Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G ενότητα XFP

Διπλή οπτική ενότητα LC Cisco 10g Xfp LR, μήκος κύματος συνδετήρων 1310nm ινών 20km Xfp

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Διπλή οπτική ενότητα LC Cisco 10g Xfp LR, μήκος κύματος συνδετήρων 1310nm ινών 20km Xfp

Διπλή οπτική ενότητα LC Cisco 10g Xfp LR, μήκος κύματος συνδετήρων 1310nm ινών 20km Xfp
Διπλή οπτική ενότητα LC Cisco 10g Xfp LR, μήκος κύματος συνδετήρων 1310nm ινών 20km Xfp Διπλή οπτική ενότητα LC Cisco 10g Xfp LR, μήκος κύματος συνδετήρων 1310nm ινών 20km Xfp

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλή οπτική ενότητα LC Cisco 10g Xfp LR, μήκος κύματος συνδετήρων 1310nm ινών 20km Xfp

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: XFP -10G LR
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/πλαστικό δίσκος ή άτομο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20,000pcs την εβδομάδα

Διπλή οπτική ενότητα LC Cisco 10g Xfp LR, μήκος κύματος συνδετήρων 1310nm ινών 20km Xfp

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: πομποδέκτης 10G XFP Πρότυπο όνομα: XFP -10G LR
Μήκος κύματος: 1310nm Ποσοστό στοιχείων: 10g
Απόσταση μετάδοσης: 10KM Τύπος συνδετήρων: Διπλό LC
DDM: Με Εργασιακό περιβάλλον: Εμπορικό 0~70℃
Συμβατότητα: Cisco, HP, H3C, Alcatel-λαμπρός, MikroTik, ιουνίπερος, Huawei, ZTE, Zyxel, κ.λπ.
Υψηλό φως:

xfp οπτικός πομποδέκτης

,

xfp συνδετήρας ινών

XFP -10G LR

ο πομποδέκτης 10G XFP LR 1310nm 10km 10G XFP διπλοί LC συνδετήρες SM είναι συμβατός με τη Cisco


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø υποστηρίξεις 9.95Gb/s στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 11.1Gb/s

Καυτός-pluggable XFP ίχνος Ø

Ø μέγιστο μήκος συνδέσεων 10km με SMF

Ø ΚΑΡΦΙΤΣΑ ROSA

Συσκευασία Ø XFP MSA με το διπλό συνδετήρα LC

Ø κανένα ρολόι αναφοράς που απαιτείται

Ø συμβατός με RoHS

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Ø +3.3V

Ø διασκεδασμός δύναμης <1w>

Ø ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες

Ø σειρά θερμοκρασίας 0°C σε 70°C

 

Εφαρμογές

Ø SDH STM ι-64,1 σε 9.953Gbps

Ø 10GBASE-ER/EW 10G Ethernet

Ø 10GE άνω των G.709 σε 11.09Gbps

Ø Oc-192 άνω των FEC σε 10.709Gbps

Ø άλλες οπτικές συνδέσεις, μέχρι 11.1Gbps

 

Περιγραφή

XFP -10G LR είναι υποχωρητικό με Pluggable (XFP) τον πολυ τύπου 10G μικρό        Συμφωνία πηγής (MSA), ενισχυτικό στοιχείο-ποσοστό του 10.3125Gbps (10gbase-LR) ή του 9.953Gbps 10gbase-LW), και απόσταση μετάδοσης μέχρι 10km σε SMF.

Η ενότητα δεκτών χρησιμοποιεί μόνο μια φωτοδίοδο ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ. Σειρά θερμοκρασίας εργασίας 0℃ στο βέλτιστο διασκεδασμό θερμότητας +70℃ και προσφορών και το άριστο ηλεκτρομαγνητικό προστατευτικό κάλυμμα που επιτρέπουν έτσι τις υψηλές πυκνότητες λιμένων για τα συστήματα 10G

 

 

Ποιοτικός έλεγχος

Διπλή οπτική ενότητα LC Cisco 10g Xfp LR, μήκος κύματος συνδετήρων 1310nm ινών 20km Xfp 0Διπλή οπτική ενότητα LC Cisco 10g Xfp LR, μήκος κύματος συνδετήρων 1310nm ινών 20km Xfp 1

Διπλή οπτική ενότητα LC Cisco 10g Xfp LR, μήκος κύματος συνδετήρων 1310nm ινών 20km Xfp 2

 

 

Αριθμός προϊόντων
Ποσοστό ημερομηνίας
Μήκος κύματος (NM)
Πηγή
Συνδετήρας
Προσιτότητα
Bidi-xfp-LR-27
10G
Tx1270/Rx1330
DFB+PIN
LC
10km
Bidi-xfp-LR-33
10G
Tx1330/Rx1270
DFB+PIN
LC
10km
Bidi-xfp-ER-27
10G
Tx1270/Rx1330
DFB+PIN
LC
40km
Bidi-xfp-ER-33
10G
Tx1330/Rx1270
DFB+PIN
LC
40km
Bidi-xfp-er+-27
10G
Tx1270/Rx1330
DFB+APD
LC
60km
Bidi-xfp-er+-33
10G
Tx1330/Rx1270
DFB+APD
LC
60km
Bidi-xfp-zr-49
10G
Tx1490/Rx1550
EML+APD
LC
80km
Bidi-xfp-zr-55
10G
Tx1550/Rx1490
EML+APD
LC
80km

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George

Τηλ.:: +8613590345731

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα