR SFP+
Συμβατός SFP/SFP+ συμβατό ASR 1001-Χ 1002-Χ της Cisco
Δ-σύνδεση, Zyxel xgs-2210-28 και zyxel xgs-4600-32
EPON OLT PX20+ 1.25G/1.25G Tx1490nm/Rx1310nm EPON OLT SFP PX20+
Συμβατό κινεζικό OLT

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)