Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταCwdm Mux Demux

16CH CWDM Mux Demux 1270 - τύπος παραθύρων ABS ινών 1610nm 3.0mm με τους συνδετήρες Sc/APC

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

16CH CWDM Mux Demux 1270 - τύπος παραθύρων ABS ινών 1610nm 3.0mm με τους συνδετήρες Sc/APC

16CH CWDM Mux Demux 1270 - τύπος παραθύρων ABS ινών 1610nm 3.0mm με τους συνδετήρες Sc/APC
16CH CWDM Mux Demux 1270 - τύπος παραθύρων ABS ινών 1610nm 3.0mm με τους συνδετήρες Sc/APC 16CH CWDM Mux Demux 1270 - τύπος παραθύρων ABS ινών 1610nm 3.0mm με τους συνδετήρες Sc/APC

Μεγάλες Εικόνας :  16CH CWDM Mux Demux 1270 - τύπος παραθύρων ABS ινών 1610nm 3.0mm με τους συνδετήρες Sc/APC

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Linkopto , or OEM
Πιστοποίηση: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: LTU-16CH-CWDM-Mux (Demux)
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get latest price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1-2pcs/Carton περίπτωση για CWDM
Χρόνος παράδοσης: 2~7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, PayPal, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 80.000 κανάλια το μήνα

16CH CWDM Mux Demux 1270 - τύπος παραθύρων ABS ινών 1610nm 3.0mm με τους συνδετήρες Sc/APC

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: CWDM Mux Demux Αριθμός καναλιών: κανάλι 16
Μήκος ινών: 1M, 1.5M ή προσαρμοσμένος Μήκος κύματος: 1270-1610nm
Εκφράστε το λιμένα: Προσαρμοσμένος Λιμένας οργάνων ελέγχου: Προσαρμοσμένος
Τύπος συνδετήρων: SC/APC Τύπος ινών: ίνα 3mm
Τύπος συσκευασίας: Πλαστικό κουτί ABS
Υψηλό φως:

Οπτικών Ινών Multiplexer

,

πολυδιαυλωτής 16 καναλιών

16CH CWDM Mux Demux 1270~1610nm με τους συνδετήρες 3.0mm SC/APC τύπος παραθύρων ABS ινών


Περιγραφή

LINKOPTO CWDM MUX/DEMUX (χονδροειδείς πολυδιαυλωτής/αποπολυπλέκτης τμήματος μήκους κύματος) είναι μια εύκαμπτη και χαμηλού κόστους λύση που επιτρέπει την επέκταση της υπάρχουσας ικανότητας ινών. Συνδεμένη με την ιδιαίτερα αξιόπιστη παθητική οπτική που πιστοποιείται για τις περιβαλλοντικά εφαρμογές, η λύση CWDM MUX/DEMUX αφήνει τους χειριστές να αξιοποιήσουν πλήρως το διαθέσιμο εύρος ζώνης ινών στις αρχιτεκτονικές τοπικών βρόχων και επιχείρησης.

 

Οι ενότητες 16CH CWDM MUX/DEMUX χωρίζουν μέχρι 16 κανάλια (20 NM που χωρίζονται κατά διαστήματα) σε μια ενιαία ίνα.

Οι τυποποιημένες συσκευασίες είναι πλαστικό κιβώτιο ABS,» το ράφι 19 τοποθετεί τα πλαίσια και το κιβώτιο μετάλλων LGX.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Ø υψηλή απομόνωση

Ø χαμηλό PDL

Ø συμπαγές σχέδιο

  

Ø ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος: Από το 1260 NM σε 1620nm

Ø υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

Ø καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών

  

Ø ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία: Από -40℃ σε 85℃

 

Εφαρμογές

Σύστημα Ø CWDM

Δίκτυα Ø PON

Συνδέσεις Ø CATV

 

Συμμόρφωση

Ø Telcordia GR-1221-πυρήνας-1999

Ø RoHS

Ø Telcordia GR-1209-πυρήνας-2001

    

 

Προδιαγραφές (ενότητα 1×N CWDM Mux/Demux)

Παράμετροι
1x2
1x4
1x8
1x16
Κεντρικό μήκος κύματος (NM)
ITU, ITU+1
Passband (NM)
ITU±6.5
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM)
1460~1620 ή 1260~1620
Διάστημα καναλιών (NM)
20
Τύπος ινών
SMF-28e ή πελάτης που διευκρινίζεται
IL (DB) (βαθμός P/A)
0.7/1.0
1.4/1.7
2.0/2.5
3.5/4.0
Απομόνωση (DB)
Παρακείμενο κανάλι
30
Μη-δίπλα στο κανάλι
50
Κυματισμός (DB)
0,3
0,4
0,5
0,5
PDL (DB)
0,2
PMD (CP)
0,1
RL (DB)
45
Κατευθυντικότητα (DB)
50
Μέγιστη οπτική δύναμη (MW)
500
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃)
-40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃)
-40~85
Συσκευασία ΚΙΒΩΤΙΩΝ (χιλ.)
100*80*10
140*115*18
Συσκευασία LGX
1U, 2U
19 " “το ράφι τοποθετεί τη συσκευασία
1U

Σημειώσεις:
1) Διευκρινισμένος χωρίς συνδετήρες.
2) Προσθέστε μια πρόσθετη απώλεια 0.2dB ανά συνδετήρα.

Ενότητα λύσεων CWDM Mux/Demux

16CH CWDM Mux Demux 1270 - τύπος παραθύρων ABS ινών 1610nm 3.0mm με τους συνδετήρες Sc/APC 016CH CWDM Mux Demux 1270 - τύπος παραθύρων ABS ινών 1610nm 3.0mm με τους συνδετήρες Sc/APC 1

Επισκόπηση προϊόντων:

16CH CWDM Mux Demux 1270 - τύπος παραθύρων ABS ινών 1610nm 3.0mm με τους συνδετήρες Sc/APC 216CH CWDM Mux Demux 1270 - τύπος παραθύρων ABS ινών 1610nm 3.0mm με τους συνδετήρες Sc/APC 316CH CWDM Mux Demux 1270 - τύπος παραθύρων ABS ινών 1610nm 3.0mm με τους συνδετήρες Sc/APC 4

16CH CWDM Mux Demux 1270 - τύπος παραθύρων ABS ινών 1610nm 3.0mm με τους συνδετήρες Sc/APC 5

 

Διαταγή των πληροφοριών:

CWDM Χ ΧΧ Χ ΧΧ ΧΧ Χ Χ
  LINKOPTO Αριθμός καναλιών Τύπος ενότητας Τύπος καλωδίων Μήκος ινών Συνδετήρας εισαγωγής Παραγωγή
Συνδετήρας
CWDM Λ 02=2 κανάλι 0=100x80x10mm 00=none 05=0.5m 0=none 0=none
03=3 κανάλι 1=142x102x14.5 09=900um 10=1.0m 1=LC/UPC 1=LC/UPC
04=4 κανάλι χιλ. Χαλαρός σωλήνας 15=1.5m 2=LC/APC 2=LC/APC
05=5 κανάλι 2=LGX κιβώτιο 20=2.0mm 30=3.0m 3=SC/UPC 3=SC/UPC
06=6 κανάλι ράφι 3=19 ″ 1U 30=3.0mm 40=4.0m 4=SC/APC 4=SC/APC
07=7 κανάλι X=Others   50=5.0m 5=FC/UPC 5=FC/UPC
08=8 κανάλι   ...... 6=FC/APC 6=FC/APC
......   7=LC/APC 7=LC/APC
  X=Customized X=Customized
16=16Channel    
17=17Channel
18=18Channel

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ning Pang

Τηλ.:: +8618778390321

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)